Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:30:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Первенство РБ среди мальчиков 2009 г.р. и младше т-р G
Zadnja izmjena27.11.2018 14:59:30, Creator/Last Upload: V. Startsev (Ufa, Russia)
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
ID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Гаймалеев Родион
31479
RUS
1454
Уфа
2
Игнатьев Алексей
8531
RUS
1370
Уфа
3
Байбурин Даниил
20661
RUS
1266
Чишмы
4
Юткин Святозар
129466
RUS
1248
Стерлитамак
5
Коломеец Матвей
89180
RUS
1244
Уфа
6
Юсупов Лев
40242
RUS
1236
Уфа
7
Арсланов Тимербулат
59161
RUS
1229
Красноусольский
8
Хисамов Данияр
47313
RUS
1228
Октябрьский
9
Анисимов Эдгар
59170
RUS
1212
Уфа
10
Исмагилов Данияр
90687
RUS
1198
Октябрьский
11
Азгамов Марсель
82047
RUS
1184
Уфа
12
Титов Роман
59155
RUS
1177
Горново
13
Амиров Ильдар
207946
RUS
1171
Аскарово
14
Уразалинов Арслан
169001
RUS
1171
Акъяр
15
Денисов Данил
35844
RUS
1165
Октябрьский
16
Веселухин Юрий
82048
RUS
1155
Уфа
17
Домрачев Георгий
31501
RUS
1148
Уфа
18
Шепелевич Егор
89185
RUS
1144
Уфа
19
Имамов Даниил
89176
RUS
1141
Уфа
20
Бикбаев Аскар
40238
RUS
1135
Уфа
21
Брезгин Тихон
47323
RUS
1128
Октябрьский
22
Анисимов Ролан
176492
RUS
1115
Уфа
23
Зубков Дмитрий
31485
RUS
1112
Уфа
24
Байтурин Батыр
91076
RUS
1110
Уфа
25
Галиуллин Искандар
66069
RUS
1096
Октябрьский
26
Аюпов Тимур
45571
RUS
1092
Уфа
27
Исангулов Амаль
60246
RUS
1090
Уфа
28
Карпеев Руслан
168994
RUS
1089
Акъяр
29
Шендер Павел
16644
RUS
1087
Уфа
30
Абизгильдин Тамерлан
172766
RUS
1085
Уфа
31
Гусев Кирилл
31503
RUS
1085
Уфа
32
Серостинов Евгений
141524
RUS
1085
Уфа
33
Гареев Артур
84078
RUS
1084
Уфа
34
Ахунов Рамазан
115895
RUS
1083
Октябрьский
35
Попков Сергей
131746
RUS
1083
Ишимбай
36
Агафуров Динар
59156
RUS
1075
Уфа
37
Кузнецов Сергей
19538
RUS
1075
Уфа
38
Шайхутдинов Урал
43074
RUS
1075
Уфа
39
Коломеец Илья
116545
RUS
1073
Уфа
40
Галлямов Динияр
172768
RUS
1071
Уфа
41
Сафиуллин Тагир
18311
RUS
1068
Уфа
42
Гареев Арсен
141483
RUS
1067
Уфа
43
Гусев Данил
131736
RUS
1064
Ишимбай
44
Кузнецов Дмитрий
82049
RUS
1061
Уфа
45
Галеев Артем
141026
RUS
1060
Стерлитамак
46
Гизатуллин Амир
172769
RUS
1059
Уфа
47
Курбонов Тимур
185179
RUS
1058
Красноусольский
48
Осипов Никита
32412
RUS
1056
Учалы
49
Никифоров Даниил
108394
RUS
1055
Красноусольский
50
Бурдин Дмитрий
59163
RUS
1052
Уфа
51
Тимерханов Аскар
91093
RUS
1047
Уфа
52
Федосов Тимофей
89172
RUS
1026
Уфа
53
Гибадуллин Амир
59175
RUS
1025
Уфа
54
Журавлев Дмитрий А
59189
RUS
1025
Уфа
55
Аднагулов Салават
141473
RUS
1023
Уфа
56
Брызгин Михаил
122399
RUS
1022
Ишимбай
57
Ростовский Тимур
59181
RUS
1017
Уфа
58
Хамитов Ролан
166317
RUS
1013
Уфа
59
Ганиев Артур
141482
RUS
1007
Уфа
60
Вагизов Арсен
141478
RUS
1000
Уфа
61
Ваньков Арсений
129929
RUS
1000
Уфа
62
Галеев Исмагил
161587
RUS
1000
Акъяр
63
Чурилов Кирилл
115275
RUS
1000
Уфа
64
Шарифуллин Карим
141538
RUS
1000
Уфа
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use