ŠSOK Oblastní přebor sever 2018/19 Poslední aktualizace31.03.2019 15:41:41, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Startovní listina
Čís. | | Jméno | Rtg | FED | Družstvo | Šach. |
1 | | Neoral Antonín | 2124 | CZE | Tatran Litovel B | 1 |
2 | | Krejčí Jan | 2107 | CZE | Tatran Litovel B | 2 |
3 | FM | Valenta Vít | 2104 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 1 |
4 | | Stratil Ladislav | 2069 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 11 |
5 | | Zapletal Jiří | 2051 | CZE | Tatran Litovel B | 3 |
6 | | Mohapl Petr | 2043 | CZE | Tatran Litovel B | 4 |
7 | | Krmela Aleš | 2037 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 5 |
8 | | Opravil Karel | 2023 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 1 |
9 | | Bureš Vladimír | 2006 | CZE | ŠK Nové Losiny | 10 |
10 | | Růžička Milan | 2005 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 2 |
11 | | Vicenec Roman | 1998 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 6 |
12 | | Doležel Jaromír | 1997 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 2 |
13 | | Navrátil Jiří | 1994 | CZE | ŠK Bohuňovice | 1 |
14 | | Gerych Jan | 1984 | CZE | Tatran Litovel B | 5 |
15 | | Urbášek Oleg | 1979 | CZE | ŠK Mohelnice | 1 |
16 | | Pytolaj Radek | 1975 | CZE | Tatran Litovel B | 7 |
17 | | Gawlas Roman | 1942 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 1 |
18 | | Pavlík Petr | 1938 | CZE | Tatran Litovel B | 6 |
19 | | Vymětalík Ivo | 1924 | CZE | ŠK Šternberk B | 1 |
20 | | Kamler Zdeněk | 1917 | CZE | TJ Libina | 3 |
21 | | Líbal Lubomír | 1896 | CZE | ŠK Šternberk B | 5 |
22 | | Telařík Radek | 1890 | CZE | ŠK Bohuňovice | 3 |
23 | | Míka Tomáš | 1887 | CZE | Tatran Litovel B | 8 |
24 | | Klička Pavel | 1881 | CZE | ŠK Loštice | 1 |
25 | | Lejsal Slavomír | 1875 | CZE | ŠK Nové Losiny | 3 |
26 | | Hartinger Antonín | 1869 | CZE | TJ Libina | 1 |
27 | | Volek Karel | 1858 | CZE | ŠK Mohelnice | 5 |
28 | | Hejnar Petr | 1855 | CZE | ŠK Bohuňovice | 2 |
29 | | Klimeš Jiří | 1848 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 4 |
30 | | Kolář Jan | 1843 | CZE | ŠK Mohelnice | 2 |
31 | | Bém Josef | 1827 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 5 |
32 | | Zapletal Milan | 1826 | CZE | ŠK Šternberk B | 2 |
33 | | Hájek Milan | 1822 | CZE | ŠK Mohelnice | 6 |
34 | | Kočí Ladislav | 1820 | CZE | ŠK Šternberk B | 3 |
35 | | Pavlů Jiří | 1819 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 3 |
36 | | Viktorin Petr | 1812 | CZE | ŠK Nové Losiny | 11 |
37 | | Rozman Vojtěch | 1809 | CZE | TJ Libina | 4 |
38 | | Švécar František | 1805 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 7 |
39 | | Oliverius Roman | 1799 | CZE | ŠK Loštice | 9 |
40 | | Reichl Roman | 1796 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 7 |
41 | | Knajbl Michael | 1786 | CZE | Tatran Litovel B | 10 |
42 | | Krahula Pavel | 1781 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 1 |
43 | | Straka Bohumil | 1779 | CZE | TJ Libina | 5 |
44 | | Freiberg Michal | 1775 | CZE | Tatran Litovel B | 9 |
45 | | Macek Oldřich | 1762 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 6 |
46 | | Ondráček Martin | 1758 | CZE | ŠK Nové Losiny | 1 |
47 | | Blaha Marek | 1755 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 3 |
48 | | Chromčák Pavel | 1755 | CZE | ŠK Bohuňovice | 10 |
49 | | Rábek Vlastimil | 1750 | CZE | ŠK Loštice | 2 |
50 | | Fišer Miloš | 1749 | CZE | ŠK Šternberk B | 4 |
51 | | Kolodziej Bogdan | 1745 | POL | ŠK Jeseník B | 3 |
52 | | Šuba Miroslav | 1741 | CZE | ŠK Šternberk B | 7 |
53 | | Haderka Karel | 1734 | CZE | Tatran Litovel B | 12 |
54 | | Jeřábková Julia | 1734 | CZE | ŠK Mohelnice | 3 |
55 | | Miko Vojtěch | 1731 | CZE | ŠK Nové Losiny | 4 |
56 | | Grúz Jiří | 1727 | CZE | ŠK Bohuňovice | 5 |
57 | | Ptáček Tomáš | 1726 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 4 |
58 | | Klaban Roman | 1723 | CZE | ŠK Nové Losiny | 9 |
59 | | Hartingerová Martina | 1722 | CZE | TJ Libina | 2 |
60 | | Maďar Vladimír | 1722 | CZE | ŠK Šternberk B | 6 |
61 | | Novák Petr | 1721 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 8 |
62 | | Halama Vladimír | 1719 | CZE | ŠK Jeseník B | 2 |
63 | | Bálek Jiří | 1715 | CZE | ŠK Loštice | 3 |
64 | | Koleniak Marek | 1714 | CZE | ŠK Loštice | 4 |
65 | | Telařík Daniel | 1703 | CZE | ŠK Bohuňovice | 4 |
66 | | Dočekal Milan | 1694 | CZE | ŠK Loštice | 5 |
67 | | Matlocha st. Lubomír | 1694 | CZE | ŠK Jeseník B | 6 |
68 | | Chlup Radek | 1689 | CZE | TJ Libina | 11 |
69 | | Reichmann Pavel | 1689 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 8 |
70 | | Rychlík Zdeněk | 1688 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 2 |
71 | | Mach František | 1686 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 7 |
72 | | Jaroš Miroslav | 1680 | CZE | TJ Libina | 9 |
73 | | Brückner Michal | 1676 | CZE | ŠK Šternberk B | 10 |
74 | | Hartinger Nikola | 1672 | CZE | TJ Libina | 8 |
75 | | Walák Jiří | 1670 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 4 |
76 | | Navrátilová Alena | 1669 | CZE | ŠK Bohuňovice | 11 |
77 | | Kolář Radomír | 1667 | CZE | ŠK Mohelnice | 4 |
78 | | Spurný Ladislav | 1667 | CZE | ŠK Šternberk B | 8 |
79 | | Horák Jiří | 1665 | CZE | ŠK Nové Losiny | 2 |
80 | | Hojgr Karel | 1662 | CZE | ŠK Bohuňovice | 6 |
81 | | Čecháček Miroslav | 1651 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 3 |
82 | | Hořák Radek | 1651 | CZE | ŠK Šternberk B | 9 |
83 | | Matějček Jiří | 1646 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 7 |
84 | | Dobeš Jaroslav | 1645 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 9 |
85 | | Nesporý Šimon | 1641 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 12 |
86 | | Kofránek David | 1639 | CZE | ŠK Loštice | 6 |
87 | | Peřina Josef | 1635 | CZE | ŠK Bohuňovice | 7 |
88 | | Šmoldas Milan | 1625 | CZE | ŠK Jeseník B | 5 |
89 | | Táborský Bedřich | 1625 | CZE | ŠK Jeseník B | 4 |
90 | | Hanousek Vojtěch | 1610 | CZE | ŠK Mohelnice | 7 |
91 | | Matlocha ml. Lubomír | 1605 | CZE | ŠK Jeseník B | 9 |
92 | | Till Eduard | 1604 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 5 |
93 | | Pirek Tomáš | 1595 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 15 |
94 | | Telařík Mojmír | 1594 | CZE | ŠK Bohuňovice | 8 |
95 | | Macík Milan | 1585 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 12 |
96 | | Koriťák st. Pavel | 1582 | CZE | ŠK Jeseník B | 11 |
97 | | Halama Jaroslav | 1579 | CZE | ŠK Jeseník B | 7 |
98 | | Bušos Daniel | 1577 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 10 |
99 | | Šipka Jiří | 1576 | CZE | ŠK Loštice | 7 |
100 | | Cimburek Jan | 1574 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 9 |
101 | | Šindler Jan | 1574 | CZE | ŠK Šternberk B | 11 |
102 | | Till Jaroslav | 1569 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 6 |
103 | | Kryst Konrád | 1559 | CZE | ŠK Šternberk B | 12 |
104 | | Bártová Šárka | 1558 | CZE | TJ Libina | 6 |
105 | | Polách ml. Ladislav | 1550 | CZE | ŠK Nové Losiny | 6 |
106 | | Fibich Milan | 1546 | CZE | ŠK Nové Losiny | 5 |
107 | | Skřivánek David | 1546 | CZE | ŠK Mohelnice | 8 |
108 | | Šulák Radek | 1546 | CZE | ŠK Loštice | 10 |
109 | | Stojaspal Lukáš | 1540 | CZE | ŠK Mohelnice | 9 |
110 | | Prázdný Vít | 1538 | CZE | Tatran Litovel B | 11 |
111 | | Žalman Petr | 1538 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 19 |
112 | | Čupr Radomír | 1536 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 14 |
113 | | Vařeka Jiří | 1535 | CZE | ŠK Loštice | 11 |
114 | | Hampl Miroslav | 1534 | CZE | ŠK Bohuňovice | 9 |
115 | | Khun Radoslav | 1524 | CZE | ŠK Šternberk B | 14 |
116 | | Kubíček Martin | 1524 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 9 |
117 | | Šmida Martin | 1524 | CZE | ŠK Jeseník B | 1 |
118 | | Pořízka Lubomír | 1522 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 14 |
119 | | Fabián Miroslav | 1511 | CZE | ŠK Nové Losiny | 7 |
120 | | Turoň Emil | 1508 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 16 |
121 | | Vaněk Aleš | 1507 | CZE | TJ Libina | 10 |
122 | | Liška Miroslav | 1495 | CZE | TJ Libina | 15 |
123 | | Pospíšil Marek | 1492 | CZE | ŠK Šternberk B | 13 |
124 | | Polách Ladislav | 1488 | CZE | ŠK Nové Losiny | 8 |
125 | | Reichl Luboš | 1487 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 10 |
126 | | Frkáň Pavel | 1475 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 8 |
127 | | Zajíček Zdeněk | 1472 | CZE | ŠK Mohelnice | 10 |
128 | | Macek Petr | 1470 | CZE | ŠK Nové Losiny | 15 |
129 | | Blaha Lukáš | 1465 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 4 |
130 | | Reichl ml. Roman | 1459 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh B | 11 |
131 | | Zapletal Miroslav | 1446 | CZE | ŠK Loštice | 12 |
132 | | Hampl Pavel | 1441 | CZE | Tatran Litovel B | 18 |
133 | | Nesporá Taťána | 1436 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 5 |
134 | | Mišun Miroslav | 1427 | CZE | ŠK Šternberk B | 16 |
135 | | Kobylka Josef | 1414 | CZE | ŠK Bohuňovice | 16 |
136 | | Sklenář Tomáš | 1407 | CZE | Tatran Litovel B | 17 |
137 | | Hampl Martin | 1401 | CZE | Tatran Litovel B | 13 |
138 | | Kaňok Jaroslav | 1399 | CZE | TJ Libina | 14 |
139 | | Krahula Jiří | 1397 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 9 |
140 | | Krejčí Pavel | 1395 | CZE | ŠK Bohuňovice | 15 |
141 | | Milfort Václav | 1389 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 3 |
142 | | Hartinger Pavel | 1370 | CZE | TJ Libina | 12 |
143 | | Kobylka Roman | 1370 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 8 |
144 | | Kraus Petr | 1364 | CZE | ŠK Jeseník B | 10 |
145 | | Doležel Lukáš | 1361 | CZE | TJ Libina | 13 |
146 | | Novák František | 1342 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | 13 |
147 | | Budař Jan | 1325 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh C | 10 |
148 | | Zbranek Vojtěch | 1323 | CZE | Řetězárna Česká Ves B | 11 |
149 | | Paškov Denis | 1303 | CZE | TJ Libina | 7 |
150 | | Němeček Tomáš | 1301 | CZE | Tatran Litovel B | 15 |
Ukaž kompletní listinu
|
|
|
|
|
|
|