Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:40:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - II etapp: B-turniir
Τελευταία ενημέρωση13.10.2018 14:54:08, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Eesti Maleliit
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
ΔΕλο
ΕΕλο
Σύλλογος
1
Slavinski Nikita
4508467
EST
1448
1843
T. Truusi MKK
2
Kokk Karl Mattias
4510674
EST
1383
1832
Tartu Kalev
3
Dukov Vladimir
4511360
EST
1370
1790
Vabaettur
4
Luik Ott-Robert
4507878
EST
1398
1761
Vabaettur
5
Mertins Ostap
4512421
EST
1429
1755
Tallinna MK
6
Kull Tormi
4510151
EST
1342
1736
Rae Huvikool
7
Rychagov Anton
4508459
EST
1224
1679
Malekool 64
8
Schneider Uku
4511280
EST
1230
1662
Tallinna MK
9
Shadrina Eva
4510623
EST
1195
1657
Tallinna MK
10
Sizov Lev
4510313
EST
1276
1644
SK Valge Ratsu
11
Aedla Mariel
4506391
EST
1234
1633
Nõmme Noortemaja
12
Dudakov Andrei
4510364
EST
1204
1606
Vabaettur
13
Koosel Hans-Georg
4509595
EST
1130
1593
Pärnu Spordikool
14
Aleksejev Artjom
4507045
EST
1191
1586
Vabaettur
15
Anis Dinara
4508513
EST
1142
1584
Vabaettur
16
Pallum Rasmus
4511417
EST
1135
1530
Rae Huvikool
17
Haapsal Maria Ioanna
4512286
EST
1121
1520
Tallinna MK
18
Danilina Diana
4508521
EST
1111
1471
SK Valge Ratsu
19
Cherentsov Mikhail
4513347
EST
1152
1467
Tallinna MK
20
East Marek
4512650
EST
1211
1465
SK Valge Ratsu
21
Riispapp Kert
4513371
EST
1079
1433
MK Areng
22
Oigus Kristjan
4511263
EST
0
1407
Tallinna MK
23
Pljusnin Fjodor
4513754
EST
0
1360
MK Chess Continent
24
Kallo Kaur
4515099
EST
0
1268
Rae Huvikool
25
Tonisson Astrid Heleen
4514130
EST
0
1232
Tallinna Mk
26
Janisoo August
4510844
EST
0
1230
Lahmuse Kool
27
Kuhareva Viktoria
4511395
EST
0
1199
Vabaettur
28
Treumuth Mirtel
4512839
EST
0
1176
Lahmuse Kool
29
Oismets Kevin
4512537
EST
0
1168
Lahmuse Kool
30
Ovtshinnikov Roman
4513711
EST
0
1162
MK Chess Continent
31
Oleskevits Daniil
4514572
EST
1026
1130
MK Chess Continent
32
Liebert Tristjan
4512014
EST
0
1116
SK Reval-Sport
33
Talu Hella-Lee
4513410
EST
0
1017
MK Areng
34
Alloja Cathleen
EST
0
0
Rae Huvikool
35
Leifer Anatol
EST
0
0
MA Vabaettur
36
Möller Mihkel
EST
0
0
- - -
37
Piir Kristjan
EST
0
0
Ma Vabaettur
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα