Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:13:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/2 եզր. մրց./Մ-08
Τελευταία ενημέρωση17.10.2018 16:11:17, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Chess House
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Աղազարյան Ալբերտ
ARM
33
Ռ. Վահանյան
2
Ավանեսյան Արկադյա
ARM
33
Նոր Նորք
3
Արզումանյան Ռոբերտ
ARM
33
Ակադեմիա
4
Արթենյան Հայկազ
ARM
33
Նոր Նորք
5
Գրիգորյան Էդգար
ARM
33
Հ. Գասպարյան
6
Գևորգյան Արսեն
ARM
33
ՆՀՏ
7
Դանիելյան Դանիել
ARM
33
Արտաշատ
8
Դավթյան Նորայր
ARM
33
Արտաշատ
9
Եսայան Կարեն
ARM
33
Մասիս
10
Հակոբյան Դանիել
ARM
33
Ակադեմիա
11
Հակոբյան Լիանա
ARM
33
Նոր-Նորք
12
Հարոյան Արփի
ARM
33
ՆՀՏ
13
Հարությունյան Գոռ
ARM
33
Կենտրոն
14
Հարությունյան Նարեկ
ARM
33
Ակադեմիա
15
Հարությունյան Սամվել
ARM
33
Հ. Գասպարյան
16
Հարությունյան Զավեն
ARM
33
Հ. Գասպարյան
17
Հովհաննիսյան Ադելա
ARM
33
Հ. Գասպարյան
18
Հովհաննիսյան Տիգրան
ARM
33
Հ. Գասպարյան
19
Մամյան Էրիկ
ARM
33
Ակադեմիա
20
Մարտիրոսյան Գուրգեն
ARM
33
Ակադեմիա
21
Մեսրոպյան Սամվել
ARM
33
Ակադեմիա
22
Մկրտչյան Սամվել
ARM
33
Արտաշատ
23
Մուրադյան Դավիթ
ARM
33
Ջրվեժ
24
Յանդյան Սերգեյ
ARM
33
Էրեբունի
25
Նահապետյան Անի
ARM
33
Նոր Նորք
26
Պետրոսյան Էրիկ
ARM
33
Հ. Գասպարյան
27
Պետրոսյան Տիգրան Լ.
ARM
33
Մալաթիա
28
Սարգսյան Մհեր
ARM
33
Արաբկիր
29
Սաֆարյան Համլետ
ARM
33
Հ. Գասպարյան
30
Սաֆարյան Վահե
ARM
33
Փարաքար
31
Սերգոյան Նարե
ARM
33
Ակադեմիա
32
Սիմոնյան Արտաշես
ARM
33
Հ. Գասպարյան
33
Ստեփանյան Դավիթ
ARM
33
Կենտրոն
34
Վարդանյան Հարություն
ARM
33
Ակադեմիա
35
Աբրահամյան Հայկազ
ARM
4
Արմավիր
36
Ադիրխաև Միխաիլ
ARM
4
Էրեբունի
37
Աթոյան Վարդգես
ARM
4
Նոր Նորք
38
Առաքելյան Միշա
ARM
4
Նոր Նորք
39
Ավանեսյան Ալեքսանդր
ARM
4
Ակադեմիա
40
Ավետիսյան Գոռ Ավ.
ARM
4
Ջրվեժ
41
Ավետիսյան Խաչատուր
ARM
4
Հ. Գասպարյան մ/դ
42
Բոտոյան Արմեն
ARM
4
Հ. Գասպարյան
43
Գալստյան Լևոն
ARM
4
Ջրվեժ
44
Գրիգորյան Գրիգոր
ARM
4
Էրեբունի
45
Գրիգորյան Համլետ
ARM
4
Նոր Նորք
46
Դավթյան Դավիթ
ARM
4
Արաբկիր
47
Դուրյան Դավիթ
ARM
4
48
Եղիազարյան Մերուժան
ARM
4
Մասիվ
49
Թաթյան Մարատ
ARM
4
Նոր Նորք
50
Թորոսյան Հայկ
ARM
4
Ակադեմիա
51
Իբոյան Միքայել
ARM
4
Արմավիր
52
Խաչատրյան Արամ
ARM
4
Արտաշատ
53
Ծատուրյան էդմոն
ARM
4
Արմավիր
54
Կարապետյան Արամ
ARM
4
11 դպ.
55
Կարապետյան Սուրեն
ARM
4
Աշտարակ
56
Հակոբյան Հայկ
ARM
4
ՆՀՏ
57
Հակոբյան Կարեն
ARM
4
Արտաշատ
58
Հարությունյան Արմեն
ARM
4
Արաբկիր
59
Հարությունյան Գաբրիելա
ARM
4
Արաբկիր
60
Հարությունյան Վահե
ARM
4
Ակադեմիա
61
Հարությունյան Ալբերտ
ARM
4
Ակադեմիա
62
Հարությունյան Ալեքս
ARM
4
Հ. Գասպարյան
63
Հովհաննիսյան Հակոբ
ARM
4
Հ. Գասպարյան
64
Հովհաննիսյան Հարություն
ARM
4
Հ. Գասպարյան
65
Ղազարյան Բաբկեն
ARM
4
Էրեբունի
66
Ղազարյան Գոռ
ARM
4
Աշտարակ
67
Ղազարյան Վահե
ARM
4
Մալաթիա
68
Ղազարյան Տիգրան
ARM
4
61 դպ.
69
Մանուկյան Մանե
ARM
4
Էրեբունի
70
Մարգարյան Արամ
ARM
4
Ակադեմիա
71
Մարտիրոսյան Նարեկ
ARM
4
Արտաշատ
72
Մկրտչյան Միքայել
ARM
4
Նոր Նորք
73
Մկրտչյան Սարգիս
ARM
4
Արաբկիր
74
Մովսիսյան Հայկ
ARM
4
ՆՀՏ
75
Մուսախանյան Վիկտոր
ARM
4
Արաբկիր
76
Մուրադյան Արեն
ARM
4
Հ. Գասպարյան
77
Մուրադյան Տիգրան
ARM
4
Ջրվեժ
78
Նահապետյան Տիգրան
ARM
4
Հ. Գասպարյան
79
Պետրոսյան Պետրոս
ARM
4
Էջմիածին
80
Սարգսյան Վաչե
ARM
4
Աշտարակ
81
Սիմոնյան Գոռ
ARM
4
Էրեբունի
82
Ստեփանյան Ավետիս
ARM
4
Արաբկիր
83
Փափազյան Կարապետ
ARM
4
Նարվա
84
Փոստոյան Դավիթ
ARM
4
Հ. Գասպարյան
85
Օրուջյան Նարեկ
ARM
4
Աշտարակ
86
Ֆահրադյան Ներսես
ARM
4
Արտաշատ
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
επικεφαλίδα