Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 09:39:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
الصفحة الرئيسية
قاعدة بيانات البطولات
بطولات النمسا
الصور
اسئلة مكررة
تسجيل عبر الإنترنت
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
مشاهدة تفاصيل البطولة
TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 8
اخر تحديث14.12.2018 22:09:35, منشئ/آخر رفع: paul_mck
Search for player
ابحث
ترتيب البداية
رقم
اسم اللاعب
رقم تعارف
تقييم محلي
جنس
نوع
نادي/مدينة
1
MERRIMAN Keira
315068
74
w
Guildford High School
2
MACABENTA Kei
312338
71
Oxfordshire Juniors
3
PATRE Shourya
315437
65
Yateley Manor School
4
FELLOWES Billy
315996
61
Warwick School
5
GUPTA Aarav
317751
53
Richmond Juniors
6
WARD Cian
314894
41
Richmond Juniors
7
MYDLAR Lara
312352
34
w
Charterhouse Square
8
TEITELBAUM Teddy
313919
19
Westminster Under School
9
SHI Alexander
317596
15
Richmond Juniors
10
DANE Antony
317570
11
Desert Penguins
11
LYU Sixian
317552
10
Richmond Juniors
12
ALAM Ishaaq
0
0
Hampton Hill Junior School
13
BRUHN Jonas
318576
0
Westminster Under School
14
BRUNI Mariano
0
0
St. Paul's Junior School
15
CHUGH Amaira
0
0
w
Richmond Juniors
16
D'AMORE Nykyta
0
0
Fulham Juniors
17
DANE James
317539
0
Desert Penguis
18
DING Yicheng
319398
0
Clare House Junior School
19
DING Yihua
319399
0
Alleyn's Junior School
20
DOSHI Shaan
0
0
Desert Penguins
21
KANTHED Minnolli
0
0
w
Latymer Prep School
22
KOTA Ashwath Kumar
0
0
Hounslow Town Primary School
23
LI Sophia
0
0
w
Putney High School
24
LIU William
0
0
Bishopsgate School
25
MAGIDOR-STERNBERG Uri
319199
0
Oxfordshire *
26
MALUS Sean
307355
0
King's College (Wimbledon)
27
OGUGUA Kamsi Antonio
0
0
Mall School
28
PAI Ting-Kai
0
0
Mall School
29
PRAFULLA Pratham
0
0
Clare House Primary School
30
RAGHAVAN Anagha
319406
0
w
Clare House Primary
31
ROWNTREE-BAILLY Augustin
0
0
Wallace Chess
32
SHARMA Harsh
0
0
Ferndale Primary School (Swindon)
33
SHOQAT Xavi
0
0
St. Paul's Junior
34
SONG Meilin
317865
0
w
Richmond Juniors
35
SYKES Arran
317598
0
36
TANOLI Malik Subhan
319295
0
Latymer Prep
37
WEGG-PROSSER Alexander
0
0
Hampden Gurney School
38
WILKINSON-THORPE Elias
319377
0
Richmond Juniors
39
YANG Rachel
318275
0
FJS
40
YUMER Tarkan
0
0
Acorns Chess Club
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead