Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 00:05:06
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Olaine district open chess tournament for children 2018 B III un IV sporta klases
Τελευταία ενημέρωση24.11.2018 16:02:59, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Riga Chess federation
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
φύλο
Τυπ.
Σύλλογος
1
IV
Stepanovs Ricards
11622695
LAT
1377
U10
Jelgava
2
IV
Veinbergs Valters
11620382
LAT
1360
U12
Sigulda
3
III
Vaicuks Mihails
11618531
LAT
1262
U08
Olaines SC
4
III
Kokina Elizabete
11616849
LAT
1198
w
U12
Olaines SC
5
IV
Vevers Davis Raits
11620366
LAT
1187
U12
Olaines SC
6
III
Liepa Kristiana
11621168
LAT
1184
w
U12
Olaines SC
7
III
Atvars Rihards
11618698
LAT
1162
U08
Olaines SC
8
IV
Gercans Krisjanis
11612533
LAT
1133
U14
Sigulda
9
III
Liepina Nikola Daniela
11621176
LAT
1131
w
U10
Olaines SC
10
IV
Murins Artjoms
11618680
LAT
1118
U10
Olaines SC
11
IV
Apinis Kalvis
11620447
LAT
1103
U08
Olaines SC
12
IV
Kleins Elands
11618469
LAT
1095
U14
Ventspils
13
III
Vaicuka Marija
11618507
LAT
1094
w
U10
Olaines SC
14
III
Zundovska Meldra
11615427
LAT
1075
w
U14
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
15
III
Reiha Ance
11615435
LAT
1072
w
U12
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
16
III
Jurmalis Valters
11618442
LAT
1064
U12
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
17
IV
Brencs Mareks
11619350
LAT
1064
U08
Olaines SC
18
IV
Korsakovs Marks
11619406
LAT
1051
U14
Olaines SC
19
III
Vilnitis Krists
11619759
LAT
1029
U10
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
20
IV
Kosarevs Vsevolods
11617349
LAT
1020
U10
Ventspils
21
III
Pukite Elza
11621893
LAT
1006
w
U08
Limbaži/Maklakova
22
IV
Strazdins Maris Kristaps
11622350
LAT
1005
U14
Limbaži/Maklakova
23
IV
Lickrastins Ilgvars
11620439
LAT
1004
U10
Olaines SC
24
III
Vitolina Eliza Marisa
11616997
LAT
1000
w
U10
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
25
III
Petersons Matejs
11615362
LAT
999
U10
Kuldīgas NSS/Gertners
26
III
Plavaraja Vanesa
11615320
LAT
991
w
U12
Kuldīgas NSS/Gertners
27
III
Steinbergs Mikelis Karlis
11617004
LAT
990
U10
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
28
III
Pupins Benjamins Emanuels
11620056
LAT
987
U08
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
29
III
Dabolins Davis
11623241
LAT
0
U08
Rīgas Šaha skola/Rožlapa
30
III
Danevics Daniels
11624850
LAT
0
U12
Rīgas Šaha skola/Āboliņa
31
III
Dezmonds Aleks Aijbola
11619058
LAT
0
U10
Limbaži/Maklakova
32
III
Liepins Henrijs
11623250
LAT
0
U08
Rīgas Šaha skola/Rpžlapa
33
III
Mierina Lauma
11617292
LAT
0
w
U08
Baldone
34
III
Urbane Elina
11617047
LAT
0
w
U12
Kuldīgas NSS/Gertners
35
III
Zemture Madara
11617969
LAT
0
w
U10
Rīgas Šaha skola/Rožlapa
36
IV
Aleksejeva Marta
11620498
LAT
0
w
U08
Olaines SC
37
IV
Beloborodovs Eldars
11624680
LAT
0
U08
BJC Daugmale
38
IV
Berzins Valters
11624299
LAT
0
U12
Jelgava
39
IV
Bojaruna Agnese
11620633
LAT
0
w
U10
Jelgava
40
IV
Dambergs Roberts
11622415
LAT
0
U12
Jelgava
41
IV
Davidsons Karlis
11624736
LAT
0
U08
Jūrmala/Kovšuns
42
IV
Davidsons Rudolfs
11624744
LAT
0
U08
Jūrmala/Kovšuns
43
IV
Diners Kirils
11624698
LAT
0
U06
Rīgas šahu skola-V.Putka/Jūrmala-N.
44
IV
Drikis Rudolfs
11622970
LAT
0
U10
Rīgas Šaha skola/Rožlapa
45
IV
Dzene Viktorija
11616024
LAT
0
w
U14
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
46
IV
Eglajs Janis
11616296
LAT
0
U12
Jelgava
47
IV
Grundmanis Bernards
11615990
LAT
0
U10
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
48
IV
Gruzdevs Mihails
11622547
LAT
0
U08
Olaine/Ni
49
IV
Jansons Kristers Roberts
11624523
LAT
0
U16
Rīgas Šaha skola/ Rožlapa
50
IV
Kirpicovs Jegors
11620579
LAT
0
U10
Ventspils
51
IV
Kuchuhidze Taisija
11615907
LAT
0
w
U12
Ventspils
52
IV
Kutumovs Markuss
11624370
LAT
0
U18
Ventspils
53
IV
Litvinovs Deniss
11624728
LAT
0
U08
Jūrmala/Kovšuns
54
IV
Lubimovs Maksims
11624779
LAT
0
U10
Jūrmala/Kovšuns
55
IV
Noskovs Vladimirs
11624868
LAT
0
U12
Jūrmala/Kovšuns
56
IV
Penka Gusts
11621885
LAT
0
U08
Limbaži/Maklakova
57
IV
Putins Andrejs
11624302
LAT
0
U10
Jelgava
58
IV
Ronis Gustavs
11620609
LAT
0
U10
Rīgas Šaha skola/Rožlapa
59
IV
Rungevica Paula
11615370
LAT
0
w
U10
Kuldīgas NSS/Gertners
60
IV
Skuruls Justs
11620048
LAT
0
U10
Kuldīgas NSS/Gertners
61
IV
Sliters Roberts
11616008
LAT
0
U10
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
62
IV
Smilga Anna
11621907
LAT
0
w
U08
Limbaži/Maklakova
63
IV
Smite Betija
11622946
LAT
0
w
U10
Tukums
64
IV
Solovejs Mihails
11620358
LAT
0
U10
Olaines SC
65
IV
Strazdina Laura
11619449
LAT
0
w
U14
Kuldīgas NSS/Gertners
66
IV
Strumfa Elza Milla
11620641
LAT
0
w
U10
Ventspils
67
IV
Vidrusks Arturs
11618485
LAT
0
U08
Rīgas Šaha skola/Putka
68
IV
Zarina Viktorija
11621915
LAT
0
w
U08
Limbaži/Maklakova
69
IV
Zommers Ralfs
11621346
LAT
0
U08
Olaines SC
70
IV
Zvirbulis Alens
11617020
LAT
0
U12
Kuldīgas NSS/Šteinbergs
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
επικεφαλίδα