Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2018 - HD12

Poslední aktualizace03.11.2018 12:53:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Šmolík JáchymCZE1740Klub šachistů Říčany 19258,00,048,052,0
23Němec JáchymCZE1646Klub šachistů Říčany 19257,00,549,053,5
32Dolenský FilipCZE1664ŠK Libštát7,00,547,051,0
46Pressler TobiasCZE1573Klub šachistů Říčany 19256,50,049,551,5
511Day TobiášCZE1540Unichess6,50,046,550,5
67Vilímek VítCZE1570ŠK Líně6,50,042,546,0
713Havelková BeátawCZE1492QCC České Budějovice6,50,042,545,5
89Pražák DanielCZE1559Šachová akademie VŠTE, z.s.6,00,048,052,0
910Juhaňák DanielCZE1556Unichess6,00,046,050,5
105Janouš MarekCZE1583ŠK 64 Plzeň6,00,045,549,0
118Šimůnek Jakub ŠimonCZE1562Šachová akademie VŠTE, z.s.6,00,042,546,0
27Zelba LukášCZE1361ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.6,00,042,546,0
1336Zelbová LadawCZE1321ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.6,00,041,543,5
1426Svoboda DanielCZE1364Unichess6,00,039,042,5
1518Seidl JanCZE1434TJ Kralupy nad Vltavou5,50,048,551,5
1634Tichý TomášCZE1335TJ Bohemians Praha5,50,045,048,0
1712Záluský MatějCZE1517ŠACHklub Písek5,50,043,546,5
1840Komora MatějCZE1273ŠŠPM Lipky HK5,50,043,046,0
1923Špička PetrCZE1381ŠK Karlovy Vary5,50,042,546,0
2014Kobr MatějCZE1490Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.5,50,041,044,5
2139Bouška JiříCZE1283ŠO Hlinsko5,50,041,044,5
2219Veverka VladimírCZE1420ŠK Most5,50,039,542,5
2324Hrabě VojtěchCZE1373ŠK Praha-Smíchov5,50,036,037,0
2456David AdamCZE1190ŠK Libštát5,00,045,048,0
2529Janoušková AdélawCZE1354ŠK Líně5,00,044,546,0
2637Veverková DorotawCZE1307Sokol Tábor5,00,042,046,0
2753Šíp MarekCZE1212ŠK Spartak Ústí nad Labem5,00,042,046,0
2835Levitner MatějCZE1329ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.5,00,041,544,0
2954Dobsa EmmawCZE1209Unichess5,00,041,543,0
3025Svoboda JanCZE1372TJ Jawa Brodce5,00,041,043,5
314Winter OndřejCZE1616Šachový klub Lípa, z.s.5,00,040,544,0
3216Tesař JakubCZE1452Unichess5,00,037,040,5
3346Mametev ArtemCZE1249ŠK 64 Plzeň5,00,035,537,5
3431Kumpošt PavelCZE1351Region Panda, z.s.5,00,034,536,5
3521Kodet JaromírCZE1392ŠK Karlovy Vary4,50,046,049,5
3652Štogr ViktorCZE1217Unichess4,50,043,047,0
3717Gorej VojtěchCZE1439SK Děčín4,50,041,545,0
3851Lev LukášCZE1224Klub šachistů Štětí4,50,038,541,5
3941Dejmek TomášCZE1261DDM Kolín4,50,036,539,5
4043Veselý JanCZE1255TJ Spartak Vlašim4,50,036,538,5
4138Mikoláš PetrCZE1293TJ Klášterec nad Ohří4,50,035,038,0
4215Síleš JanCZE1472Klub šachistů Říčany 19254,50,034,037,0
4333Červenka JakubCZE1337ŠK Spartak Chodov4,50,033,536,5
4420Cába AdamCZE1399Sokol Buštěhrad4,50,033,036,0
4570Sehnoutková LaurawCZE1089Klub šachistů Říčany 19254,50,032,033,5
4668Rousková AnežkawCZE1097Unichess4,00,041,544,0
4728Bárta DavidCZE1355Šachová akademie VŠTE, z.s.4,00,038,541,5
4849Cinková VickywCZE1227Šachová akademie VŠTE, z.s.4,00,038,541,5
4945Mazuret MaximCZE1250ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar4,00,038,040,5
5060Hampl NikolaCZE1142Šachy Povrly4,00,037,039,0
5155Hetfleischová ElenwCZE1197Region Panda, z.s.4,00,036,038,0
5261Smola DavidCZE1123QCC České Budějovice4,00,036,038,0
5371Šedá MichaelawCZE1085Karlovarský šachklub Tietz4,00,033,536,0
5422Dudková JosefínawCZE1391TJ Jawa Brodce4,00,033,536,0
5574Mácová MarkétawCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.4,00,033,536,0
5647Málek FilipCZE1247TJ Lanškroun4,00,031,532,5
5742Nejedlý RadekCZE1256TJ CHS Chotěboř3,50,039,042,5
5859Křelina JanCZE1154Šachový klub Frýdlant, z.s.3,50,038,039,5
5958Jun RobertCZE1156TJ CHS Chotěboř3,50,036,037,0
6057Nejedlý LukášCZE1177TJ CHS Chotěboř3,50,035,537,5
6148Bukvaj MartinCZE1230ŠK Sokol Klatovy3,50,034,537,5
6263Šlosar JanCZE11192222 ŠK Polabiny, z.s.3,50,034,537,0
6330Nešpůrek JakubCZE1352Šachový spolek Železné hory3,50,033,035,0
6469Volf VojtěchCZE1096Sokol Tábor3,50,029,530,5
6565Šafářová Anna MariewCZE1105ŠK 64 Plzeň3,00,035,037,0
6650Bezděk TomášCZE1226TJ Kralupy nad Vltavou3,00,034,037,0
6767Burianová AdélawCZE1098ŠK Český Brod3,00,033,035,0
6862Souralová JanawCZE1122TJ Praha-Pankrác3,00,031,534,0
6972Bártová LeonawCZE1083TJ Slovan Moravská Třebová3,00,029,531,0
7032Požár PavelCZE1337ŠK Sokol Klatovy3,00,023,525,5
7166Beaufort OliverCZE1104ŠK Řevnice2,50,032,535,5
7244Archlebová StelawCZE1252TJ Hronov2,50,031,032,0
7378Svačinová ValentýnawCZE1000SK OAZA Praha2,50,019,520,5
7464Myšková VeronikawCZE1114Klub šachistů Říčany 19252,00,031,032,5
7576Oceláková LuciewCZE1000Unichess2,00,028,529,5
7673Hujerová MelisawCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.2,00,028,529,5
7777Souralová AlenawCZE1000SK OAZA Praha1,50,029,030,0
7875Měřínská EsterwCZE1000ŠACHklub Tábor z.s.1,00,026,027,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)