Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor žákovských družstev KHŠS 2018/2019 (KPŽD KHŠS 2018/2019)

Poslední aktualizace08.02.2019 22:42:19, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. Region Panda A (Rtg prům.:1479, Kapitán: Martin Buločkin / PH 1: 18 / PH 2: 30)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Martyniuk Vladislav1825CZE39688501111½4,561391
2Cibulka Josef1687CZE2370804211½13,541276
3Kačírek Pavel1437CZE237139251111116,061164
4Till Václav1378CZE237163201111105,061079
5Kumpošt Pavel1351CZE3992211011115,061095
6Hetfleischová Elen1197CZE3992131111+16,061060
9Plucnar Matyáš1000CZE000,021066
  2. ŠŠPM Lipky HK B (Rtg prům.:1270, Kapitán: Mgr. Svata Ptáčková / PH 1: 13 / PH 2: 21)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Vestfál Jan1690CZE23717866½1111½5,061486
2Bednář Miloš1364CZE2370981210½1½03,061308
3Špriňar Michal1320CZE23714190111115,051162
4Svoboda Ondřej1220CZE2371726211½½104,061214
5Vondruška Viktor1000CZE2372012310012,041158
6Jenček Filip1000CZE0101,031022
7Příhodová Petra1025CZE2371725400,011351
9Holubář Roman1000CZE23726962101,021053
11Šlapák Petr1000CZE23727047000,021020
13Pávek Leoš1000CZE00,011197
  3. Region Panda B (Rtg prům.:1263, Kapitán: Jiří Daniel / PH 1: 10 / PH 2: 19,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Nosál Marek1425CZE39924810½12,541415
2Dušánek Michal1172CZE23721022000½½12,061429
3Koblic Jan1193CZE½010113,561179
4Krautschneider Daniel Jan1227CZE23726008100102,051126
5Kroulík Václav1458CZE2372547811½01½4,061124
6Poláček Luděk1105CZE2370471300112,041074
7Dostálek Patrik1040CZE23704560½11103,551031
  4. TJ Jiskra Jaroměř (Rtg prům.:1272, Kapitán: Mgr. Petr Staněk / PH 1: 6 / PH 2: 15,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Korityák Antonín1400CZE237139411000001,061578
2Friedrich Pavel1317CZE39433501½01,541405
3Holda Adam1310CZE3943430101,031236
4Zolman Ondřej1047CZE0000000,061227
5Marxová Šárka1089CZE23701862½1½0114,061184
6Archlebová Stela1252CZE237270391113,031000
8Korityák Vojtěch1100CZE0½0,521275
9Dřízal Tomáš1100CZE00,011197
10Lesák David1066CZE23710845½11114,551008
  5. ŠK Lípa – DDM HK B (Rtg prům.:1235, Kapitán: Pavel Pražák / PH 1: 6 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Stejskal Michal1551CZE398195½112,531495
2Rejmont Lukáš1209CZE2372005000000,041367
3Gloser Tomáš1407CZE2370178101113,041151
4Horký Jáchym1106CZE2370211700100½1,561318
5Vošmik Matěj1060CZE1½12,531338
6Fořt Hugo1075CZE½011,531298
7Levínský Jonatan1000CZE0010001,061128
8Zástava Marek1000CZE101013,051102
  6. ŠK Ortex Hradec Králové C (Rtg prům.:1168, Kapitán: Jiří Bielavský / PH 1: 4 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Schmutzer Jakub1396CZE23717840000011,051557
2Zelba Lukáš1361CZE2371787411101½4,561350
3Novák Tomáš1085CZE2372030100½0,531235
4Kratochvílová Kateřina1064CZE2372029810001,041242
5Lukášková Ellen1100CZE½0000,541195
6Voříšek Jan1000CZE011,021176
7Jež Jakub0CZE010001,051156
8Morávek Petr1000CZE½0101,541131
9Zelba Josef0CZE0000,031035
  7. DDM Třebechovice pod Orebem (Rtg prům.:1215, Kapitán: Jan Slavík / PH 1: 2 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Zdechovský Tobiáš1583CZE23702036111½3,541376
2Reschel Jan1318CZE23701943000,021543
3Majoroš Kamil1100CZE23713976½000000,561288
4Doležal Daniel1102CZE23701757000,021303
5Pírko Jakub1000CZE2372108100101,041233
6Reschel Matouš1097CZE1001013,061133
8Reschelová Anna1091CZE½1½1104,061077
10Hansík Vilém1000CZE000,021000
11Reschel Josef1000CZE100+2,041022