Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 15:47:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Juja St Peters Junior Chess Tournament Under 14
Poslední aktualizace08.10.2018 12:04:34, Creator/Last Upload: Kenya Chess-Federation
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
pohlaví
Skup.
Klub/Místo
1
Abrianna Muthoni
KEN
Juja St Peters Primary
2
Allan Mureithi
KEN
Nyeri Primary School
3
Anthony Maina
KEN
Juja St Peters Primary
4
Armaan Din
KEN
Nairobi Gymkhana
5
Austin Karoki
KEN
Nyeri Primary School
6
Benjamin Odhiambo
KEN
Juja St Peters School
7
Chethan Sai Vemuri
KEN
Waridi Chess Ventures
8
Collins Karanja Wanjiku
KEN
Homeschool
9
Eddie Kamondie
KEN
Juja St Peters Primary
10
Ernest Wachira
KEN
Nyeri Primary School
11
Francis Ngunju
KEN
Nyeri Primary School
12
Gabriel Karanja
KEN
Juja St Peters School
13
Grace Wairimu
KEN
Homeschool
14
Hansel Wachira
KEN
Nyeri Primary School
15
Hope Waithera
KEN
Juja St Peters School
16
Jason Israel
KEN
Juja St Peters School
17
Joe mesh Komondi
KEN
Juja St Peters Primary
18
John Aura
KEN
Juja St Peters Primary
19
Jonathan Mutinda
KEN
Logos Christian School
20
Jude Mbarire
KEN
Juja St Peters School
21
Kennedy Maina
KEN
Juja St Peters School
22
Kenneth Macharia
KEN
Homeschool
23
Lwanga Odongo
KEN
Nairobi Chess Academy And Club
24
Mark Gichina
KEN
Homeschool
25
Mark Kihacho
KEN
Nyeri Primary School
26
Maurice Otunga
KEN
Juja St Peters School
27
Maxon Waweru
KEN
Nyeri Primary School
28
Mcligeyo Robert
KEN
Logos Christian school
29
Michael Lawrence
KEN
Juja St Peters School
30
Myles Irungu
KEN
Juja St Peters School
31
Rayvon Ndungu
KEN
Nyeri Primary School
32
Robert Irungu
KEN
Juja St Peters School
33
Ronnie Samuels
KEN
Juja St Peters School
34
Trevor Chege Kariuki
KEN
Juja St Peters School
35
Williiam Irungu Wanjiku
KEN
Homeschool
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž