Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN DOLNÍ BENEŠOV - MKO MLÁDEŽ 2018 6. ROČNÍK RAPID TURNAJE MLÁDEŽE

Poslední aktualizace23.09.2018 22:23:13, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 w-weKrtg+/-
17Oborný StanislavU12CZE1407TJ Ostrava7,50,044,548,02,094083,6
22Dudová PavlínaU15wCZE1489Beskydská šachová škola z.s.7,00,048,552,01,414056,4
36Jaššo MatějU10CZE1459Lokomotiva Krnov6,50,048,052,01,764070,4
48Šlachta JanU15CZE1373Lokomotiva Krnov6,50,045,049,0-1,0140-40,4
51Čech PetrU15CZE1505Lokomotiva Krnov6,50,044,548,50,06402,4
64Buchta BartolomějU12CZE1475Beskydská šachová škola z.s.6,00,050,554,5-0,6940-27,6
73Janošová Kateřina AnnaU15wCZE1479ŠK TJ Dolní Benešov6,00,042,546,01,564062,4
89Novák TomášU15CZE1366Lokomotiva Krnov6,00,040,042,0-0,0440-1,6
917Klapuch DominikU15CZE1214Slezan Opava5,50,048,051,0
1019Vaněk JakubU12CZE1204TJ Ostrava5,50,043,546,00,18407,2
115Vavřínková MarieU12wCZE1471Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.5,50,042,545,01,554062,0
1218Mičová BarboraU10wCZE1207Beskydská šachová škola z.s.5,50,040,042,5-0,0440-1,6
1312Moravec HynekU15CZE1320TJ Hradec n/Moravicí5,50,039,543,50,634025,2
1414Kristl MatějU15CZE1254TJ Ostrava5,00,044,047,0
1511Buchta FerdinandU15CZE1335Beskydská šachová škola z.s.5,00,043,047,0-0,7740-30,8
1624Ziakas DamiánU12CZE1116Lokomotiva Krnov5,00,042,546,5
1721Bartečková DenisaU12wCZE1181Beskydská šachová škola z.s.5,00,040,043,0-0,3340-13,2
1810Buchtová ViktorieU10wCZE1355Beskydská šachová škola z.s.5,00,038,040,5-0,7840-31,2
1923Knettig MatyášU12CZE1141TJ Ostrava5,00,035,535,5
2027Bartečková ValérieU10wCZE1078Beskydská šachová škola z.s.5,00,033,536,0
2113Zámarský PatrikU12CZE1297Lokomotiva Krnov4,51,035,539,0-0,5340-21,2
2229Sobek DavidU10CZE1070Slezan Opava4,50,037,540,0
2337Jeziorski PavelU12CZE10004,00,040,544,5-1,3320-26,6
2441Stříž TadeášU10CZE1000Lokomotiva Krnov4,00,040,544,0
2534Perout MartinU12CZE1002Lokomotiva Krnov4,00,040,043,0
2625Šťastná AlenaU12wCZE1107Lokomotiva Krnov4,00,037,540,5-0,9240-36,8
2720Stříbná JulieU12wCZE1197ŠK TJ Dolní Benešov4,00,034,036,5-0,9240-36,8
2822Chwistek MarekU15CZE1176Slezan Opava4,00,032,532,50,444017,6
2933Brettschneider PetrU15CZE1007Lokomotiva Krnov4,00,032,032,0
3032Bartečková NikolU10wCZE1010Beskydská šachová škola z.s.4,00,031,531,5
3116Mičová MarkétaU15wCZE1219Beskydská šachová škola z.s.4,00,029,031,5-0,8740-34,8
3228Kolomazník MartinU12CZE1077Lokomotiva Krnov3,50,035,538,0
3315Bitta OndřejU12CZE1232ŠK TJ Dolní Benešov3,50,033,533,5-0,4340-17,2
3426Stonawski KrystianU10CZE1100Slavoj Český Těšín3,50,027,027,0-1,0240-40,8
3535Biolek DominikU10CZE1000Slavoj Český Těšín3,00,037,541,0
3639Langner LauraU10wCZE1000Slavoj Český Těšín3,00,034,536,5
3738Kozelský AntonínU15CZE1000Slezan Opava3,00,033,535,5
3842Vicher JanU15CZE1000TJ Ostrava3,00,032,032,0
3931Kusyn OliverU10CZE1014ŠK TJ Dolní Benešov2,50,035,037,0
4040Mazurová ViktorieU15wCZE1000TJ Hradec n/Moravicí2,50,031,031,0
4130Nikel MatoušU15CZE1024Slezan Opava2,00,027,527,5
4236Dudek RenéU10CZE1000Neregistrovaný0,00,029,531,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)