Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:06:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Полуфинал личного Чемпионата Республики Башкортостан (Северная зона) 2018 года Юноши и девушки 2006 г.р. и моложе
Last update 29.10.2018 13:26:59, Creator/Last Upload: ildar_ganiev
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Махмутов Эдуард
54136482
RUS
1375
г.Нефтекамск
2
Айдарбеков Айнур
RUS
1120
Балтачевский район
3
Гатин Анвар
RUS
1026
Караидельский район
4
Аюпов Ильнар
RUS
1016
Караидельский район
5
Махмутова Аделина
34223908
RUS
1014
г.Нефтекамск
6
Абульхаеров Саид
RUS
1022
г.Нефтекамск
7
Аглиуллин Ринат
RUS
1000
г.Нефтекамск
8
Акмалов Амир
RUS
1000
г.Нефтекамск
9
Актиев Амир
RUS
1026
г.Нефтекамск
10
Асраров Айрат
RUS
1000
г.Нефтекамск
11
Ахмадияров Тимур
RUS
1000
Балтачевский район
12
Ахметьянов Ильназ
RUS
1000
г.Нефтекамск
13
Ахтямова Азалия
RUS
1000
г.Нефтекамск
14
Валикаева Анна
RUS
1000
Краснокамский район
15
Валикаева Яна
RUS
1000
Краснокамский район
16
Газизов Рамзан
RUS
1000
г.Нефтекамск
17
Гареев Айнур
RUS
1000
Караидельский район
18
Гатауллин Денис
RUS
1000
Бураевский район
19
Жданов Данил
RUS
1000
г.Нефтекамск
20
Зайнуллина Миляуша
RUS
1000
Караидельский район
21
Имаев Данил
RUS
1000
г.Нефтекамск
22
Калимуллин Булат
RUS
1000
г.Нефтекамск
23
Киямутдинова Лейсан
RUS
1000
Караидельский район
24
Курицын Максим
RUS
1000
г.Нефтекамск
25
Латыпов Эмиль
RUS
1000
Караидельский район
26
Лудищев Максим
RUS
1000
г.Нефтекамск
27
Михляева Марьяна
RUS
1000
Караидельский район
28
Мухамадеев Алмаз
RUS
1000
Караидельский район
29
Мухамадеева Алия
RUS
1000
Караидельский район
30
Насртдинова Камилла
RUS
1000
г.Нефтекамск
31
Нуриахметов Даниэль
RUS
1000
г.Нефтекамск
32
Пан Кирилл
RUS
1000
г.Нефтекамск
33
Перминова Светлана
RUS
1000
г.Нефтекамск
34
Прокопьев Максим
RUS
1000
Краснокамский район
35
Сагитов Эмиль
RUS
1000
г.Нефтекамск
36
Садыков Равиль
RUS
1000
г.Нефтекамск
37
Саетова Гульнара
RUS
1000
г.Нефтекамск
38
Сафин Инсаф
RUS
1000
Бураевский район
39
Северов Глеб
RUS
1000
г.Нефтекамск
40
Ситдиков Амир
RUS
1000
г.Нефтекамск
41
Султанов Амир
RUS
1000
г.Нефтекамск
42
Талипова Аделя
RUS
1000
Бураевский район
43
Тумашев Рифат
RUS
1000
г.Нефтекамск
44
Тумашев Хайдар
RUS
1000
г.Нефтекамск
45
Хазетдинова Лилия
RUS
1000
г.Нефтекамск
46
Ханов Руслан
RUS
1000
Караидельский район
47
Шайдуллин Данил
RUS
1000
Краснокамский район
48
Шайхетдинов Динар
RUS
1000
Караидельский район
49
Шаяпова Рината
RUS
1000
г.Нефтекамск
50
Шмонов Лев
RUS
1000
г.Нефтекамск
51
Юшков Александр
RUS
1000
г.Нефтекамск
52
Янышев Ярослав
RUS
1000
г.Нефтекамск
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use