Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:51:50
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Okresní přebor pětičlenných družstev Znojmo 2018/2019
Poslední aktualizace17.02.2019 17:28:24, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
Rtg
FED
Družstvo
Šach.
1
Molík Zdeněk
314374
2123
CZE
GPOA Znojmo "C"
1
2
Dobeš Oldřich
316415
1943
CZE
ŠK Sebranci RH
6
3
Rösner Tomáš
323322
1926
CZE
ŠK Sebranci RH
7
4
Voborný David
325341
1860
CZE
ŠK Sebranci RH
8
5
Doležal Ladislav
348058
1847
CZE
TJ Znojmo "C"
3
6
Mucha Karel
23705582
1818
CZE
ŠK Sebranci RH
2
7
Forman Lubomír
1785
CZE
ŠK Břežany - Pravice
1
8
Matula Roman
1784
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
1
9
Adam Petr
327662
1778
CZE
Sokol Dobšice
7
10
Juránek Martin
23707712
1757
CZE
Sokol Štítary
1
11
Šimík František
23715820
1751
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
2
12
Pop Bohumil
23705604
1720
CZE
TJ Znojmo "C"
2
13
Marek Jakub
350702
1711
CZE
GPOA Znojmo "C"
2
14
Korger Petr
1692
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
3
15
Endl Ladislav
340944
1691
CZE
TJ Znojmo "C"
5
16
Molík Zdeněk
337544
1685
CZE
TJ Znojmo "C"
4
17
Nekvasil Radek
390577
1683
CZE
GPOA Znojmo "B"
1
18
Vrzáček Marko
1678
CZE
Sokol Dobšice
2
19
Holík Jakub
336637
1650
CZE
ŠK Sebranci RH
9
20
Kortiš Štěpán
1644
CZE
Sokol Štítary
2
21
Šimík Petr
1639
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
4
22
Holienka Ladislav
397121
1638
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
5
23
Halbrštat Petr
367893
1624
CZE
TJ Znojmo "C"
1
24
Forman Robert
1621
CZE
ŠK Břežany - Pravice
2
25
Otruba Martin
1616
CZE
ŠK Sebranci RH
4
26
Bylok František
1610
CZE
ŠK Sebranci RH
12
27
Bauer Ladislav
1606
CZE
Sokol Štítary
4
28
Dajč Ján
1598
CZE
ŠK Sebranci RH
1
29
Podsklan Štěpán
1578
CZE
Sokol Štítary
3
30
Houšť Jiří
1575
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
12
31
Rachůnek Miroslav
1569
CZE
ŠK Břežany - Pravice
3
32
Richter Rudolf
384470
1564
CZE
ŠK Břežany - Pravice
7
33
Malár Josef
337404
1548
CZE
GPOA Znojmo "B"
2
34
Gabrhel Zbyněk
1545
CZE
ŠK Břežany - Pravice
4
35
Král Zdeněk
23705574
1540
CZE
GPOA Znojmo "B"
3
36
Hora Vladimír
1538
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
6
37
Vondra Martin
1534
CZE
Sokol Dobšice
1
38
Vitamvás Rostislav
1527
CZE
Sokol Štítary
5
39
Musil ml. Vladimír
1498
CZE
Sokol Dobšice
3
40
Rolník Miroslav
1477
CZE
Sokol Dobšice
6
41
Dolejš Radek
1468
CZE
ŠK Sebranci RH
3
42
Drahokoupil Vladan
1451
CZE
ŠK Břežany - Pravice
6
43
Bartl Pavel
1444
CZE
ŠK Břežany - Pravice
5
44
Smrčka Filip
360058
1443
CZE
GPOA Znojmo "B"
13
45
Říčka Petr
390615
1433
CZE
TJ Znojmo "C"
6
46
Balada David
1429
CZE
Sokol Dobšice
12
47
Tankó Tomáš
1373
CZE
ŠK Sebranci RH
13
48
Musil Vladimír
1359
CZE
Sokol Dobšice
4
49
Lahodný Josef
360040
1358
CZE
TJ Znojmo "C"
8
50
Ruda Luboš
1358
CZE
GPOA Znojmo "B"
15
51
Hicl Dominik
1348
CZE
ŠK Břežany - Pravice
10
52
Skoumal Radek
343463
1334
CZE
GPOA Znojmo "B"
7
53
Richterová Nataša
384488
1325
CZE
ŠK Břežany - Pravice
9
54
Březovský Milan
1316
CZE
Sokol Dobšice
5
55
Hladík Zdeněk
1312
CZE
ŠK Sebranci RH
14
56
Bobek Michal
23715774
1291
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
7
57
Pluskal Jan
1278
CZE
ŠK Sebranci RH
5
58
Jelínek Tomáš
397130
1269
CZE
GPOA Znojmo "B"
8
59
Nekula Štěpán
23725494
1260
CZE
GPOA Znojmo "B"
6
60
Holzer Heřman
23717165
1250
CZE
GPOA Znojmo "B"
9
61
Molík Jakub
1250
CZE
GPOA Znojmo "C"
3
62
Peřinková Karolína
1250
CZE
GPOA Znojmo "C"
11
63
Losík Vladimír
1244
CZE
ŠK Břežany - Pravice
8
64
Frk Tomáš
390534
1238
CZE
GPOA Znojmo "C"
7
65
Frková Zuzana
23708182
1220
CZE
GPOA Znojmo "B"
12
66
Juráň Václav
1182
CZE
ŠK Sebranci RH
10
67
Vozábal Náth
23717181
1133
CZE
GPOA Znojmo "B"
4
68
Kovaliček Radim
1114
CZE
GPOA Znojmo "B"
5
69
Michalica Kryštof David
1112
CZE
GPOA Znojmo "C"
6
70
Černý Matěj
1100
CZE
GPOA Znojmo "B"
11
71
Kružíková Eliška
1100
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
8
72
Ljubičic Luka
1100
CZE
GPOA Znojmo "C"
10
73
Molík Ondřej
1100
CZE
GPOA Znojmo "C"
5
74
Vančura Samuel
1100
CZE
GPOA Znojmo "C"
8
75
Vávrová Adéla
1100
CZE
GPOA Znojmo "C"
9
76
Veselý Jiří
1100
CZE
Sokol Dobšice
13
77
Jordán Pavel
1093
CZE
GPOA Znojmo "C"
4
78
Weizer Adam
1088
CZE
GPOA Znojmo "B"
10
79
Němec Vít
1083
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
9
80
Špaček Filip
390631
1080
CZE
GPOA Znojmo "B"
14
81
Adam Tomáš
1000
CZE
Sokol Dobšice
11
82
Fagan Ján
1000
CZE
ŠK Sebranci RH
11
83
Hellar Michal
1000
CZE
Sokol Dobšice
8
84
Hruška Zdeněk
1000
CZE
TJ Znojmo "C"
9
85
Ivanovič Radim
1000
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
10
86
Jelínek Luděk
1000
CZE
TJ Znojmo "C"
7
87
Kolář Vojtěch
1000
CZE
GPOA Znojmo "B"
16
88
Kolmý Richard
1000
CZE
OPTIKA Medek TJ Hodonice
11
89
Kraus Lukáš
1000
CZE
Sokol Štítary
6
90
Paulenka Adam
1000
CZE
GPOA Znojmo "C"
12
91
Sedlačík Jaroslav
1000
CZE
ŠK Břežany - Pravice
11
92
Široký Jan
1000
CZE
Sokol Dobšice
9
93
Soukup Erich
1000
CZE
Sokol Dobšice
10
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž