Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 15:46:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Hillcrest Open Youth Chess Championship 2018 U10
Son yeniləmə01.10.2018 11:04:15, Müəllif/Son yükləmə: Kenya Chess-Federation
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
cinsi
Klub/Şəhər
1
CM
Lwanga Odongo
10802746
KEN
1181
NACHA Kings
2
Adria Oluoch
KEN
0
Makini School
3
Afraa Salim
KEN
0
w
Makini School
4
Agrawal Vansh
10815210
KEN
0
5
Alexander Obonyo
KEN
0
PCEA
6
Angeline Muthoni
KEN
0
7
Arjun Chudasama
KEN
0
School of Nations
8
Austine Odhiambo
KEN
0
Utawala Academy
9
Cassie Wanjiku
KEN
0
w
Makini School
10
Darren Mongare
KEN
0
Little Scholars Academy
11
Elaine Moturi
KEN
0
w
Makini School
12
Ellyana Deng
KEN
0
w
Little Scholars Academy
13
Ethan Mandara
KEN
0
Little Scholars Academy
14
Fadhili Davis
KEN
0
Light International School
15
Gabriel Ray
KEN
0
Makini School
16
Gahir Ganeev Singh
10809813
KEN
0
Oshwal Academy
17
Gail Bert
KEN
0
Makini School
18
Hope Wambui
KEN
0
w
Makini School
19
Idah Wangui
KEN
0
20
Jamal Onyango
KEN
0
Hillcrest
21
Jash Haria
KEN
0
Oshwal Academy
22
Jeremy Ngugi
KEN
0
Bingwa
23
Jesse Njeru
KEN
0
24
Joshua Gituai
KEN
0
Light International School
25
Kambo Kwame
10814612
KEN
0
Logos Christian School
26
Kyla Shani
KEN
0
w
Little Scholars Academy
27
Leslie Wambui
KEN
0
w
Makini School
28
Malika Kambo
10814604
KEN
0
w
Logos Christian School
29
Manya Gajjar
KEN
0
w
Hillcrest
30
Moses Thuo
KEN
0
Utawala Academy
31
Musoke Tendai
10814035
KEN
0
Logos Christian School
32
Nathan Muiruri
KEN
0
Makini School
33
Nikita
KEN
0
w
Makini School
34
Nissy Kerandi
KEN
0
w
Makini School
35
Osumba Hadassah
KEN
0
w
Makini School
36
Russel Tayler
KEN
0
Makini School
37
Saima Tebby
KEN
0
w
Makini School
38
Savannah Kamunya
KEN
0
w
Rudan Junior Academy
39
Sean Mwaniki
KEN
0
Makini School
40
Shah Darsh Rakesh
10810463
KEN
0
Tritonites Stars
41
Shah Hetansh Keyur
10811583
KEN
0
Oshwal Academy
42
Shah Yash Ritesh
10811575
KEN
0
Oshwal Academy
43
Thomas Kings
KEN
0
Makini School
44
Victor Kariuki
KEN
0
45
Yvonne Karah
KEN
0
46
Vardaan Datta
KEN
0
47
Ashok Rebeiro
KEN
0
48
Ananaya Jain
KEN
0
w
49
Salome Masaka
KEN
0
w
50
Adrean Oluoch
KEN
0
51
Kingholmes Thomas
KEN
0
52
Emmanuel Gitonga
KEN
0
Brookhurst
53
Alexander Obonyo
KEN
0
54
Mark Mitsanze
KEN
0
55
Yash Patel
KEN
0
56
Kacey Ruto
KEN
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri