7º TORNEIO INTERNO DE XADREZ COLÉGIO SANTA AMÁLIA - SAÚDE - 2º ANO - 2018

Διοργανωτής(-ές)COLÉGIO SANTA AMÁLIA - SAÚDE
ΟμοσπονδίαΒραζιλία ( BRA )
Διευθυντής ΑγώνωνPROFESSORA EVELYN PENHA
Επικεφαλής ΔιαιτητήςDOUTOR CASSIUS ALEXANDRE
Deputy ArbiterMestre Carmona, Mestre Albano
ΔιαιτητήςMarcos Bertolete, Anderson Willians, Vinicius Saito, Vinicus Lacerda, Marcos Vicentin
Bedenkzeit15 min para cada jogador
Χώρος ΑγώνωνColégio Santa Amália - Saúde | Avenida Jabaquara, 1673
Υπολογισμός Έλο -
Ημερομηνία2018/10/20
Μέσος Όρος Έλο1200
Πρόγραμμα ΚληρώσεωνSwiss-Manager από τον Heinz HerzogΑρχείο τουρνουά Swiss-Manager

Τελευταία ενημέρωση21.10.2018 05:22:44, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: federacao paulista de xadrez (1)

ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων χωρίς στοιχεία τουρνουά, χωρίς σημαίες
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Χρονοδιάγραμμα
Τελική Κατάταξη μετά από 5 Γύρους, Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 5 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5/5 , χωρίς αντίπαλο
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xls), Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/Α ΌνομαφύλοΤυπ.
1
Alcerito Roque Theo Vianna2ºD
2
Alves Mirela do Amaralw2ºC
3
Amaku Nicolas Sakamoto2ºE
4
Boiani Sara Coutinhow2ºB
5
Bomfim Juliana de Souzaw2ºD
6
Brugnollo Antonio Pasquini2ºE
7
Caloca Gabriel Pellegrini2ºE
8
Cantafio de Souza Samuel Fernandes2ºC
9
Casartelli Wendling Pedro Henrique2ºC
10
Castro Saviolli Ana Beatriz dew2ºA
11
Cera de Oliveira Luiz Miguel2ºE
12
Ceschi Garcia Stella Morenaw2ºC
13
Costa Silva Sophia Alvesw2ºD
14
Duarte Beatriz Arandaw2ºC
15
Endo Beatriz Giarelliw2ºE
16
Foroni Enzo Monteiro2ºC
17
Garcia Diniz Heloisaw2ºC
18
Guedes da Silva Beatriz Sehnemw2ºE
19
Guerra Rafael de Araujo2ºD
20
Gushiken Daniel Hasegawa2ºA
21
Isotani Lucas Shuji2ºA
22
Lapa Lopes Vitor Persicheto2ºC
23
Locatelli Diogo Silva2ºB
24
Magalhaes Felipe de Franca2ºD
25
Magalhaes Julia Simoes2ºE
26
Malacrida Alessio Fernanda Ogawa2ºE
27
Mendes de Mello Rafaellaw2ºA
28
Mineoka Isabela Emiw2ºA
29
Mitakes Lara Erinaw2ºC
30
Montille Ferreira Guilherme de2ºC
31
Moreira Martins Pedro Henrique2ºE
32
Moreno de Oliveira Julia Fernandesw2ºD
33
Morosoli Davi Montoto2ºE
34
Nagao Pedro2ºC
35
Oki da Fonseca Fernanda Sayuriw2ºB
36
Oliveira Martins Henrique2ºB
37
Ortiz Rafaela Pedrosow2ºC
38
Pelarin dos Santos Manuela Kneippw2ºC
39
Pelegrina Daniel Izar2ºE
40
Pires de Stefani Leonardo Carneiro2ºC
41
Portela de Oliveira Ana Clara Silvaw2ºB
42
Repullo Carolina Baptistaw2ºC
43
Rodrigues Matheus Pietrini2ºE
44
S. Teixeira Pinto Mariana Costaw2ºD
45
Sakai Goya Felipe Kenzo2ºD
46
Sarmento Caio Machado2ºE
47
Silva Logullo Ingo Vasconcelos2ºE
48
Skaf Felipe Machado2ºC
49
V. Castelucci Mariana Mendesw2ºA
50
Villela Davi Baltazar2ºC
51
Y. dos Santos Lucas Kenji2ºD
52
Zarif Lara Corsiw2ºA
53
da Silva Murilo Teixeira2ºA
54
de Freitas Caio Garcia Sabioni2ºD
55
de Freitas Laura Nakashimaw2ºD