Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 17:32:44
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální soutěž SŠS 2018-2019 - skupina B
Poslední aktualizace27.04.2019 22:10:43, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
2. Kolo Datum kola 2018/11/04 Hodina 09.00
Šach.
12
Sokol Buštěhrad E
ELO
-
7
ŠK Spartak Čelákovice C
ELO
1½:3½
1.1
Varadi Ondřej
1607
-
Mrozinski Libor
1740
½ - ½
1.2
Belčenko Alexandr
1106
-
Pechánek Kryštof
1284
0 - 1
1.3
Fialka Adam
1100
-
Pešek Antonín
1232
0 - 1
1.4
Němeček Jan
1000
-
Janda Peter
1040
0 - 1
1.5
Kučera Matěj
1054
-
Mullerová Karina Nela
1100
1 - 0
Šach.
8
TJ Aero Odolena Voda B
ELO
-
6
Sokol Buštěhrad C
ELO
1½:3½
2.1
Střelba Ivo
1839
-
Lhotský František
1959
½ - ½
2.2
Gýra Jiří
1683
-
Buk Václav
1850
½ - ½
2.3
Volf Zdeněk
1593
-
Hadrava Lukáš
1451
0 - 1
2.4
Švihnos Vladimír
1000
-
Mleziva Miloslav
1416
0 - 1
2.5
Pobříslová Ivana
1000
-
Straka Jakub
1082
½ - ½
Šach.
9
Sokol Brandýs nad Labem B
ELO
-
5
Pravý Hradec
ELO
4½: ½
3.1
Rádl Jaroslav
1504
-
Křemen Tomáš
1184
1 - 0
3.2
Hepnar Lukáš
1183
-
Križan Dušan
1000
1 - 0
3.3
Stejný Michal
1036
-
Križan Jakub
1000
½ - ½
3.4
Klasna Michael
1000
-
Slabyhoudek Jan
1000
1 - 0
3.5
Hladki Cyril
1000
-
Slabyhoudek Karel
1000
1 - 0
Šach.
10
ŠO TP NOVA Kladno B
ELO
-
4
ŠK JOLY Lysá nad Labem H
ELO
3½:1½
4.1
Rezek Jaroslav
1808
-
Košnář Rudolf
1523
½ - ½
4.2
Pospíšil Petr
1769
-
Ocelák David
1103
1 - 0
4.3
Holovčák Jiří
1780
-
Ocelák Lukáš
1100
1 - 0
4.4
Žáček Petr
1513
-
Ocelák Ladislav
1000
0 - 1
4.5
Littmann Jiří
1632
-
Stefaniv Vladyslav
1000
1 - 0
Šach.
11
Sokol Buštěhrad D
ELO
-
3
TJ Kralupy nad Vltavou D
ELO
4 : 1
5.1
Mehes Martin
1320
-
Seiner František
1563
1 - 0
5.2
Patroch Ota
1134
-
Klouček Prokop
1244
0 - 1
5.3
Mehesová Veronika
1071
-
Tůma Michal
1275
1 - 0
5.4
Mehes Lukáš
1100
-
Tůma Václav
1297
1 - 0
5.5
Hrubý Filip
1096
-
bez hráče
0
+ - -
Šach.
1
ŠO Stochov
ELO
-
2
TJ Neratovice F
ELO
4 : 1
6.1
Pucholt Martin
1537
-
Parpel Petr
1702
½ - ½
6.2
Koblic Miroslav
1584
-
Kvapil Jaroslav
1600
1 - 0
6.3
Červenka Antonín
1676
-
Bartoň Václav
1350
½ - ½
6.4
Tůma Robert
1530
-
Verner Ondřej
1120
1 - 0
6.5
Zoula Miroslav
1425
-
Vebr Vojtěch
1146
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž