Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Západ 2018/19

Poslední aktualizace19.01.2019 20:17:24, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  6. TJ Kobylisy (Rtg prům.:1862, PH 1: 7 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Molkanov Oleg20342014CZE381535Z000001½1,572149
2Šmíd Pavel18791860CZE382213Z H10001,042059
3Reljič Michael19001895CZE371980H1½01,531994
4Skýpala Ondřej19721943CZE366285Z m10½00113,571990
5Růžička Filip17711793CZE386154Z m1½100½½3,571881
6Dolejš Jakub14831516CZE399841Z m000000½0,571787
7Beneš Jáchym16131526CZE23710870Z s100001½2,571698

Info o hráči

Molkanov Oleg 2034 CZE Rp:1919
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
144Petr Jakub20872098CZE4,5s 01
233Chwistek Karel20442043CZE2,5w 01
316FMMiesbauer Jan23812348CZE2,0s 01
41CMHaase Pavel21412136CZE3,5w 01
586Zeman Matyáš23142304CZE6,5s 01
673Paulus Václav19351943CZE2,0s 11
759Viták Jiří21422167CZE3,5w ½1
Šmíd Pavel 1879 CZE Rp:1866
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
145Staněk Ondřej19921994CZE2,0w 12
234Rolinek Dominik19401951CZE2,5s 02
317Hurdzan Tomáš22572223CZE5,0w 02
587Polanský Adam Luboš20462041CZE2,0w 02
Reljič Michael 1900 CZE Rp:1994
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
42WCMPřibylová Sofie19871989CZE2,5s 12
674Hofman Kryštof20362041CZE4,0w ½2
760Sýkora Marek19602003CZE4,5s 02
Skýpala Ondřej 1972 CZE Rp:1990
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
146Žižka Petr19411938CZE2,5s 13
235Otruba Marek19831992CZE4,0w 03
318Dolanský Lukáš20732054CZE3,5s ½3
43Přibyl Viktor20202030CZE6,0w 03
588Lajbl Jan20081991CZE3,0s 03
675Hurtík Matěj19901965CZE0,5s 13
761Finěk Václav19152046CZE3,0w 13
Růžička Filip 1771 CZE Rp:1881
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
147Hejsek Lukáš17301737CZE3,0w 14
236Novotný Martin19701962CZE4,0s ½4
320Kůsa Jakub19322025CZE4,5w 14
44Martirosyan Ara19111923CZE3,5s 04
589Fojt Petr20522065CZE3,0w 04
676Šulc Jakub17711828CZE3,5w ½4
762Pavelka Hubert Jan18021799CZE2,5s ½4
Dolejš Jakub 1483 CZE Rp:1365
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
148Kozbert Tomáš18001775CZE4,0s 05
237Vilímová Julie17761763CZE1,5w 05
321Hlavina Matouš19391942CZE5,0s 05
45Ret Adam Josef18531834CZE3,5w 05
590Vítová Anna17821801CZE5,0s 05
677Habenicht Martin16441609CZE2,5s 05
763Sivák Lukáš17171756CZE2,0w ½5
Beneš Jáchym 1613 CZE Rp:1596
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
149Mádle Robin15681479CZE1,0w 16
239Bartoš Václav18211809CZE2,5s 06
322Hák David19861940CZE5,0w 06
46Němeček Lukáš17241751CZE1,5s 06
591Janouch Jáchym Štěpán16421600CZE4,0w 06
678Papoušek Michal16371656CZE4,5w 16
764Brůna Matouš15111463CZE4,0s ½6

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.00
Šach.4  TJ Bohemians PrahaELO-8  TJ KobylisyELO2 : 4
4.1
Petr, Jakub
2087-
Molkanov, Oleg
20341 - 0
4.2
Staněk, Ondřej
1992-
Šmíd, Pavel
18790 - 1
4.3
Žižka, Petr
1941-
Skýpala, Ondřej
19720 - 1
4.4
Hejsek, Lukáš
1730-
Růžička, Filip
17710 - 1
4.5
Kozbert, Tomáš
1800-
Dolejš, Jakub
14831 - 0
4.6
Mádle, Robin
1568-
Beneš, Jáchym
16130 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 14.30
Šach.8  TJ KobylisyELO-3  Klub šachistů Říčany 1925ELO½ :5½
3.1
Molkanov, Oleg
2034-
Chwistek, Karel
20440 - 1
3.2
Šmíd, Pavel
1879-
Rolinek, Dominik
19400 - 1
3.3
Skýpala, Ondřej
1972-
Otruba, Marek
19830 - 1
3.4
Růžička, Filip
1771-
Novotný, Martin
1970½ - ½
3.5
Dolejš, Jakub
1483-
Vilímová, Julie
17760 - 1
3.6
Beneš, Jáchym
1613-
Bartoš, Václav
18210 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 09.00
Šach.2  Šachklub Sokol KlatovyELO-8  TJ KobylisyELO4½:1½
2.1FM
Miesbauer, Jan
2381-
Molkanov, Oleg
20341 - 0
2.2
Hurdzan, Tomáš
2257-
Šmíd, Pavel
18791 - 0
2.3
Dolanský, Lukáš
2073-
Skýpala, Ondřej
1972½ - ½
2.4
Kůsa, Jakub
1932-
Růžička, Filip
17710 - 1
2.5
Hlavina, Matouš
1939-
Dolejš, Jakub
14831 - 0
2.6
Hák, David
1986-
Beneš, Jáchym
16131 - 0
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.30
Šach.8  TJ KobylisyELO-1  ŠK PORG PrahaELO1 : 5
1.1
Molkanov, Oleg
2034-CM
Haase, Pavel
21410 - 1
1.2
Reljič, Michael
1900-WCM
Přibylová, Sofie
19871 - 0
1.3
Skýpala, Ondřej
1972-
Přibyl, Viktor
20200 - 1
1.4
Růžička, Filip
1771-
Martirosyan, Ara
19110 - 1
1.5
Dolejš, Jakub
1483-
Ret, Adam Josef
18530 - 1
1.6
Beneš, Jáchym
1613-
Němeček, Lukáš
17240 - 1
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.7  ŠK AD JičínELO-8  TJ KobylisyELO6 : 0
4.1
Zeman, Matyáš
2314-
Molkanov, Oleg
20341 - 0
4.2
Polanský, Adam Luboš
2046-
Šmíd, Pavel
18791 - 0
4.3
Lajbl, Jan
2008-
Skýpala, Ondřej
19721 - 0
4.4
Fojt, Petr
2052-
Růžička, Filip
17711 - 0
4.5
Vítová, Anna
1782-
Dolejš, Jakub
14831 - 0
4.6
Janouch, Jáchym Štěpán
1642-
Beneš, Jáchym
16131 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.6  1.Novoborský ŠKELO-8  TJ KobylisyELO2 : 4
4.1
Paulus, Václav
1935-
Molkanov, Oleg
20340 - 1
4.2
Hofman, Kryštof
2036-
Reljič, Michael
1900½ - ½
4.3
Hurtík, Matěj
1990-
Skýpala, Ondřej
19720 - 1
4.4
Šulc, Jakub
1771-
Růžička, Filip
1771½ - ½
4.5
Habenicht, Martin
1644-
Dolejš, Jakub
14831 - 0
4.6
Papoušek, Michal
1637-
Beneš, Jáchym
16130 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.8  TJ KobylisyELO-5  Desko LiberecELO3 : 3
3.1
Molkanov, Oleg
2034-
Viták, Jiří
2142½ - ½
3.2
Reljič, Michael
1900-
Sýkora, Marek
19600 - 1
3.3
Skýpala, Ondřej
1972-
Finěk, Václav
19151 - 0
3.4
Růžička, Filip
1771-
Pavelka, Hubert Jan
1802½ - ½
3.5
Dolejš, Jakub
1483-
Sivák, Lukáš
1717½ - ½
3.6
Beneš, Jáchym
1613-
Brůna, Matouš
1511½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž