Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:45:51
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Toernooi-database
Kampioenschap
Pictures
FAQ
Online inschrijven
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:
1-й этап детского Гран-При г.о. Мытищи 2018/19. Любительская лига (РШФ<1400)
De pagina werd het laatst gewijzigd op07.10.2018 14:26:29, Creator/Last Upload: VDK
Search for player
Zoeken
Startranglijst
No.
Naam
RtgN
Geslacht
Typ
Vereniging/Plaats
1
Сигачев Иван
1244
Куровское
2
Иванова Анна
1368
w
ШК Гроссмейстер (Мытищи)
3
Финаков Василий
1388
Балашиха
4
Евсеев Александр
1321
ДЮСШ "Фрязино"
5
Зеленский Павел
1309
Москва
6
Мисунов Александр
1314
Школа Карпова (Мытищи)
7
Костюк Данил
1195
ДЮСШ "Дебют" (Королев)
8
Ловецкая Валерия
1321
w
Балашиха
9
Журавлев Семен
1284
Ивантеевка
10
Кузнецов Игорь М
1269
ДЮСШ "Фрязино"
11
Шакуров Артём
1383
Маяк (Мытищи)
12
Мотрук Артем
1385
ДЮСШ "Дебют" (Королев)
13
Черемисин Михаил
1278
Школа Карпова (Мытищи)
14
Ахмурзанов Дамир
1392
Пушкино
15
Семёнова Дарья
1384
w
Солнечногорск
16
Косов Савва
1357
Школа Карпова (Мытищи)
17
Абрамов Александр
1348
U08
ШК Гроссмейстер
18
Шмелев Вадим
1318
Куровское
19
Шаноян Георгий
1312
Школа Карпова (Мытищи)
20
Шаноян Роман
1308
Школа Карпова (Мытищи)
21
Алиев Тимур
1307
Школа Карпова (Мытищи)
22
Илаидинов Андрей
1306
Школа Карпова (Мытищи)
23
Павлушова Ирина
1292
w
U08
Школа Карпова (Мытищи)
24
Павлушова Анна
1281
w
Школа Карпова (Мытищи)
25
Майков Ярослав
1278
Школа Карпова (Мытищи)
26
Королев Роман
1277
Балашиха
27
Бутузова Татьяна
1276
w
Школа Карпова (Мытищи)
28
Кузнецов Семен М
1271
U08
ДЮСШ "Фрязино"
29
Крюков Тимофей
1264
Школа Карпова (Мытищи)
30
Приходько Илья
1256
Школа №32 (Royal Gambit)
31
Французов Александр
1242
Ногинск
32
Анащенко Лев
1235
ДЮСШ "Дебют" (Королев)
33
Царева Полина
1232
w
ШК Гроссмейстер (Мытищи)
34
Свиридова Ольга
1212
w
Школа Карпова (Мытищи)
35
Хоружик Кирилл
1201
ДЮСШ Фрязино
36
Панкратов Сергей
1194
Пушкино
37
Хабибуллин Тимур
1180
Школа №32 (Royal Gambit)
38
Дробышев Владимир
1178
ДЮСШ "Дебют" (Королев)
39
Бондарев Тимофей
1173
ДЮСШ "Дебют"
40
Романов Ярослав
1169
ДЮСШ "Дебют"
41
Пестерев Арсентий
1160
Пушкино
42
Ткаченко Григорий
1156
Ногинский район
43
Татаринов Давид
1000
Красноармейск
44
Татаринов Семён
1000
Красноармейск
45
Каланча Пётр
1153
Королев
46
Морозов Даниил
1103
Школа Карпова (Мытищи)
47
Фёдоров Алексей
1143
Школа Карпова (Мытищи)
48
Шитов Илья
1133
Школа Карпова (Мытищи)
49
Круглова Надежда
1132
w
ДЮСШ "Фрязино"
50
Вакурин Иван
1130
ДЮСШ "Дебют" (Королев)
51
Анащенко Родион
1125
ДЮСШ "Дебют" (Королев)
52
Виноградов Тимофей
1114
Школа Карпова (Мытищи)
53
Мугенов Давид
1112
U08
Тула
54
Романенко Семен
1105
Школа Карпова (Мытищи)
55
Бочаров Тихон
1061
Москва
56
Вячеславов Александр
1049
U08
Пушкино
57
Фархутдинов Али-Тимур
1049
Дмитровский район
58
Романов Ратмир
1043
ДЮСШ "Дебют"
59
Матусевич Аркадий
1042
Школа №32 (Royal Gambit)
60
Черемисин Лев
1027
Школа Карпова (Мытищи)
61
Кочегуро Арсений
1017
Школа №32 (Royal Gambit)
62
Кузьгов Дани
1016
Школа Карпова (Мытищи)
63
Лобанов Георгий
1011
Школа Карпова (Мытищи)
64
Агакий Алексей
1000
Школа Карпова (Мытищи)
65
Артемова Варвара
1000
w
U08
Пушкино
66
Воронцов Андрей
1000
Школа Карпова (Мытищи)
67
Галиченко Роман
1000
Школа №32 (Royal Gambit)
68
Гуров Алексей
1000
Школа Карпова (Мытищи)
69
Давидов Левон
1000
Школа Карпова (Мытищи)
70
Данилов Арсений
1000
Школа Карпова (Мытищи)
71
Журавлев Демид
1000
Ивантеевка
72
Исламов Абдулгамид
1000
U08
Школа №32 (Royal Gambit)
73
Козубец Иван
1000
Школа Карпова (Мытищи)
74
Леонов Мариос
1000
Школа Карпова (Мытищи)
75
Миронов Максим
1000
ДЮСШ "Дебют"
76
Патрушев Алексей
1000
Школа Карпова (Мытищи)
77
Поротова Мария
1000
w
U08
Москва
78
Суходольский Мирослав
1000
Школа Карпова (Мытищи)
79
Суходольский Ярослав
1000
Школа Карпова (Мытищи)
80
Филатов Фёдор
1000
Школа Карпова (Мытищи)
81
Якушева Алёна
1000
w
ДЮСШ "Дебют" (Королев)
82
Бельчиков Милан
0
Маяк (Мытищи)
83
Берлентинов Николай
0
Лицей №15 (Мытищи)
84
Вассерман Бронислав
0
Ногинск
85
Галиченко Алексей
0
U08
Школа №32 (Royal Gambit)
86
Дормов Даниил
0
Школа №32 (Royal Gambit)
87
Жиров Тимофей
0
Школа №32 (Royal Gambit)
88
Замараев Никита
0
Ногинск
89
Костенок Тимофей
0
Лицей №15 (Мытищи)
90
Либерман Станислав
0
Королев
91
Новичкова Анастасия
0
w
Школа Карпова (Мытищи)
92
Рыжер Арсений
0
Школа Карпова (Мытищи)
93
Рычкова Надежда
0
w
Пушкино
94
Скорбилин Денис
0
Москва
95
Скорбилин Илья
0
Москва
96
Смагина Анастасия
0
w
Ивантеевка
97
Степанов Даниил
0
ДЮСШ "Дебют"
98
Хорев Ярослав
0
Лицей №15 (Мытищи)
99
Черненко Ратмир
0
U08
Школа Карпова (Мытищи)
100
Чукаев Матвей
0
U08
Лицей №15 (Мытищи)
101
Шигонцев Максим
0
Маяк (Мытищи)
102
Яковлев Павел
1035
U10
Московская область
103
Ивановский Игорь
0
Школа Карпова (Мытищи)
104
Черепанин Александр
1341
Маяк
105
Жевраков Матвей
0
Школа Карпова (Мытищи)
106
Меняйлов Никита
1003
U18
Школа Карпова (Мытищи)
Schaaktoernooi-resultaten server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressum