Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:51:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
O krále a královnu Symfonie 2018 Poděbrady - 6.ročník starší žáci a junioři
Poslední aktualizace11.11.2018 16:46:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
RtgFIDE
pohlaví
Klub/Místo
1
Kubíče Jakub
388610
CZE
1788
1616
Šachový klub Světlá nad Sázavou
2
Němeček Lukáš
383554
CZE
1726
1672
DDM Symfonie Poděbrady
3
Němeček Pavel
383562
CZE
1594
1439
DDM Symfonie Poděbrady
4
Pešek Antonín
23707488
CZE
1477
1314
ŠK Spartak Čelákovice
5
Zeman Lukáš
394688
CZE
1444
1318
TJ Spartak Vlašim
6
Tichý Tomáš
23715430
CZE
1405
1185
TJ Bohemians Praha
7
Dejmek Tomáš
23719222
CZE
1376
1112
DDM Kolín
8
Pechánek Kryštof
23719869
CZE
1351
1280
ŠK Spartak Čelákovice
9
Kubíček Daniel
23718838
CZE
1315
1179
ŠK Spartak Čelákovice
10
Štěpánek Vít
CZE
1269
0
ŠK MDDM Úvaly
11
Hodek Martin
23728760
CZE
1233
0
ŠK JOLY Lysá nad Labem
12
Sedmihradský Martin
CZE
1228
0
ŠK Spartak Čelákovice
13
Truhlář Alexandr
23716029
CZE
1223
1268
Šachový klub Rožďalovice
14
Gruml Tomáš
CZE
1188
0
DDM Kolín
15
Vopěnka Tomáš
23707283
CZE
1164
0
DDM Symfonie Poděbrady
16
Škoda Pavel
23716002
CZE
1163
1345
Šachový klub Rožďalovice
17
Marxová Šárka
23701862
CZE
1140
0
w
TJ Jiskra Jaroměř
18
Jandová Zuzana
23724854
CZE
1134
0
w
ŠK Spartak Čelákovice
19
Trutnovský Tomáš
CZE
1126
0
DDM Kolín
20
Šťastný Zdeněk
23721251
CZE
1118
0
TJ Spartak Vlašim
21
Lasák Vojtěch
CZE
1115
0
ŠK Český Brod
22
Guzková Stella
CZE
1100
0
w
ŠK Spartak Čelákovice
23
Kohoutek Tomáš
CZE
1100
0
ŠK Spartak Čelákovice
24
Mullerová Karina Nela
CZE
1100
0
w
ŠK Spartak Čelákovice
25
Šorman Petr
CZE
1077
0
Šachový klub Rožďalovice
26
Němečková Kamila
23704675
CZE
1072
0
w
DDM Symfonie Poděbrady
27
Zolman Ondřej
CZE
1063
0
TJ Jiskra Jaroměř
28
Jansta Ondřej
CZE
1056
0
DDM Kolín
29
Rucabado Štefan
23730315
CZE
1015
1015
TJ Praha-Pankrác
30
Dlabal Lukáš
CZE
1011
0
ŠK Český Brod
31
Balšánek Daniel
CZE
1000
0
ŠK Český Brod
32
Brabenec Vojtěch
CZE
1000
0
ŠK MDDM Úvaly
33
Brenner Dušan
CZE
1000
0
Sokol Pečky
34
Brennerová Barbora
CZE
1000
0
w
Sokol Pečky
35
Grzesík Vojtěch
CZE
1000
0
ŠK JOLY Lysá nad Labem
36
Hoffinger Kryštof
CZE
1000
0
Sokol Pečky
37
Kopecký Václav
23728787
CZE
1000
0
ŠK JOLY Lysá nad Labem
38
Marinak Tomáš
CZE
1000
0
ŠK Rožďalovice
39
Nešpor Jan
CZE
1000
0
Uhlířské Janovice
40
Zeman Jaroslav
CZE
1000
0
DDM Symfonie Poděbrady
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž