Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:24:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat Absolut Territorial de Tarragona 2018 C
Darrera actualització25.11.2018 13:28:03, Creador/Darrera càrrega: Josep M. Camell Jane
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
3. Ronda El 2018/10/14 A les 09:30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
13
Guasch Valldosera Jordi
1660
2
0 - 1
2
Altes Rull Marc
1796
1
2
3
Ferrer Joyera Oscar
1778
2
1 - 0
2
Ferre Cebrian Guifre
1575
22
3
18
Andreu Farres Pau
1610
2
0 - 1
2
Torres Mo Marceli
1731
6
4
28
Melich Rallo Gerard
1520
2
½ - ½
2
Fernandez Gonzalez Fernando
1702
7
5
10
Lucas Gutierrez Edison
1700
2
1 - 0
2
Gomez De Porras Guillem
1506
30
6
4
Lorenzo Carrasco Josep
1766
1
0 - 1
1½
Carrasco Rutz Sergio
1734
5
7
12
Gonzalez Ruiz Jose
1697
1
- - +
1½
Carrasco Valderrama Sergio
1548
25
8
27
Sero Angles Nil
1537
1
0 - 1
1
Niubo Garcia Adai
1782
2
9
29
Jakovlev Martin
1514
1
1 - 0
1
Camacho Rodriguez Antonio Jesús
1654
14
10
15
Martinez Garcia Adria
1627
1
1 - 0
1
Albero Luelmo Yeray
1498
31
11
16
Chavarria Llambrich Pep
1622
1
0 - 1
1
Sierra Magrazó Lidia
1492
32
12
33
Folch Boix Miquel
1486
1
0 - 1
1
Mas Vendrell Miquel
1618
17
13
19
Llorach Gracia Tomas
1589
1
1 - 0
1
Del Baño Pardina Raul
1466
34
14
20
Daroca Prats Josep Maria
1585
1
0 - 1
1
Segarra Fabregat Eric
1452
36
15
21
Niubo Garcia Arnau
1584
1
1 - 0
1
Diaz Nuñez Julio
1445
37
16
23
Zafra Bono Elsa
1559
1
+ - -
1
Agustench Adelantado Pol
1218
56
17
40
Safont Alburquerque Marc
1420
1
½ - ½
1
Martinez Adell Xavier
1553
24
18
44
Romeu Miracle Jana
1382
1
0 - 1
1
Porcar Sales Joel
1546
26
19
9
Gracia Perez Paco
1700
0
1 - 0
½
Molins Algar Adrià
1700
11
20
46
Gil Cendegui Biel
1358
½
+ - -
0
Fernández Fernández Oscar
1700
8
21
38
Torello Sanchez Marti
1424
0
1 - 0
0
Bru Faiges Bega
1324
49
22
41
Capilla Bustillo Lucas
1407
0
- - +
0
Samin Nogues Gerard
1293
51
23
50
Domene Mulyukova Catarina
1298
0
+ - -
0
Fernández Lledó Martí
1400
43
24
52
Sanchez Sedo Jana
1278
0
1 - 0
0
Fontanet Tomas Eric
1379
45
25
48
Rodriguez San Martin Victor
1329
0
0 - 1
0
Porres Ferré Ian
1258
53
26
54
Trullenque Ferré Aina
1237
0
1
bye
27
35
Jordana Nagera Pol
1461
1
0
Sense emparellar
28
39
Sanchez Vacova Alejandro
1423
1
0
Sense emparellar
29
42
Zakharyan Anastas
1402
1
0
Sense emparellar
30
47
Serra Mestre Marta
1341
1
0
Sense emparellar
31
55
Marsal Calvet Josep
1222
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió