Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 18:16:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
VI Torneo Encuentro de Culturas Infantil U-9
Τελευταία ενημέρωση21.10.2018 18:59:54, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Gustavo
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Gonzalez Aguero Julian
6514022
CRC
1637
Ccdr Cartago
2
Mayorga Araya Sofia
6514065
CRC
1627
Codea
3
Vargas Abadia Adrian
6514200
CRC
1482
Ccdr Escazu
4
Jimenez Valverde Benjamin Isaac
6519032
CRC
1469
5
Barboza Viquez Angelica
6518435
CRC
1460
6
Fauaz Bringas Sara
6518486
CRC
1460
Escazu
7
Leon Bermudez Marcelo
6518222
CRC
1432
Escazu
8
Arias Medina Kenneth
6516955
CRC
1430
Escazu
9
Liberman Rubinstein Joseph
6514715
CRC
1419
Dr. Jaim Waizman
10
Bolanos Duran Josue
6520618
CRC
1407
Heredia
11
Fauaz Bringas Tobias
CRC
1407
Escazu
12
Rodriguez Sibaja Jason
6520243
CRC
1404
Codea
13
Gomez Lacayo Tomas
6518516
CRC
1401
Codea
14
Aguero Monge Natalia
6518400
CRC
1400
Codea
15
Cadena Diaz Mateo
6521274
CRC
1400
Codea
16
Calvo Rosas Santiago
CRC
1400
Escazu
17
Cavallini Mena Giancarlo
6518184
CRC
1400
18
Charpentier Badilla Ían Sebastián
CRC
1400
Pococi
19
Chaves Chavarria Natalie
CRC
1400
Codea
20
Espinoza Ramirez Jared
6521320
CRC
1400
Codea
21
Gamboa Guillen Fabiola
6518494
CRC
1400
Escazu
22
Herrera Perez Sebastian
6521371
CRC
1400
Codea
23
Ledezma Moncada Noah
CRC
1400
Codea
24
Leon Bermudez Saul
6518230
CRC
1400
Escazu
25
Manfredini Bernardo Vinicio
CRC
1400
Santa Ana
26
Marquez Vivas Sebastian
6518249
CRC
1400
Santa Ana
27
Millape Chaves Kyara
6521410
CRC
1400
Codea
28
Montero Herrera Felipe
CRC
1400
Codea
29
Rodriguez Moreno Fabian
6512550
CRC
1400
Ccdr Santa Ana
30
Rodriguez Munoz Emiliano
CRC
1400
Codea
31
Rodriguez Sibaja Kenneth
6520251
CRC
1400
Codea
32
Salazar Leiva Joel
CRC
1400
Santa Ana
33
Sánchez Centeno Deivid
CRC
1400
Escazu
34
Tsuji Noaah
CRC
1400
Escazu
35
Vargas Jimenez Mariam
CRC
1400
Codea
36
Velez Urena Ian
CRC
1400
Codea
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα