Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 02:47:47
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
1. liga - skupina Vychod
Poslední aktualizace03.04.2011 16:15:13, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 50
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
2. Kolo Datum kola 2010/10/24 Hodina 10:00
Šach.
12
Jakl Karvina
-
7
Slavoj Ostrava - Poruba
3½:4½
1.1
IM
Jurcik Marian
-
IM
Rasik Vitezslav
½ - ½
1.2
FM
Jurcik Martin
-
IM
Klima Lukas
½ - ½
1.3
IM
Vesselovsky Serguei
-
IM
Nedela Vlastimil
1 - 0
1.4
IM
Michenka Jozef
-
Caletka Radomir
0 - 1
1.5
FM
Sobek Jaroslav
-
Adamek Jiri
½ - ½
1.6
FM
Olsar Jaroslav
-
Malik Jan
0 - 1
1.7
Zwardon Vojtech
-
Potomak Vladimir
1 - 0
1.8
FM
Lys Josef
-
Kufa Pavel
0 - 1
Šach.
8
Mittal Ostrava
-
6
SK Stare Mesto
3 : 5
2.1
WIM
Worek Joanna
-
IM
Sosna Jan
½ - ½
2.2
FM
Brecka Ivan
-
Bazant Petr
½ - ½
2.3
IM
Poloch Petr
-
FM
Vrana Frantisek
½ - ½
2.4
Splichal Stanislav
-
Hudecek Jan
½ - ½
2.5
Mrva Marek
-
Uricar Jakub
0 - 1
2.6
Trapl Dalibor
-
Bazant Petr
½ - ½
2.7
Vesely Martin
-
Studeny Radovan
0 - 1
2.8
Didi Jan
-
Vavruska Antonin
½ - ½
Šach.
9
Slavia Orlova
-
5
SK Gordic
2½:5½
3.1
FM
Zabystrzan Pavel
-
WGM
Kulovana Eva
½ - ½
3.2
GM
Kislinsky Alexej
-
Piza Vlastimil
½ - ½
3.3
Dawidow Jacek
-
Haba Zdenek
0 - 1
3.4
FM
Helis Tadeusz
-
FM
Sedlacek Oldrich
0 - 1
3.5
Kubos Rostislav
-
Karasek Lukas
½ - ½
3.6
WFM
Olsarova Tereza
-
Seidl Stepan
1 - 0
3.7
WFM
Olsarova Karolina
-
Zigo Viktor
0 - 1
3.8
Mrazek Lumir
-
FM
Svanda Pavel
0 - 1
Šach.
10
SK Duras BVK Brno Kralovo Pole
-
4
A64 Grygov B
2½:5½
4.1
IM
Rojicek Vojtech
-
IM
Kanovsky David
½ - ½
4.2
IM
Vyskocil Neklan
-
IM
Biolek Richard
0 - 1
4.3
Skacelik Petr
-
FM
Malinovsky Karel
0 - 1
4.4
Pridal Ondrej
-
IM
Sluka Radek
0 - 1
4.5
Nepomucky Ondrej
-
FM
Obsivac Josef
½ - ½
4.6
Mlynek Petr
-
Soban Jaroslav
1 - 0
4.7
FM
Jurka Miroslav
-
Fuksik Jakub
½ - ½
4.8
Sevcik Vladimir
-
Zatloukal Petr
0 - 1
Šach.
11
Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou
-
3
TJ TZ Trinec B
4 : 4
5.1
Siembab Bartosz
-
IM
Babula Milan
1 - 0
5.2
Cechura Petr
-
WIM
Sikorova Olga
0 - 1
5.3
Danes Jaroslav
-
Sikora Jan
½ - ½
5.4
Pirklova Hana
-
Kocian Karel
½ - ½
5.5
Machlowski Slawomir
-
Sharashenidze Akaki
0 - 1
5.6
Novotny Josef
-
Macicek Jakub
1 - 0
5.7
Kracik Tomas
-
Kvicala Miroslav
½ - ½
5.8
Mareckova Martina
-
Staszko Martin
½ - ½
Šach.
1
SK Zlin B
-
2
Tatran Litovel B
6 : 2
6.1
FM
Ponizil Cyril
-
IM
Krejci Jan
½ - ½
6.2
IM
Chytilek Roman
-
IM
Zilka Stepan
½ - ½
6.3
Roubalik Jakub
-
FM
Belunek Vladimir
1 - 0
6.4
Rubal Adam
-
IM
Beil Zdenek
1 - 0
6.5
Koutny Petr
-
Valenta Vit
1 - 0
6.6
Vlach Karel
-
Vanek Ladislav
1 - 0
6.7
Senkyr Martin
-
Strasil Pavel
1 - 0
6.8
Krcal Michal
-
Krejci Jan
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž