Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech do 8 let 2018

Poslední aktualizace18.11.2018 12:09:26, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Bouška JiříCZE1437ŠO Hlinsko9,00,047,051,0
23Švadlenka MichalCZE1313TJ Kobylisy7,01,050,554,5
34Komárek TobiášCZE1264ŠK Svitavy7,01,050,054,0
415Frantsev IegorCZE10011. Novoborský ŠK7,01,046,549,5
52Kroulík VáclavCZE1425Region Panda, z.s.6,00,048,552,5
637Zelba JosefCZE0ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.6,00,045,546,0
728Veverka MaxCZE1000Sokol Tábor6,00,042,045,5
822Mikulka Martin MichaelCZE1000ŠK Spartak Ústí nad Labem6,00,034,036,5
95Maco MichalCZE1173TJ Slovan Varnsdorf z.s.5,50,542,546,5
1013Nová AnežkawCZE1028ŠK Sokol Klatovy5,50,537,540,5
1112Day Sophia OliviawCZE1054Unichess5,00,045,549,0
1210Marešová DenisawCZE1071ŠK 64 Plzeň5,00,043,047,0
1325Sboev KirillCZE1000ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar5,00,041,544,5
1419Husová AdinawCZE1000Unichess5,00,041,044,5
159Janoušková EliškawCZE1073ŠK Líně5,00,041,043,0
166Mruškovič OndřejCZE1141Šachový klub Zdice5,00,038,540,5
178Mrázek ŠtěpánCZE1100DDM Symfonie Poděbrady5,00,038,041,5
1820Kroulík ŠtěpánCZE1000Region Panda, z.s.5,00,038,040,0
1914Suchý DavidCZE1016ŠK 64 Plzeň5,00,037,039,5
2011Sochor AntonínCZE1057ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.5,00,037,039,0
217Ocelák LukášCZE1137ŠK JOLY Lysá nad Labem4,00,047,551,0
2221Luka ZdeněkCZE1000Klub šachistů Říčany 19254,00,038,040,5
2323Očenášová LuciewCZE1000ŠK Teplice4,00,038,040,5
2438Zrůst LukášCZE0ŠK Spartak Chodov4,00,037,538,0
2540Špírková HelenawCZE0ŠK Česká Lípa4,00,036,538,5
2624Reschel JosefCZE1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem4,00,036,039,0
2730Hoke PetrCZE0ŠK Slavoj Litoměřice4,00,034,537,0
2816Bára JanCZE1000ŠK Dopravní podnik Praha4,00,032,535,5
2927Sehnoutka VítCZE1000Klub šachistů Říčany 19253,50,037,540,5
3018Holubář RomanCZE1000ŠŠPM Lipky HK3,50,032,034,0
3139Šereda AdamCZE0TJ Bohemians Praha3,50,032,034,0
3232Nguyen Ta XuanCZE04. ZŠ Most3,50,031,533,5
3333Novák KryštofCZE0TJ Bohemians Praha3,00,035,536,0
3435Stehlík RudolfCZE0ŠK 64 Plzeň3,00,035,037,5
3536Tichý JanCZE0TJ Bohemians Praha3,00,033,534,0
3629Šott MichalCZE1000ŠK Líně3,00,030,531,0
3734Pech MatyášCZE0ZŠ Vodičkova Praha3,00,030,030,5
3831Mojžíšová BarboraCZE0Šachový oddíl TJ DUKLA Praha2,00,031,532,0
3926Sedláček TomášCZE1000ŠK Česká Lípa1,01,025,526,0
4017Holečková EmawCZE1000ŠŠPM Lipky HK1,00,025,526,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)