Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 03:00:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Premier Academy Open Youth Chess Championship Under 10
Viimeisin päivitys13.10.2018 14:25:43, Creator/Last Upload: Kenya Chess-Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
sp.
Kerho/Kaupunki
1
CM
Lwanga Odongo
10802746
KEN
1194
NACHA Kings
2
Patel Pratik Suhana
10813489
KEN
1063
w
Tritonite Stars
3
Adrian Oluch
KEN
0
Makini School
4
Afraa Salim
KEN
0
w
Makini School
5
Agrawal Vansh
10815210
KEN
0
Nairobi International School
6
Angeline Muthoni
KEN
0
w
PCEA Rongai
7
Ashok Rebeiro
KEN
0
Crawford International School
8
Cassie Wanjiku
KEN
0
w
Makini School
9
Elaine Moturi
KEN
0
w
Makini School
10
Emmanuel Gitonga
KEN
0
Brookhurst
11
Eugyne Mushindi
KEN
0
PCEA Rongai
12
Gabriel Ray
KEN
0
Makini School
13
Gachai Danwillies
10815228
KEN
0
Sukari Presbyterian Academy
14
Gahir Ganeev Singh
10809813
KEN
0
Oshwal Academy
15
Hadassah Waganda Osumba
KEN
0
w
Makini School
16
Hatim Alibhai
KEN
0
Premier Academy
17
Idah Wangui
KEN
0
18
James Oboko
KEN
0
PCEA Rongai
19
Jesse Njeru
KEN
0
PCEA Rongai
20
Jovan Jazeel Lawrence
10810021
KEN
0
Aga Khan
21
Karen Nyawira
KEN
0
w
Catholic Parochial
22
Leslie Edeiman
KEN
0
w
Makini School
23
Mark Mitsanze
KEN
0
Makini School
24
Nakita Mwendwa
KEN
0
w
Makini School
25
Nathan Muiruri
KEN
0
Makini School
26
Nissy Kerandi
KEN
0
w
Makini School
27
Njoroge Hope Wambui
10810374
KEN
0
w
Makini School
28
Obonyo Alexander
KEN
0
PCEA Rongai
29
Onyango Jamal
KEN
0
Hillcrest
30
Russel Tayler
KEN
0
Makini School
31
Ryan Makoli
KEN
0
Makini School
32
Sean Mwaniki
KEN
0
Makini School
33
Shah Hetansh Keyur
10811583
KEN
0
Oshwal Academy
34
Thomas Kings
KEN
0
Makini School
35
Victor Kariuki
KEN
0
PCEA Rongai
36
YVONNE KARAH
KEN
0
w
PCEA EDUCATIONAL CENTRE
37
Vardaan Datta
KEN
0
Premier Academy
38
Arjun Chudasama
KEN
0
School of Nation
39
Ashok Rebeiro
KEN
0
Crawford International School
40
Jay Vaghela
KEN
0
Premier Academy
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot