Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 02:59:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Campionat Absolut Territorial de Lleida Grup-I 2018
Darrera actualització02.12.2018 13:57:43, Creador/Darrera càrrega: Imma Montoliu Daroca
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
3. Ronda El 2018/10/21 A les 9.30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
PGN
1
1
FM
Barbero Sendic Alejandro
2383
2
½ - ½
2
Masague Artero Guerau
2218
3
PGN
2
5
Arno Bendicho Arnau
2055
2
0 - 1
2
FM
Sole Pijuan Ferran
2229
2
PGN
3
23
Bedoya Ribo Jordi
1778
1½
0 - 1
1½
Quintas Galeano Lluis
2079
4
PGN
4
9
Gensana Berzunces Joan
1914
1½
½ - ½
1½
Parramon Guillaumet Jaime
1906
10
PGN
5
15
Torrent Minguet Joan
1833
1
½ - ½
1
Palau Cabases Albert
1958
7
PGN
6
17
Cosialls Baz Daniel
1822
1
½ - ½
1
Sanuy Moncasi Albert
1940
8
PGN
7
11
Degracia Burgues Jose A.
1891
1
½ - ½
1
Urpi Torrents Ramon
1804
19
PGN
8
20
Torrelles Hornos Robert
1793
1
0 - 1
1
Ghenghiu Alex
1857
12
PGN
9
22
Pera Lucas Eugeni
1779
1
½ - ½
1
Biosca Lacasa Jordi
1833
14
PGN
10
18
Rodon Balcells Jaume
1819
½
1 - 0
1
Bonet Verdu Marcel
1715
27
PGN
11
24
Esparbe Grau Jaime
1763
½
½ - ½
½
Palau Barrufet Vinyet
1836
13
PGN
12
16
Alba Tarradelles Jose
1822
0
1 - 0
0
Sole Gonzalez Edgar
2014
6
PGN
13
26
Arno Bendicho Xenia
1727
0
1
bye
14
21
Ribera Veganzones Josep Maria
1792
1
0
Sense emparellar
15
25
Lopez Minguella Armand
1742
½
0
Sense emparellar
16
28
Holgado Encinas Cesar
1675
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió