Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:42:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Toernooi-database
Kampioenschap
Pictures
FAQ
Online inschrijven
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:
Hoogeveen 2018 Amateur 2 (ochtend)
De pagina werd het laatst gewijzigd op27.10.2018 14:33:08, Creator/Last Upload: fpi
Search for player
Zoeken
Paringen/Resultaten
7. Ronde op 2018/10/26 om 09:30
Bo.
No.
Naam
Rtg
Pt.
Resultaat
Pt.
Naam
Rtg
No.
1
3
Smeets Pierre
2017
5½
0 - 1
5
Merkon Oseb
1848
15
2
1
Dijkstra Matthijs
2043
5
1 - 0
4½
Van Hamond Fons
2011
4
3
2
Lardinois Wouter
2034
4½
1 - 0
4½
Pellikaan Govert
1979
6
4
9
Van Dongen Rob
1917
4
1 - 0
4
Boontje Willem
1835
18
5
21
Wolters Vincent
1814
4
½ - ½
4
Montsma Foppe-Jan
1869
12
6
19
Van Dongen Gijs
1835
4
1 - 0
4
Van Der Schaaf Tristan
1781
24
7
25
Sieben Ferdi
1738
4
1 - 0
4
Van Der Meer Henk
1815
20
8
29
Heite Remco
1705
4
½ - ½
3½
Van Doorn Hans
1931
8
9
10
Spekreijse Stefan
1910
3½
1 - 0
3½
Van Woudenberg Hans
1735
26
10
11
Van De Poel Taco
1904
3½
1 - 0
3½
Van Setten Alexander
1707
28
11
27
Van Delft Karel
1716
3½
0 - 1
3½
Pouw Marcel
1861
13
12
32
Labruyere Roger
1689
3½
1 - 0
3½
Dijkstra Theo
1845
16
13
5
Fleur Tinus
2009
3
1 - 0
3
Heij Abedin
1610
38
14
7
Wiersma Wytse
1954
3
1 - 0
3
Teensma Jeppe
1559
43
15
41
WFM
Namaganda Christine
1581
3
1 - 0
3
Wiersma Tjeerd
1854
14
16
30
Goudriaan Rafael
1697
3
1 - 0
3
Goudriaan Jaap
0
65
17
47
Joost Coert
1495
3
½ - ½
3
Van De Laar Andre
1689
31
18
34
Hoogeboom Boudewijn
1667
3
0 - 1
3
Schut Jan
1624
37
19
36
Dijkstra Martijn
1630
3
½ - ½
3
Knol Daniel
1488
48
20
49
Verheij Dana
1479
3
1 - 0
2
Besselse Harry
1596
40
21
39
Van Dongen Jesse
1600
2½
0 - 1
2½
Langbroek Henk
1800
22
22
45
Spoelstra Harry
1540
2½
1 - 0
2½
Van Schaik Henk
1579
42
23
44
Kruisselbrink Jan
1548
2½
1 - 0
2½
Smit Wim
1434
52
24
54
Bruggink Lyne
1382
2
1 - 0
2
Van Soest Peter
1673
33
25
62
Bosma Leo
1237
2
0 - 1
2
Frieswijk Rudy
1639
35
26
46
Faber Sytze
1535
2
1 - 0
2
Roodhuijzen Ad
1339
57
27
64
De Berg Wim
1064
2
½ - ½
2
Meijeringh Arjen
0
50
28
51
Peek Jan
1434
2
0 - 1
2
Souhoka John
1269
60
29
55
Bloemendal Franck
1366
2
0 - 1
2
Hut Hans
1406
53
30
56
Visbeen Esther
1361
1½
1 - 0
1½
Swarts Harm
1304
58
31
59
Akkerboom Broer
1295
1½
1 - 0
1½
Van Den Berg Jan
1246
61
32
63
Knol Jeffrey
1104
½
1
bye
33
17
Bishoen Bob
1836
3
0
niet ingedeeld
34
23
Achuthan Dylan
1783
2½
0
niet ingedeeld
Schaaktoernooi-resultaten server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressum