Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Extraliga mládeže - Západ 2018/19

Poslední aktualizace19.01.2019 20:17:24, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  8. 1.Novoborský ŠK (Rtg prům.:1836, PH 1: 4 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567BodyPartieRtg prům.
1Paulus Václav19351943CZE383970Z010½½002,072146
2Hofman Kryštof20362041CZE381446Z m½0½11½½4,071985
3Hurtík Matěj19901965CZE397997Z m000000½0,572001
4Šulc Jakub17711828CZE394050Z0½½1½½½3,571841
5Habenicht Martin16441609CZE23709553Z m0½½½0102,571723
6Papoušek Michal16371656CZE398012Z s101110½4,571635

Info o hráči

Paulus Václav 1935 CZE Rp:1988
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
117Hurdzan Tomáš22572223CZE5,0s 01
21CMHaase Pavel21412136CZE3,5w 11
344Petr Jakub20872098CZE4,5s 01
433Chwistek Karel20442043CZE2,5w ½1
559Viták Jiří21422167CZE3,5w ½1
697Molkanov Oleg20342014CZE1,5w 01
786Zeman Matyáš23142304CZE6,5s 01
Hofman Kryštof 2036 CZE Rp:2035
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
118Dolanský Lukáš20732054CZE3,5w ½2
22WCMPřibylová Sofie19871989CZE2,5s 02
345Staněk Ondřej19921994CZE2,0w ½2
434Rolinek Dominik19401951CZE2,5s 12
560Sýkora Marek19602003CZE4,5s 12
699Reljič Michael19001895CZE1,5s ½2
787Polanský Adam Luboš20462041CZE2,0w ½2
Hurtík Matěj 1990 CZE Rp:1579
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
119Stinka Jakub21682200CZE3,0s 03
23Přibyl Viktor20202030CZE6,0w 03
346Žižka Petr19411938CZE2,5s 03
435Otruba Marek19831992CZE4,0w 03
561Finěk Václav19152046CZE3,0w 03
6100Skýpala Ondřej19721943CZE3,5w 03
788Lajbl Jan20081991CZE3,0s ½3
Šulc Jakub 1771 CZE Rp:1841
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
120Kůsa Jakub19322025CZE4,5w 04
24Martirosyan Ara19111923CZE3,5s ½4
347Hejsek Lukáš17301737CZE3,0w ½4
437Vilímová Julie17761763CZE1,5s 14
563Sivák Lukáš17171756CZE2,0s ½4
6101Růžička Filip17711793CZE3,5s ½4
789Fojt Petr20522065CZE3,0w ½4
Habenicht Martin 1644 CZE Rp:1621
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
121Hlavina Matouš19391942CZE5,0s 05
25Ret Adam Josef18531834CZE3,5w ½5
348Kozbert Tomáš18001775CZE4,0s ½5
438Otrubová Kristýna16941695CZE2,5w ½5
564Brůna Matouš15111463CZE4,0w 05
6102Dolejš Jakub14831516CZE0,5w 15
790Vítová Anna17821801CZE5,0s 05
Papoušek Michal 1637 CZE Rp:1737
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
125Tůmová Anna16331653CZE2,0w 16
27Škrabánek Matěj16551645CZE2,0s 06
349Mádle Robin15681479CZE1,0w 16
439Bartoš Václav18211809CZE2,5s 16
565Rojt Jiří15111509CZE0,0s 16
6103Beneš Jáchym16131526CZE2,5s 06
791Janouch Jáchym Štěpán16421600CZE4,0w ½6

