Campionat Absolut Territorial de Lleida Grup-II 2018

Darrera actualització21.10.2018 13:27:09 / Page cached 21.10.2018 16:36:21 110min., Creador/Darrera càrrega: imma montoliu daroca

Selecció del torneigGrup-I, Grup-II
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Mostra senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 3 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFIDEEloNGrClub/Ciutat
1Vanyo Perez Jose17871776ETora C.E.
2Subarroca Blanch Francesc17481976CPonts C.E.
3Cardona Marin Wilson16981910CPardinyes C.E.
4Rodriguez Hernandez Antonio16911909CBalafia-Adejo C.E.
5Orellana Rios Jose Manuel16621823DPardinyes C.E.
6Ruiz Garcia Lluis16441851DAlmenar C.E.
7Becerra Gomez Juan Jose16291825DLleida C.E.
8Bermudez Monlleo Rodrigo01620EBalafia-Adejo C.E.
9Siso Ribes Genis Alfred16131811DBaix Segre C.E.
10Sole Castane Jaume16131882DAlcoletge C.E.
11Ribera Veganzones Serni16051788EGeva-Cea C.E.
12Berge Pijuan Marcelo01596EVallfogona C.E.
13Gimeno Gimeno Jose Carlos15961769EAlmenar C.E.
14Gasso Gonzalez Gloria01594EVilabarca C.E.
15Pages Jane Josep15871806DBellpuig C.E.
16Montagut Gonzalez Joan15671865DBalafia-Adejo C.E.
17Cano Rodriguez Daniel15521856DBalafia-Adejo C.E.
18Poyo Sales Jordi J.15511774EBaix Segre, C.E.
19Pasto Bota Alex15461767EVilabarca C.E.
20Lopez Morato Jeronimo15371821DPardinyes C.E.
21Mir Carnice Jordi15291866DLleida C.E.
22Tarrus Fortuny Ernest01507EBalafia-Adejo C.E.
23Serra Tersa Salvador14951754EAlmenar C.E.
24Vendrell Lara Gerard14941768EBalaguer C.E.
25Capdevila Duran Joan14881790EVallfogona C.E.
26Vendrell Lara Marc14651674EBalaguer C.E.
27Pedra Marquina Joan14451773EBalaguer C.E.
28Cabiscol Catala Nadal14211750EPardinyes C.E.
29Llobera Vilamajo Josep Maria14141702EAlmenar C.E.
30Sastre Martin Daniel13761830DLleida C.E.
31Rosell Planella Frederic13371762EPardinyes C.E.
32Carles Esteban Aitor13031608EBalafia-Adejo C.E.
33Benseny Martinez Guerau12721694ELleida C.E.
34Massot Fernandez Ian12721464ELleida C.E.
35Berge Gallego Pau12691635EVallfogona C.E.
36Conde Chijeb Alexis12321534EBalafia-Adejo C.E.
37Cardona Lozano Oriol12251637EVilabarca C.E.
38Pedra Marquina Alex12171694EBalaguer C.E.
39Massot Ballespi Jorge11951641ELleida C.E.
40Niubo Parramon Edgar11741412EMollerussa C.E.
41Barri Castell Joan11681585EBalaguer C.E.
42Prim Moran Clara10721521EBalafia-Adejo C.E.
Advertisement