МҮЭ-ийн соёлын төв Ордны нэрэмжит "ЦАГААН БЭРС-2018" Өсвөрийн шатарчдын түргэвчилсэн тоглолтын улсын аварга шалгаруулах XII тэмцээн 12 ЭРSidst opdateret 23.09.2018 09:40:29, Oprettet af/Sidste upload: Mongolian Chess Federation
Start rangliste
Nr. | | Navn | FideID | FED | Rat | Klub/By |
1 | CM | Очирбат Лхагважамц | | MGL | 2009 | НШХ-Цэцэн нүүдэл |
2 | CM | Эрхэс Баяртнар | | MGL | 1935 | НШХ-Цэцэн нүүдэл |
3 | | Ирээдүй Дугарсүрэн | | MGL | 1914 | Чингис клуб |
4 | | Дөлгөөн Лхагважаргал | | MGL | 1857 | Шинэ алхам |
5 | | Өлзийхишиг Хишигбат | | MGL | 1852 | Мандал чесс |
6 | | Эрхэмбаяр Чулуунтуул | | MGL | 1772 | Багануур |
7 | WCM | Баясгалан Хишигбаатар | | MGL | 1760 | Босоо ноён клуб |
8 | CM | Баян-Очир Тулгабат | | MGL | 1748 | Хос мастер |
9 | | Зэв Ганганбарс | | MGL | 1718 | Багануур |
10 | | Дүүрэнмөрөн Мягмаржав | | MGL | 1680 | Шинэ алхам |
11 | | Диваа Шаравдорж | | MGL | 1659 | Хос мастер |
12 | | Маргад Энхзаяа | | MGL | 1636 | 13-р сургууль |
13 | | Төртулга Будхүү | | MGL | 1600 | МХО |
14 | | Одгэрэл Батдэлгэр | | MGL | 1584 | Гобичесс |
15 | | Тэмүжин Төмөртогоо | | MGL | 1574 | Өвөрхангай |
16 | | Дэлгэрсайхан Мөнхдэлгэр | | MGL | 1513 | Багануур |
17 | | Хэт Сүрэнлхам | | MGL | 1487 | Улаанбаатар |
18 | | Хишигдорж Мөнхжаргал | | MGL | 1452 | Хос мастер |
19 | | Энх-Амар Энхжаргал | | MGL | 1390 | 114-р сургууль |
20 | | Анхбаяр Энхбаяр | | MGL | 0 | Оюун чесс |
21 | | Ариунбаяр Шинэцэцэг | | MGL | 0 | 102-р сургууль |
22 | | Баасанбат Амартүвшин | | MGL | 0 | Хан-Уул |
23 | | Батжаргал Амарбаясгалан | | MGL | 0 | |
24 | | Лхагвадорж Даваадорж | | MGL | 0 | Цагаан бэрс |
25 | | Мягмардорж Санжсүрэн | | MGL | 0 | Цагаан бэрс |
26 | | Мөнх-Оргил Эрдэнэ | | MGL | 0 | Мөнгөн морь |
27 | | Мөнхтулга Жаргалсайхан | | MGL | 0 | Бэрс гарах хүү |
28 | | Мөнхтөр Цэнгэл | | MGL | 0 | Мөнгөн морь |
29 | | Нармандах Лхагвадулам | | MGL | 0 | |
30 | | Содбилгүүн Батбаатар | | MGL | 0 | Сэлэнгэ, Хөтөл |
31 | | Тэмүүлэн Болдсайхан | | MGL | 0 | 84-р сургууль |
32 | | Хосбаяр Өсөхбаяр | | MGL | 0 | Говьсүмбэр |
33 | | Хүслэн Даваахүү | | MGL | 0 | Цагаан бэрс |
34 | | Энгүүн Байгалмаа | | MGL | 0 | Занданшатар |
35 | | Эрдэнэболд Данзанлхагва | | MGL | 0 | Өмнөговь |
36 | | Өсөхбаяр Амартүвшин | | MGL | 0 | Багануур |
37 | | Өсөхбаяр Шижирбат | | MGL | 0 | Оюун чесс |
|
|
|
|