Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:31:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Chessfestival Groningen 2018 Open A
Poslední aktualizace30.12.2018 16:51:26, Creator/Last Upload: NOSBO
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
1
GM
Krasenkow Michal
1113100
POL
2630
2
GM
Tiviakov Sergei
1008013
NED
2613
3
GM
Plat Vojtech
325740
CZE
2550
4
GM
Ernst Sipke
1004689
NED
2539
5
GM
Pruijssers Roeland
1013068
NED
2520
6
GM
Gleizerov Evgeny
4101332
RUS
2504
7
GM
Ladva Ottomar
4500024
EST
2497
8
GM
Ulybin Mikhail
4101405
RUS
2482
9
IM
Beerdsen Thomas
1030108
NED
2477
10
IM
Vrolijk Liam
1048333
NED
2440
11
IM
Warmerdam Max
1048104
NED
2433
12
IM
Schoppen Casper
1046730
NED
2431
13
GM
Kislinsky Alexey
14108801
CZE
2425
14
Zwirs Nico
1036432
NED
2414
15
Lahaye Rick
1007092
NED
2404
16
IM
Grooten Herman
1000330
NED
2374
17
FM
Kollen Zyon
1024256
NED
2363
18
FM
Maatman Nick
1040391
NED
2363
19
FM
Maris Ivo
1028146
NED
2351
20
IM
Cerveny Martin
321141
CZE
2347
21
FM
De Boer Eelke
1048120
NED
2327
22
IM
De Jong Migchiel
1002848
NED
2323
23
Ashwath Raja
5021049
IND
2314
24
FM
Kabos Tobias
1010182
NED
2299
25
FM
Pel Bonno
1004760
NED
2279
26
Schippers Maurice
1004735
NED
2270
27
Hovsepyan Vardan
13304291
ARM
2264
28
FM
Baum Bernd Dr.
4611853
GER
2252
29
FM
Kokje Joris
1051024
NED
2244
30
Van Meegen Ruud
1034995
NED
2230
31
FM
Simet Martin
377244
CZE
2229
32
FM
Jedlicka Ales
304824
CZE
2226
33
Sparenberg Erik
1013262
NED
2215
34
Wedda Dries
1053787
NED
2208
35
FM
Van Baar Esper
1049321
NED
2205
36
Elgersma Simon
1046101
NED
2200
37
FM
Vogel Jaap
1000764
NED
2193
38
Elgersma Onno
1053531
NED
2192
39
Baselmans Luuk
1051008
NED
2191
40
FM
Clemens Adrian
1006487
NED
2162
41
WIM
Krasenkova Ilena
4119037
RUS
2144
42
Rut Vojtech
333190
CZE
2140
43
Van Roon Sjoerd
1051075
NED
2136
44
De Boer Bas
1050729
NED
2134
45
De Groot Hendrik
1037021
NED
2128
46
Hilwerda Jonas
1046713
NED
2128
47
Zwirs Jasper
1041444
NED
2127
48
CM
Theulings Paul-Peter
1002899
NED
2098
49
Barthel Ansgar
4643461
GER
2096
50
Nicolai Amir
1027158
NED
2074
51
Van De Pavoordt Max
1036645
NED
2042
52
Van Der Berg Wessel
1024515
NED
2032
53
Van Randtwijk Mick
1047248
NED
2030
54
Schmidt Kai-Uwe
4608755
GER
2026
55
Van Leusden Dennis
1042769
NED
2016
56
Keuning Selwin
1034219
NED
2013
57
Maters Arthur
1054422
NED
2005
58
Duson Robin
1055038
NED
1951
59
Van Foreest Machteld
1051563
NED
1925
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž