Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Liga centralne Srbije - Zapad 2018

Last update 14.10.2018 10:56:48, Creator/Last Upload: chess federation of central serbia

Team-Pairings of all rounds

Round 1 on 2018/09/02 at 11:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  RAZANJ - Razanj  JUHOR - Obrez6:2
2  TREPCA - Gornja Trepca  RASINA - Ples:
3  GOC - Vrnjacka Banja  PRVA PETOLETKA - Trstenik:
4  CIGOTA - Cajetina  SLANUSA - Uzice:
5  MLADOST - Sjenica  ZLATAR - Nova Varos:
6  FAP - Priboj  UZICE - Uzice4:4
Round 2 on 2018/09/09 at 11:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  JUHOR - Obrez  PRVA PETOLETKA - Trstenik:
2  RASINA - Ples  GOC - Vrnjacka Banja:
3  RAZANJ - Razanj  TREPCA - Gornja Trepca:
4  SLANUSA - Uzice  UZICE - Uzice3:5
5  ZLATAR - Nova Varos  FAP - Priboj4:4
6  CIGOTA - Cajetina  MLADOST - Sjenica2:6
Round 3 on 2018/09/16 at 11:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  TREPCA - Gornja Trepca  JUHOR - Obrez4:4
2  GOC - Vrnjacka Banja  RAZANJ - Razanj4:4
3  PRVA PETOLETKA - Trstenik  RASINA - Ples:
4  MLADOST - Sjenica  SLANUSA - Uzice5:3
5  FAP - Priboj  CIGOTA - Cajetina4:4
6  UZICE - Uzice  ZLATAR - Nova Varos4:4
Round 4 on 2018/09/23 at 11:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  JUHOR - Obrez  RASINA - Ples:
2  RAZANJ - Razanj  PRVA PETOLETKA - Trstenik:
3  TREPCA - Gornja Trepca  GOC - Vrnjacka Banja2:6
4  SLANUSA - Uzice  ZLATAR - Nova Varos5:3
5  CIGOTA - Cajetina  UZICE - Uzice4:4
6  MLADOST - Sjenica  FAP - Priboj5:3
Round 5 on 2018/09/30 at 11:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  GOC - Vrnjacka Banja  JUHOR - Obrez7:1
2  PRVA PETOLETKA - Trstenik  TREPCA - Gornja Trepca:
3  RASINA - Ples  RAZANJ - Razanj:
4  FAP - Priboj  SLANUSA - Uzice5:3
5  UZICE - Uzice  MLADOST - Sjenica3:5
6  ZLATAR - Nova Varos  CIGOTA - Cajetina4:4
Round 6 on 2018/10/11 at 16:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  UZICE - Uzice  RAZANJ - Razanj:
2  ZLATAR - Nova Varos  TREPCA - Gornja Trepca:
3  SLANUSA - Uzice  GOC - Vrnjacka Banja:
4  PRVA PETOLETKA - Trstenik  CIGOTA - Cajetina4:4
5  RASINA - Ples  MLADOST - Sjenica:
6  JUHOR - Obrez  FAP - Priboj:
Round 7 on 2018/10/12 at 09:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  RAZANJ - Razanj  ZLATAR - Nova Varos:
2  TREPCA - Gornja Trepca  SLANUSA - Uzice2:6
3  GOC - Vrnjacka Banja  CIGOTA - Cajetina:
4  PRVA PETOLETKA - Trstenik  MLADOST - Sjenica:
5  RASINA - Ples  FAP - Priboj:
6  JUHOR - Obrez  UZICE - Uzice:
Round 8 on 2018/10/12 at 16:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SLANUSA - Uzice  RAZANJ - Razanj:
2  CIGOTA - Cajetina  TREPCA - Gornja Trepca7:1
3  MLADOST - Sjenica  GOC - Vrnjacka Banja:
4  FAP - Priboj  PRVA PETOLETKA - Trstenik:
5  UZICE - Uzice  RASINA - Ples:
6  ZLATAR - Nova Varos  JUHOR - Obrez:
Round 9 on 2018/10/13 at 09:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  RAZANJ - Razanj  CIGOTA - Cajetina:
2  TREPCA - Gornja Trepca  MLADOST - Sjenica1:7
3  GOC - Vrnjacka Banja  FAP - Priboj4:4
4  PRVA PETOLETKA - Trstenik  UZICE - Uzice:
5  RASINA - Ples  ZLATAR - Nova Varos:
6  JUHOR - Obrez  SLANUSA - Uzice:
Round 10 on 2018/10/13 at 16:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  MLADOST - Sjenica  RAZANJ - Razanj3:5
2  FAP - Priboj  TREPCA - Gornja Trepca:
3  UZICE - Uzice  GOC - Vrnjacka Banja:
4  ZLATAR - Nova Varos  PRVA PETOLETKA - Trstenik:
5  SLANUSA - Uzice  RASINA - Ples:
6  CIGOTA - Cajetina  JUHOR - Obrez:
Round 11 on 2018/10/14 at 09:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  RAZANJ - Razanj  FAP - Priboj:
2  TREPCA - Gornja Trepca  UZICE - Uzice:
3  GOC - Vrnjacka Banja  ZLATAR - Nova Varos4:4
4  PRVA PETOLETKA - Trstenik  SLANUSA - Uzice4:4
5  RASINA - Ples  CIGOTA - Cajetina:
6  JUHOR - Obrez  MLADOST - Sjenica: