Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže Poslední aktualizace26.01.2019 16:02:51, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
10. ŠK Kuřim F (Rtg prům.:1104, PH 1: 7 / PH 2: 19) |
Šach. | Jméno | RtgN | FED | FideID | Typ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie |
1 | Šetina Václav | 1366 | CZE | 23712180 | Vmd | 0 | ½ | 0 | 0 | ½ | 0 | ½ | 0 | 1 | 2,5 | 9 |
2 | Filka Radoslav | 1100 | CZE | | | 1 | 1 | ½ | 0 | 0 | 0 | ½ | 0 | 0 | 3 | 9 |
3 | Buzáš Michal | 1055 | CZE | 23702915 | md | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | | | | 5,5 | 6 |
4 | Kubátová Ema | 1000 | CZE | 23724072 | md | ½ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 | 9 |
5 | Souček Andrej | 1000 | CZE | 23727349 | md | 0 | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | ½ | ½ | 4,5 | 9 |
Info o hráči
Šetina Václav 1366 CZE Rp:1334 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 72 | Petříček Lukáš | 1858 | CZE | 7 | s 0 | 1 |
2 | 71 | Keprt Tomáš | 1610 | CZE | 3,5 | s ½ | 1 |
3 | 86 | Němec David | 1913 | CZE | 8 | w 0 | 1 |
4 | 13 | Hladký Tadeáš | 1798 | CZE | 4 | w 0 | 1 |
5 | 94 | Moos Lukáš | 1037 | CZE | 0,5 | s ½ | 1 |
6 | 2 | Brož Jan | 1449 | CZE | 4,5 | s 0 | 1 |
7 | 46 | Ulčák Michael | 1640 | CZE | 2 | w ½ | 1 |
8 | 53 | Štoudek Michal | 1368 | CZE | 4 | w 0 | 1 |
9 | 104 | Pečenka Petr | 1427 | CZE | 4 | s 1 | 1 |
Filka Radoslav 1100 CZE Rp:1009 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 73 | Havel Tomáš | 1132 | CZE | 6 | w 1 | 2 |
2 | 63 | Procházka Martin | 1012 | CZE | 1,5 | w 1 | 2 |
3 | 87 | Boček Adam | 1317 | CZE | 3,5 | s ½ | 2 |
4 | 14 | Vojtek Pavel | 1392 | CZE | 6,5 | s 0 | 2 |
5 | 95 | Kroutil Matěj | 1129 | CZE | 2,5 | w 0 | 2 |
6 | 4 | Kunčická Klára | 1124 | CZE | 5 | w 0 | 2 |
7 | 47 | Coufalová Laura | 1214 | CZE | 0,5 | s ½ | 2 |
8 | 54 | Teplý Jan | 1053 | CZE | 3 | s 0 | 2 |
9 | 108 | Ševčík David | 1042 | CZE | 5,5 | w 0 | 2 |
Buzáš Michal 1055 CZE Rp:1443 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 74 | Zachariáš Pavel | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
2 | 64 | Svoboda Michal | 1011 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
3 | 88 | Pluhařová Asja | 1087 | CZE | 5,5 | w ½ | 3 |
4 | 15 | Kalovský Vladimír | 1000 | CZE | 0 | w 1 | 3 |
5 | 97 | Adamiec Zbyhněv | 1000 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
6 | 5 | Pejchlová Zuzana | 1100 | CZE | 1 | s 1 | 3 |
Kubátová Ema 1000 CZE Rp:1005 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 75 | Kraus Viktor | 1152 | CZE | 4 | w ½ | 4 |
2 | 65 | Kubátová Běta | 1000 | CZE | 3,5 | w 1 | 4 |
3 | 89 | Boháč Šimon | 1157 | CZE | 4 | s 0 | 4 |
4 | 17 | Mojžíš Marek | 1237 | CZE | 6 | s 0 | 4 |
5 | 99 | Prokop Ondřej | 1000 | CZE | 2 | w 1 | 4 |
6 | 7 | Grausgruber Jiří | 1100 | CZE | 3 | w 0 | 4 |
7 | 48 | Sedlák Václav | 1100 | CZE | 3,5 | w 0 | 3 |
8 | 55 | Hladký Jakub | 1000 | CZE | 1 | w 1 | 3 |
9 | 109 | Bernard Jakub | 1000 | CZE | 2 | s 0 | 3 |
Souček Andrej 1000 CZE Rp:1018 |
Kolo | St.č. | Jméno | RtgN | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 76 | Movsisyan Lusine | 1000 | CZE | 6 | s 0 | 5 |
2 | 69 | Ševčíková Kateřina | 1000 | CZE | 2,5 | s 1 | 5 |
3 | 90 | Ševčík Pavel | 1124 | CZE | 7,5 | w 0 | 5 |
4 | 21 | Hladký Mikuláš | 1098 | CZE | 6,5 | w ½ | 5 |
5 | 102 | Křížová Agáta | 1000 | CZE | 0 | s 1 | 5 |
6 | 9 | Karafiát Vojtěch | 1061 | CZE | 3 | s 0 | 5 |
7 | 51 | Kočí Kateřina | 1000 | CZE | 0 | s 1 | 4 |
8 | 57 | Brožová Barbora | 1000 | CZE | 5 | s ½ | 4 |
9 | 110 | Švagr Daniel | 1000 | CZE | 5,5 | w ½ | 4 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2018/11/10 Hodina 10:00 |
Šach. | 7 | ŠK Kuřim E | | - | 11 | ŠK Kuřim F | | 2½:2½ |
5.1 | | | Vm | - | | | Vmd | 1 - 0 |
5.2 | | | md | - | | | | 0 - 1 |
5.3 | | | m | - | | | md | 0 - 1 |
5.4 | | | md | - | | | md | ½ - ½ |
5.5 | | | md | - | | | md | 1 - 0 |
2. Kolo Datum kola 2018/11/10 Hodina 12:00 |
Šach. | 8 | ŠK Kuřim G | | - | 11 | ŠK Kuřim F | | ½ :4½ |
5.1 | | | V | - | | | Vmd | ½ - ½ |
5.2 | | | md | - | | | | 0 - 1 |
5.3 | | | m | - | | | md | 0 - 1 |
5.4 | | | md | - | | | md | 0 - 1 |
5.5 | | | md | - | | | md | 0 - 1 |
3. Kolo Datum kola 2018/11/10 Hodina 14:00 |
Šach. | 11 | ŠK Kuřim F | | - | 3 | ŠK Kuřim D | | 1 : 4 |
1.1 | | | Vmd | - | | | V | 0 - 1 |
1.2 | | | | - | | | m | ½ - ½ |
1.3 | | | md | - | | | d | ½ - ½ |
1.4 | | | md | - | | | m | 0 - 1 |
1.5 | | | md | - | | | md | 0 - 1 |
4. Kolo Datum kola 2018/12/15 Hodina 09:30 |
Šach. | 11 | ŠK Kuřim F | | - | 4 | Jezdci Jundrov | | 1½:3½ |
5.1 | | | Vmd | - | | | md | 0 - 1 |
5.2 | | | | - | | | m | 0 - 1 |
5.3 | | | md | - | | | md | 1 - 0 |
5.4 | | | md | - | | | | 0 - 1 |
5.5 | | | md | - | | | md | ½ - ½ |
5. Kolo Datum kola 2018/12/15 Hodina 11:30 |
Šach. | 12 | Šachy Zastávka B | | - | 11 | ŠK Kuřim F | | 1½:3½ |
6.1 | | | | - | | | Vmd | ½ - ½ |
6.2 | | | m | - | | | | 1 - 0 |
6.3 | | | | - | | | md | 0 - 1 |
6.4 | | | md | - | | | md | 0 - 1 |
6.5 | | | md | - | | | md | 0 - 1 |
6. Kolo Datum kola 2018/12/15 Hodina 13:30 |
Šach. | 1 | ŠK Duras BVK Královo Pole B | | - | 11 | ŠK Kuřim F | | 4 : 1 |
3.1 | | | m | - | | | Vmd | 1 - 0 |
3.2 | | | d | - | | | | 1 - 0 |
3.3 | | | md | - | | | md | 0 - 1 |
3.4 | | | m | - | | | md | 1 - 0 |
3.5 | | | md | - | | | md | 1 - 0 |
7. Kolo Datum kola 2019/01/26 Hodina 10:00 |
Šach. | 11 | ŠK Kuřim F | | - | 2 | ŠK Lokomotiva Brno C | | 2 : 3 |
6.1 | | | Vmd | - | | | Vmd | ½ - ½ |
6.2 | | | | - | | | md | ½ - ½ |
6.3 | | | md | - | | | md | 0 - 1 |
6.4 | | | md | - | | | md | 1 - 0 |
6.5 | | | | - | | | md | - - + |
8. Kolo Datum kola 2019/01/26 Hodina 12:00 |
Šach. | 11 | ŠK Kuřim F | | - | 9 | ŠK Lokomotiva Brno D | | 1½:2½ |
6.1 | | | Vmd | - | | | V | 0 - 1 |
6.2 | | | | - | | | m | 0 - 1 |
6.3 | | | md | - | | | md | 1 - 0 |
6.4 | | | md | - | | | md | ½ - ½ |
6.5 | | | | - | | | | - - - |
9. Kolo Datum kola 2019/01/26 Hodina 14:30 |
Šach. | 10 | Šachy Zastávka A | | - | 11 | ŠK Kuřim F | | 3½:1½ |
6.1 | | | | - | | | Vmd | 0 - 1 |
6.2 | | | m | - | | | | 1 - 0 |
6.3 | | | m | - | | | md | 1 - 0 |
6.4 | | | md | - | | | md | ½ - ½ |
6.5 | | | m | - | | | | + - - |
|
|
|
|