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 10.00
Šach.2  Šachklub Sokol KlatovyELO-6  1.Novoborský ŠKELO4½:1½
2.1
Hurdzan, Tomáš
2257-
Paulus, Václav
19351 - 0
2.2
Dolanský, Lukáš
2073-
Hofman, Kryštof
2036½ - ½
2.3
Stinka, Jakub
2168-
Hurtík, Matěj
19901 - 0
2.4
Kůsa, Jakub
1932-
Šulc, Jakub
17711 - 0
2.5
Hlavina, Matouš
1939-
Habenicht, Martin
16441 - 0
2.6
Tůmová, Anna
1633-
Papoušek, Michal
16370 - 1
2. Kolo Datum kola 2018/10/06 Hodina 14.30
Šach.6  1.Novoborský ŠKELO-1  ŠK PORG PrahaELO2 : 4
1.1
Paulus, Václav
1935-CM
Haase, Pavel
21411 - 0
1.2
Hofman, Kryštof
2036-WCM
Přibylová, Sofie
19870 - 1
1.3
Hurtík, Matěj
1990-
Přibyl, Viktor
20200 - 1
1.4
Šulc, Jakub
1771-
Martirosyan, Ara
1911½ - ½
1.5
Habenicht, Martin
1644-
Ret, Adam Josef
1853½ - ½
1.6
Papoušek, Michal
1637-
Škrabánek, Matěj
16550 - 1
3. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 09.00
Šach.4  TJ Bohemians PrahaELO-6  1.Novoborský ŠKELO3½:2½
4.1
Petr, Jakub
2087-
Paulus, Václav
19351 - 0
4.2
Staněk, Ondřej
1992-
Hofman, Kryštof
2036½ - ½
4.3
Žižka, Petr
1941-
Hurtík, Matěj
19901 - 0
4.4
Hejsek, Lukáš
1730-
Šulc, Jakub
1771½ - ½
4.5
Kozbert, Tomáš
1800-
Habenicht, Martin
1644½ - ½
4.6
Mádle, Robin
1568-
Papoušek, Michal
16370 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/10/07 Hodina 13.30
Šach.6  1.Novoborský ŠKELO-3  Klub šachistů Říčany 1925ELO4 : 2
4.1
Paulus, Václav
1935-
Chwistek, Karel
2044½ - ½
4.2
Hofman, Kryštof
2036-
Rolinek, Dominik
19401 - 0
4.3
Hurtík, Matěj
1990-
Otruba, Marek
19830 - 1
4.4
Šulc, Jakub
1771-
Vilímová, Julie
17761 - 0
4.5
Habenicht, Martin
1644-
Otrubová, Kristýna
1694½ - ½
4.6
Papoušek, Michal
1637-
Bartoš, Václav
18211 - 0
5. Kolo Datum kola 2018/12/08 Hodina 10.00
Šach.6  1.Novoborský ŠKELO-5  Desko LiberecELO3 : 3
3.1
Paulus, Václav
1935-
Viták, Jiří
2142½ - ½
3.2
Hofman, Kryštof
2036-
Sýkora, Marek
19601 - 0
3.3
Hurtík, Matěj
1990-
Finěk, Václav
19150 - 1
3.4
Šulc, Jakub
1771-
Sivák, Lukáš
1717½ - ½
3.5
Habenicht, Martin
1644-
Brůna, Matouš
15110 - 1
3.6
Papoušek, Michal
1637-
Rojt, Jiří
15111 - 0
6. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 10.00
Šach.6  1.Novoborský ŠKELO-8  TJ KobylisyELO2 : 4
4.1
Paulus, Václav
1935-
Molkanov, Oleg
20340 - 1
4.2
Hofman, Kryštof
2036-
Reljič, Michael
1900½ - ½
4.3
Hurtík, Matěj
1990-
Skýpala, Ondřej
19720 - 1
4.4
Šulc, Jakub
1771-
Růžička, Filip
1771½ - ½
4.5
Habenicht, Martin
1644-
Dolejš, Jakub
14831 - 0
4.6
Papoušek, Michal
1637-
Beneš, Jáchym
16130 - 1
7. Kolo Datum kola 2019/01/19 Hodina 14.00
Šach.7  ŠK AD JičínELO-6  1.Novoborský ŠKELO4 : 2
4.1
Zeman, Matyáš
2314-
Paulus, Václav
19351 - 0
4.2
Polanský, Adam Luboš
2046-
Hofman, Kryštof
2036½ - ½
4.3
Lajbl, Jan
2008-
Hurtík, Matěj
1990½ - ½
4.4
Fojt, Petr
2052-
Šulc, Jakub
1771½ - ½
4.5
Vítová, Anna
1782-
Habenicht, Martin
16441 - 0
4.6
Janouch, Jáchym Štěpán
1642-
Papoušek, Michal
1637½ - ½