Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:57:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Turneul National de sah "Memorial Valeriu Sanduleac"-2018-turneul B-Sangerei
Son yeniləmə23.09.2018 09:47:18, Müəllif/Son yükləmə: Romanian Chess Federation (Licence 9)
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
Crigan Sebastian
13907514
MDA
1335
2
Gritai Ecaterina
13909371
MDA
1134
3
I
Bacalu Silviu
13908626
MDA
1001
4
II
Amoasei Daniel
MDA
1001
5
II
Caraman Ecaterina
MDA
1001
6
II
Caraus Ilie
MDA
1001
7
II
Cerevatii Artiom
MDA
1001
8
II
Chitan Iuliana
MDA
1001
9
II
Chitan Mihaela
MDA
1001
10
II
Cucu Ecaterina
MDA
1001
11
II
Emelina Margarita
MDA
1001
12
II
Gargan Polina
MDA
1001
13
II
Munteanu Augustin
MDA
1001
14
II
Soimu Rodrigo
MDA
1001
15
II
Stirbu Daniel
MDA
1001
16
II
Verejan Vlad
MDA
1001
17
II
Zaica Daniela
MDA
1001
18
II
Zaica Elena
MDA
1001
19
III
Cebotari Irina
MDA
1001
20
III
Cojemeachin Vichenti
MDA
1001
21
III
Corniet Mark
MDA
1001
22
III
Cucu Daniel
MDA
1001
23
III
Donos Chiril
MDA
1001
24
III
Isciuc Elena
MDA
1001
25
III
Mangos Andrea
MDA
1001
26
III
Mocanu Maxim
MDA
1001
27
III
Morari Alexandra
MDA
1001
28
III
Muscalu Alexandru
MDA
1001
29
III
Petrov Daniel
MDA
1001
30
III
Smintina Lavinia
MDA
1001
31
IV
Burlac Filip
MDA
1001
32
IV
Crotov Roman
MDA
1001
33
IV
Gilca Andreea
MDA
1001
34
IV
Moraras Bogdan
MDA
1001
35
IV
Plesca Cezar
MDA
1001
36
IV
Plesca Iacob
MDA
1001
37
IV
Ratoi Luca
MDA
1001
38
IV
Sporneac Samoil
MDA
1001
39
IV
Ulmada Miroslav
MDA
1001
40
IV
Volosenco Iulia
MDA
1001
41
Brincoveanu Vera
MDA
1001
42
Cepoi Sergiu
MDA
1001
43
Cepoi Vera
MDA
1001
44
Garcusa Daria
MDA
1001
45
Hasnas Ion
MDA
1001
46
Herta Maxim
MDA
1001
47
Jalba Alexandrina
MDA
1001
48
Nastas Andrei
MDA
1001
49
Nica Alexandru
MDA
1001
50
Nisfoianu Stefan
MDA
1001
51
Onofras Adrian
MDA
1001
52
Ostaciuc Tudor
MDA
1001
53
Pasa Ion
MDA
1001
54
Pascaru Parascovia
MDA
1001
55
Petrov Artiom
MDA
1001
56
Placinta Nicolae
MDA
1001
57
Popa Nichita
MDA
1001
58
Turcan Bogdan
MDA
1001
59
Ungureanu Laurentiu
MDA
1001
60
Ursu Bogdan
MDA
1001
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri