Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:26:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Školské majstrovstvá kraja Žilina 2018 žiačky
Τελευταία ενημέρωση15.11.2018 16:41:20, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Slovak Chess Federation
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Koreňová Simona
14941813
SVK
1791
Gymnázium Sv.Andreja Ružomberok
2
Šubjaková Kristína
14939088
SVK
1689
ZŠ M.Janošku Lipt.Mikuláš
3
Machovčáková Eliška
14951541
SVK
1566
ZŠ Turzovka
4
Ďateľová Daniela
73601314
SVK
1503
ZŠsMŠ Liptovská Teplá
5
Miková Miriam
14963140
SVK
1433
ZŠsMŠ Čierne Vyšný
6
Čarnecká Stella
14947757
SVK
1354
ZŠ Lichardova Žilina
7
Deverová Petra
14955539
SVK
1293
ZŠ Sv.Gorazda Žilina
8
Obročníková Viktória
73606170
SVK
1153
Gymnázium Varšavská cesta Žilina
9
Mrmusová Magdaléna
14955113
SVK
1146
ZŠ Čadca Podzávoz
10
Čírska Nina
14955547
SVK
1121
Gymnázium Sv.Františka z Assisi Žil
11
Šimalčíková Sára
73611670
SVK
1093
ZŠsMŠ Liptovská Teplá
12
Plačková Dominika
14951606
SVK
1019
ZŠ Zákopčie
13
Beloritová Nikola
SVK
1000
ZŠsMŠ Oravská Lesná
14
Holeštiaková Nina
14951428
SVK
1000
CZŠ Dobrého pastiera Žilina
15
Holienčíková Lucia
SVK
1000
ZŠ A.Stodolu Martin
16
Holubčíková Lucia
SVK
1000
ZŠ P.Škrabáka Dolný Kubín
17
Hrušková Mária
SVK
1000
ZŠsMŠ Turčianske Teplice
18
Kocúrová Valéria
SVK
1000
ZŠsMŠ Zákamenné
19
Košútová Ema
SVK
1000
ZŠsMŠ Turčianské Teplice
20
Láslopová Juliana
14951525
SVK
1000
ZŠ Nesluša
21
Láslopová Natália
14964473
SVK
1000
ZŠ Nesluša
22
Najšelová Petra
SVK
1000
Gymnázium J.Lettricha Martin
23
Paverová Barbora
14963531
SVK
1000
ZŠ J.Kollára Mošovce
24
Podstavková Andrea
SVK
1000
ZŠsMŠ Oravská Lesná
25
Slušňáková Eliška
14963957
SVK
1000
ZŠsMŠ Liptovská Teplá
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα