Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 15:27:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
KPIIB 2018-2019
Poslední aktualizace24.02.2019 18:22:02, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 9:00
Šach.
10
TJ Znojmo B
ELO
-
7
ŠK Střelice
ELO
2½:5½
1.1
Škaroupka Jiří
2159
-
Borovský Adam
1944
½ - ½
1.2
Nekula Richard
1907
-
Kučera Vladislav
1902
0 - 1
1.3
Doležal Ladislav
1847
-
Peša Ladislav
1860
½ - ½
1.4
Pop Bohumil
1720
-
Kaplan Milan
1820
0 - 1
1.5
Halbrštat Petr
1624
-
Farář Václav
1793
0 - 1
1.6
Molík Zdeněk
1685
-
Pokorný Radovan
1690
½ - ½
1.7
Endl Ladislav
1691
-
Sojka Oldřich
1533
½ - ½
1.8
Říčka Petr
1433
-
Urbanec Vladimír
1435
½ - ½
Šach.
8
ŠK Kuřim D
ELO
-
6
ŠK Lokomotiva Brno C
ELO
3½:4½
2.1
Petříček Lukáš
1858
-
Hrůza Dominik
1900
½ - ½
2.2
Vavřínková Eliška
1774
-
Khadash Samuel
1776
½ - ½
2.3
Němec Jakub
1693
-
Ulčák Michael
1640
½ - ½
2.4
Kříž Tomáš
1658
-
Pelikán Jaromír
1756
1 - 0
2.5
Tajovský Šimon
1541
-
Dvořáček Jan Matyáš
1659
0 - 1
2.6
Habinová Alice
1536
-
Hurta Miroslav
1819
0 - 1
2.7
Šetina Václav
1366
-
Kureš Miroslav
1596
0 - 1
2.8
Ševčík Pavel
1124
-
Novotný Tomáš
1357
1 - 0
Šach.
9
Optika Medek TJ Hodonice
ELO
-
5
TJ Slovan Ivančice
ELO
5 : 3
3.1
Dobeš Oldřich
1943
-
Tláskal Martin
2094
0 - 1
3.2
Matula Roman
1784
-
Sysel Jiří
2002
1 - 0
3.3
Forman Lubomír
1785
-
Šustr Radomil
1884
½ - ½
3.4
Mucha Karel
1818
-
Patočka Roman
1602
½ - ½
3.5
Rösner Tomáš
1926
-
Kolek Josef
1761
1 - 0
3.6
Holienka Ladislav
1638
-
Porč Pavel
1616
½ - ½
3.7
Dolejš Radek
1468
-
Doležal Petr
1675
½ - ½
3.8
Šimík František
1751
-
Skalník Josef
1597
1 - 0
Šach.
1
Moravská Slavia Brno C
ELO
-
4
ŠK GPOA Znojmo
ELO
3½:4½
4.1
Tůma Miroslav
1912
-
Dočekal Jan
2270
0 - 1
4.2
Zeman Arnošt
1924
-
Riška Lubomír
2129
½ - ½
4.3
Kopkan Pavel
1846
-
Michalčák Lubomír
2045
0 - 1
4.4
Řehůřek Karel
1815
-
Marek Jakub
1711
0 - 1
4.5
Janků Luboslav
1808
-
Nekvasil Radek
1683
1 - 0
4.6
Lapúník Pavel
1750
-
Havel Vojtěch
1862
½ - ½
4.7
Prokop Jiří
1683
-
Hemala Luboš
1886
½ - ½
4.8
Kuchařík Jan
1738
-
Malár Josef
1548
1 - 0
Šach.
2
ŠK 64 Brno
ELO
-
3
ŠK Kuřim B
ELO
3 : 5
5.1
FM
Spodný Josef
1881
-
Košata Jan
2092
0 - 1
5.2
Mareš Jaroslav
1940
-
Rubeš Pavel
1896
1 - 0
5.3
Vítovec Jiří
1905
-
Horák Bronislav
1934
1 - 0
5.4
Blažek Pavel
1786
-
Hyrš Martin
1857
0 - 1
5.5
Kacálek Tomáš
1737
-
Šafařík Vratislav
1893
0 - 1
5.6
Masařík Jan
1989
-
Pešl Jan
1784
0 - 1
5.7
Všetečka Milan
1667
-
Hrdina Jiří
1742
1 - 0
5.8
Krejčí Petr
1978
-
Snášel Michal
1692
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž