Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Západ 2018/19

Poslední aktualizace19.01.2019 20:17:24, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  2. ŠK AD Jičín (Rtg prům.:2073, PH 1: 13 / PH 2: 26,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Špreňar Petr22362254CZE397164Z11013,042163
2Zeman Matyáš23142304CZE364398Z H111½1116,572041
3Polanský Adam Luboš20462041CZE364657Z001½½2,051994
4Lajbl Jan20081991CZE390240Z1001½½3,061952
5Fojt Petr20522065CZE386570½0011½3,061829
6Vítová Anna17821801CZE365556Z D10101115,071745
7Janouch Jáchym Štěpán16421600CZE390216Z m01½011½4,071659

Info o hráči

Špreňar Petr 2236 CZE Rp:2356
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
133Chwistek Karel20442043CZE2,5s 11
244Petr Jakub20872098CZE4,5w 11
31CMHaase Pavel21412136CZE3,5s 01
416FMMiesbauer Jan23812348CZE2,0w 11
Zeman Matyáš 2314 CZE Rp:2463
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
134Rolinek Dominik19401951CZE2,5w 12
245Staněk Ondřej19921994CZE2,0s 12
32WCMPřibylová Sofie19871989CZE2,5w 12
417Hurdzan Tomáš22572223CZE5,0s ½2
597Molkanov Oleg20342014CZE1,5w 11
659Viták Jiří21422167CZE3,5s 11
773Paulus Václav19351943CZE2,0w 11
Polanský Adam Luboš 2046 CZE Rp:1922
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
33Přibyl Viktor20202030CZE6,0s 03
418Dolanský Lukáš20732054CZE3,5w 03
598Šmíd Pavel18791860CZE1,0s 12
660Sýkora Marek19602003CZE4,5w ½2
774Hofman Kryštof20362041CZE4,0s ½2
Lajbl Jan 2008 CZE Rp:1952
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
135Otruba Marek19831992CZE4,0s 13
246Žižka Petr19411938CZE2,5w 03
34Martirosyan Ara19111923CZE3,5w 04
5100Skýpala Ondřej19721943CZE3,5w 13
661Finěk Václav19152046CZE3,0s ½3
775Hurtík Matěj19901965CZE0,5w ½3
Fojt Petr 2052 CZE Rp:1829
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
136Novotný Martin19701962CZE4,0w ½4
247Hejsek Lukáš17301737CZE3,0s 04
420Kůsa Jakub19322025CZE4,5s 04
5101Růžička Filip17711793CZE3,5s 14
662Pavelka Hubert Jan18021799CZE2,5w 14
776Šulc Jakub17711828CZE3,5s ½4
Vítová Anna 1782 CZE Rp:1903
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
137Vilímová Julie17761763CZE1,5s 15
248Kozbert Tomáš18001775CZE4,0w 05
35Ret Adam Josef18531834CZE3,5s 15
421Hlavina Matouš19391942CZE5,0w 05
5102Dolejš Jakub14831516CZE0,5w 15
663Sivák Lukáš17171756CZE2,0s 15
777Habenicht Martin16441609CZE2,5w 15
Janouch Jáchym Štěpán 1642 CZE Rp:1709
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
139Bartoš Václav18211809CZE2,5w 06
250Aubrechtová Zuzana13241293CZE0,0s 16
36Němeček Lukáš17241751CZE1,5w ½6
422Hák David19861940CZE5,0s 06
5103Beneš Jáchym16131526CZE2,5s 16
664Brůna Matouš15111463CZE4,0w 16
778Papoušek Michal16371656CZE4,5s ½6

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.00
Šach.3  Klub šachistů Říčany 1925ELO-7  ŠK AD JičínELO1½:4½
3.1
Chwistek, Karel
2044-
Špreňar, Petr
22360 - 1
3.2
Rolinek, Dominik
1940-
Zeman, Matyáš
23140 - 1
3.3
Otruba, Marek
1983-
Lajbl, Jan
20080 - 1
3.4
Novotný, Martin
1970-
Fojt, Petr
2052½ - ½
3.5
Vilímová, Julie
1776-
Vítová, Anna
17820 - 1
3.6
Bartoš, Václav
1821-
Janouch, Jáchym Štěpán
16421 - 0
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 14.30
Šach.7  ŠK AD JičínELO-4  TJ Bohemians PrahaELO3 : 3
4.1
Špreňar, Petr
2236-
Petr, Jakub
20871 - 0
4.2
Zeman, Matyáš
2314-
Staněk, Ondřej
19921 - 0
4.3
Lajbl, Jan
2008-
Žižka, Petr
19410 - 1
4.4
Fojt, Petr
2052-
Hejsek, Lukáš
17300 - 1
4.5
Vítová, Anna
1782-
Kozbert, Tomáš
18000 - 1
4.6
Janouch, Jáchym Štěpán
1642-
Aubrechtová, Zuzana
13241 - 0
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 09.00
Šach.1  ŠK PORG PrahaELO-7  ŠK AD JičínELO3½:2½
1.1CM
Haase, Pavel
2141-
Špreňar, Petr
22361 - 0
1.2WCM
Přibylová, Sofie
1987-
Zeman, Matyáš
23140 - 1
1.3
Přibyl, Viktor
2020-
Polanský, Adam Luboš
20461 - 0
1.4
Martirosyan, Ara
1911-
Lajbl, Jan
20081 - 0
1.5
Ret, Adam Josef
1853-
Vítová, Anna
17820 - 1
1.6
Němeček, Lukáš
1724-
Janouch, Jáchym Štěpán
1642½ - ½
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.30
Šach.7  ŠK AD JičínELO-2  Šachklub Sokol KlatovyELO1½:4½
2.1
Špreňar, Petr
2236-FM
Miesbauer, Jan
23811 - 0
2.2
Zeman, Matyáš
2314-
Hurdzan, Tomáš
2257½ - ½
2.3
Polanský, Adam Luboš
2046-
Dolanský, Lukáš
20730 - 1
2.4
Fojt, Petr
2052-
Kůsa, Jakub
19320 - 1
2.5
Vítová, Anna
1782-
Hlavina, Matouš
19390 - 1
2.6
Janouch, Jáchym Štěpán
1642-
Hák, David
19860 - 1
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.7  ŠK AD JičínELO-8  TJ KobylisyELO6 : 0
4.1
Zeman, Matyáš
2314-
Molkanov, Oleg
20341 - 0
4.2
Polanský, Adam Luboš
2046-
Šmíd, Pavel
18791 - 0
4.3
Lajbl, Jan
2008-
Skýpala, Ondřej
19721 - 0
4.4
Fojt, Petr
2052-
Růžička, Filip
17711 - 0
4.5
Vítová, Anna
1782-
Dolejš, Jakub
14831 - 0
4.6
Janouch, Jáchym Štěpán
1642-
Beneš, Jáchym
16131 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.5  Desko LiberecELO-7  ŠK AD JičínELO1 : 5
3.1
Viták, Jiří
2142-
Zeman, Matyáš
23140 - 1
3.2
Sýkora, Marek
1960-
Polanský, Adam Luboš
2046½ - ½
3.3
Finěk, Václav
1915-
Lajbl, Jan
2008½ - ½
3.4
Pavelka, Hubert Jan
1802-
Fojt, Petr
20520 - 1
3.5
Sivák, Lukáš
1717-
Vítová, Anna
17820 - 1
3.6
Brůna, Matouš
1511-
Janouch, Jáchym Štěpán
16420 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.7  ŠK AD JičínELO-6  1.Novoborský ŠKELO4 : 2
4.1
Zeman, Matyáš
2314-
Paulus, Václav
19351 - 0
4.2
Polanský, Adam Luboš
2046-
Hofman, Kryštof
2036½ - ½
4.3
Lajbl, Jan
2008-
Hurtík, Matěj
1990½ - ½
4.4
Fojt, Petr
2052-
Šulc, Jakub
1771½ - ½
4.5
Vítová, Anna
1782-
Habenicht, Martin
16441 - 0
4.6
Janouch, Jáchym Štěpán
1642-
Papoušek, Michal
1637½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž