Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:59:25
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
III Мемориал В.С. Якушева (Турнир В - без разряда)
Zadnja izmjena28.10.2018 11:19:24, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Апарцев Денис
BLR
1000
СШ №20-Гур
2
Аутко Михаил
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
3
Баймлер Илья
BLR
1000
ШШ "Мастер"
4
Барабан Анна
BLR
1000
ШШ «Дабкус»
5
Барановский Максим
BLR
1000
ШШ "Мастер"
6
Беленик Алексей
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Т
7
Белецкий Арсений
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Т
8
Белооки Доминик
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
9
Блохин Кирилл
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
10
Бондарев Альберт
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
11
Бритько Арсений
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
12
Буйницкий Владислав
BLR
1000
ШШ "Мастер"
13
Бульский Арсений
BLR
1000
УО «ГГОДТДМ»
14
Винников Ян
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
15
Гойко Любовь
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Тр
16
Грудницкий Кирилл
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"
17
Дешук Дарья
BLR
1000
ШШ «ИгРоК» -Б
18
Дорогуш Оскар
BLR
1000
ШШ "Мастер"
19
Дорошева София
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
20
Землянский Михаил
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Тр
21
Землянский Пётр
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Тр
22
Камзанов Ярослав
BLR
1000
ШШ "Мастер"
23
Карапаев Илья
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Т
24
Кечень Георгий
BLR
1000
ШШ «ИгРоК» -Р
25
Ключеня Илья
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
26
Ключеня Константин
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
27
Ковш Максимилиан
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
28
Ковш Матеуш
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
29
Козел Захар
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Т
30
Корецкий Никита
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Т
31
Короткевич Илья
BLR
1000
ШШ «Дабкус»
32
Кравчук Марк
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
33
Красницкий Платон
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
34
Литвин Мария
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
35
Лубовский Егор
BLR
1000
ШШ «ИгРоК»-Р
36
Мартинович Тимофей
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Т
37
Маслов Ян
BLR
1000
ШШ «Дабкус»
38
Минаева Анастасия
BLR
1000
Озёры
39
Михальская София
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
40
Найбич Алексей
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
41
Нечипоренко Андрей
BLR
1000
ШШ "Мастер"
42
Никитин Виктор
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
43
Новицкий Тимофей
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Тр
44
Олизарович Владислав
BLR
1000
ШШ «Мастер»-А
45
Подгайский Никита
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Т
46
Полудень Артём
BLR
1000
ШШ "Мастер"
47
Попельницкая Саманта
BLR
1000
ШШ «Дабкус»
48
Потапович Игнат
BLR
1000
ШШ «ИгРоК»-Б
49
Пузан Екатерина
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Тр
50
Руды Роман
BLR
1000
ШШ «Дабкус»
51
Русинович Савелий
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
52
Савицкий Ярослав
BLR
1000
53
Савчик Вера
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Тр
54
Семинский Матвей
BLR
1000
ШШ «ИгРоК»-Р
55
Смолич Иван
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
56
Снопко Никита
BLR
1000
ШШ "Мастер"
57
Стасевич Артур
BLR
1000
ШШ "Мастер"
58
Фененко Манохар
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
59
Филипченко Анна
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"
60
Шпиталев Вадим
BLR
1000
ШШ «Мастер»-В
61
Януцевич Анна
BLR
1000
ШШ «Мастер»-Тр
62
Кузмич Василиса
BLR
1000
ШШ "ИгРоК"-Б
63
Шевцов Александр
BLR
1000
ШШ "Мастер"-Т
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead