Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

European Youth Chess Championship Batumi 2010 - Boys Under 10

Poslední aktualizace28.09.2010 13:55:37, Creator/Last Upload: stefan.hellweger

Přehled hráče pro CZE

CZE
St.č.JménoRtgFED123456789BodyPoř.Skupina
24Dolansky Lukas0CZE½001001114,540Boys U8
19Soukup Vaclav1421CZE1001100014,054Boys U10
30Kratochvil Vit1857CZE101½100½04,062Boys U12
21Haman Jakub2010CZE½10½1½0½15,032Boys U14
44Karlik Ondrej2012CZE1000½11½½4,532Boys U16
4IMKrejci Jan2454CZE10½1½½½015,013Boys U18
18FMKuchynka Lukas2306CZE1½10½00½½4,030Boys U18
32Nemcova Karin0CZE11110100½5,513Girls U8
41Rerabkova Eliska0CZE10001100½3,539Girls U10
23Suchomelova Simona1621CZE½01½10½014,534Girls U12
57Pychova Nela0CZE½½½00111½5,027Girls U12
24Luzikova Nicola1778CZE0110½001½4,028Girls U14
29Langnerova Karolina1868CZE0101½01½04,033Girls U16
3WFMOlsarova Karolina2203CZE11½0½11½05,55Girls U18

Výsledky posledního kola pro CZE

KoloŠach.Čís. JménoBody VýsledekBody Jméno Čís.
92524
Dolansky Lukas 1 - 0 Habibli Ali
34
92919
Soukup Vaclav3 1 - 03 Kiknavelidze Tamaz
51
92271
Managadze Nodar4 1 - 04 Kratochvil Vit
30
92021
Haman Jakub4 1 - 04 Berdzenadze Nikoloz
58
91544
Karlik Ondrej4 ½ - ½4 Druska Juraj
18
91015
Bazeev German 0 - 14 IMKrejci Jan
4
91441
Mikeladze Berdia ½ - ½ FMKuchynka Lukas
18
9838
Scarpa Claudia5 ½ - ½5 Nemcova Karin
32
92244
Sanikidze Baia3 ½ - ½3 Rerabkova Eliska
41
91357
Pychova Nela ½ - ½ Asatryan Sona
38
91923
Suchomelova Simona 1 - 04 Militonyan Hermine
54
91624
Luzikova Nicola ½ - ½3 Posmuga Suzana
44
91316
Sharapova Anzama4 1 - 04 Langnerova Karolina
29
935
WIMAbdulla Khayala Mardan 1 - 0 WFMOlsarova Karolina
3

Detail hráče pro CZE

KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.
Dolansky Lukas 0 CZE Rp:1200 Body 4,5
161Sargsyan Shant0ARM7,5s ½
263Serpetsidakis Nikolaos0GRE5,5w 0
320Chkhetia Ilia0GEO4,5w 0
47Abuladze Giga0GEO4,0s 1
542Khodashmeli Shota0GEO4,5s 0
651Murusidze Nikoloz0GEO3,0w 0
741Kharazi Henri0GEO2,5w 1
825Dolbaia Merab0GEO2,5s 1
934Habibli Ali0AZE3,5w 1
Soukup Vaclav 1421 CZE Rp:1157 Body 4,0
158Madoyan Vazgen0GEO2,0w 1
278Zarginava Omar0GEO5,0s 0
347Karimzada Mahammad Vaqif0AZE4,5w 0
449Khapava Nikoloz0GEO3,0s 1
552Kokaia Guram0GEO4,0w 1
661Naqdiyev Niyazi Siyavush0AZE6,0s 0
750Khvadagiani Nika0GEO4,5w 0
862Nazaryan Armenak0ARM4,5s 0
951Kiknavelidze Tamaz0GEO3,0w 1
Kratochvil Vit 1857 CZE Rp:1414 Body 4,0
173Mateishvili Georgi0GEO3,0s 1
25Paravyan David2093RUS7,0w 0
375Panasenko Alexandr0GEO4,5s 1
454Aleksanyan Hrant0ARM5,5w ½
541Ghvamberia Nika1752GEO6,0s 1
67Msellek Ilyass2066FRA6,0w 0
751Abbasov Zaur Shahin0AZE5,0s 0
853Aleksanyan Gor0ARM4,0w ½
971Managadze Nodar0GEO5,0s 0
Haman Jakub 2010 CZE Rp:1806 Body 5,0
162Peev Kosta1612MKD2,5w ½
272Goliadze Tornike0GEO3,0s 1
312Mikaelyan Arman2125ARM6,5w 0
454Mravic Filip1777CRO4,0s ½
546Andriulevicius Orestas1868LTU4,5w 1
643Aghajanyan Arsen1905ARM4,5s ½
747Eggink Mateusz1861POL5,0w 0
848Mezhlumyan Marat1802ARM4,5s ½
958Berdzenadze Nikoloz1717GEO4,0w 1
Karlik Ondrej 2012 CZE Rp:2062 Body 4,5
114Mokshanov Alexey2271RUS5,0w 1
213CMGrigoryan Karen H2290ARM7,0w 0
323Iskandarov Misratdin Mehdi2181AZE5,0s 0
459Shonia Giorgi1781GEO3,5s 0
551Tekeli Taylan Can1903TUR2,5w ½
655Daraselia Giorgi1834GEO3,5s 1
750Nadirashvili Shalva1916GEO3,5w 1
827FMSiagodnik Anton2137BLR5,0s ½
918Druska Juraj2243SVK4,5w ½
IM Krejci Jan 2454 CZE Rp:2314 Body 5,0
125Rzayev Bahruz Iqbal2235AZE5,0s 1
216FMKolosowski Mateusz2342POL6,0w 0
39FMPetrisor Adrian-Marian2365ROU5,5s ½
435Khurtsidze Tornike2010GEO3,0w 1
518FMKuchynka Lukas2306CZE4,0s ½
614Baghdasaryan Vahe2348ARM4,5s ½
723Schreiner Peter2257AUT4,0w ½
826Demac Elias2226NOR5,0w 0
915Bazeev German2348RUS4,5s 1
FM Kuchynka Lukas 2306 CZE Rp:2059 Body 4,0
138Talmazan Oleg1884MDA4,5s 1
25IMPopilski Gil2454ISR5,5w ½
331Sipahioglu Irmak2089TUR3,5s 1
41GMTer-Sahakyan Samvel2516ARM8,0w 0
54IMKrejci Jan2454CZE5,0w ½
632Bakunts Rafael2086ARM6,0s 0
728Tamazyan Haik2151ARM5,0s 0
833Bar Aviv2086ISR3,5w ½
941Mikeladze Berdia0GEO4,0s ½
Nemcova Karin 0 CZE Rp:1328 Body 5,5
19Bellahcene Meriem0FRA4,5s 1
23Alizada Fidan0AZE4,0w 1
31Shpanko Nadiia1630UKR7,0s 1
410Beshukova Alina0RUS6,0s 1
522Goltseva Ekaterina0RUS7,0w 0
636Partladze Mariam0GEO5,5w 1
725Kapanadze Sandra0GEO6,0s 0
841Stroganova Karina0RUS6,0w 0
938Scarpa Claudia0ITA5,5s ½
Rerabkova Eliska 0 CZE Rp:1208 Body 3,5
114Chantladze Ana0GEO1,0s 1
216Erece Ece Alkim0TUR5,5w 0
312Broladze Marika0GEO3,0s 0
42Broly Mathilde1634FRA5,5w 0
520Handzel Noga0ISR4,5s 1
646Sardelic Marina0CRO4,0w 1
74Parol Pola1562POL4,5s 0
810Azizova Sona0AZE4,5w 0
944Sanikidze Baia0GEO3,5s ½
Suchomelova Simona 1621 CZE Rp:1336 Body 4,5
152Laghadze Tinatin0GEO3,5w ½
228Pavlic Petra1544SLO3,0s 0
348Jecova Marina0MDA2,0w 1
456Pipia Meri0GEO4,0s ½
561Wu Min0AUT3,0w 1
612Mammadova Narmin Fazahir1787AZE6,5s 0
743Firidunlu Lala Kazim0AZE4,0w ½
832Sapanadze Elene1492GEO5,5s 0
954Militonyan Hermine0ARM4,0w 1
Pychova Nela 0 CZE Rp:1469 Body 5,0
128Pavlic Petra1544SLO3,0w ½
226Ulusoy Nisan1555TUR5,5s ½
329Brandl Lea1542GER4,0w ½
424Choladze Tea1616GEO5,0s 0
532Sapanadze Elene1492GEO5,5w 0
651Kikvidze Khatia0GEO3,0s 1
733Chanturia Ani1483GEO3,0w 1
843Firidunlu Lala Kazim0AZE4,0s 1
938Asatryan Sona0ARM5,0w ½
Luzikova Nicola 1778 CZE Rp:1710 Body 4,0
12WFMStyazhkina Anna1974RUS6,5w 0
235Kokhreidze Tatia1569GEO2,5s 1
38Shamatava Ana1922GEO5,0w 1
44WCMFataliyeva Ulviyya Hasil1959AZE7,5s 0
518Soyunlu Narmin Asat1811AZE5,0w ½
66Stoeri Laura1938SUI4,5s 0
725Abdimanoglu Beste Basak1772TUR3,5w 0
833Cazacu Gabriela1630MDA4,0s 1
944Posmuga Suzana0CRO3,5w ½
Langnerova Karolina 1868 CZE Rp:1788 Body 4,0
16Rakhmangulova Anastasiya2153UKR5,5w 0
244Kaspi Tamar0ISR3,5s 1
35WFMShvayger Yuliya2200UKR5,5s 0
446Mammadzada Aysel0AZE3,5w 1
513Aflalo Sophie2051FRA5,0s ½
617Kuchava Ana2001GEO5,0w 0
738Trapaidze Lizi1676GEO3,5s 1
820Unapkoshvili Nani1974GEO4,0w ½
916Sharapova Anzama2024RUS5,0s 0
WFM Olsarova Karolina 2203 CZE Rp:2194 Body 5,5
119Sargsyan Shushanna1986ARM4,5w 1
216Guliyeva Sabina Ilqar2010AZE5,0s 1
37WFMSemenova Elena2135RUS5,0w ½
44WFMKulon Klaudia2196POL6,5s 0
58WFMKorniyuk Mariya2126UKR4,0w ½
612WFMPetrova Irina2041UKR5,0s 1
79WFMMotycakova Monika2072SVK5,0w 1
81WIMTsatsalashvili Keti2266GEO7,0w ½
95WIMAbdulla Khayala Mardan2193AZE6,5s 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 05.07.2020 08:40
PixFuture exclusive partner, tiráž