Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

27. ekipno prvenstvo Hrvatske - I. B liga

Zadnja izmjena23.09.2018 14:40:54, Creator/Last Upload: mateivancic

Turnirski sastav sa rezultatima po kolima

  1. HAŠK MLADOST Zagreb (RtgAvg:2454, Kapetan: Matej Blažeka / TB1: 16 / TB2: 36)
Bo.ImeRtgFEDFideID123456789Bod.PartijeRtgAvgnwwew-weKrtg+/-
1IMLivaić Leon2483CRO145315340½1½½½0½½4,092511944,17-0,1710-1,7
2GMPlat Vojtech2540CZE3257400½½½½11½½5,092446955,64-0,6410-6,4
3GMZilka Stepan2521CZE3153031111½½11½7,59236297,56,341,161011,6
5IMRogulj Branko2404CRO14500213½01½½1+½5,082329744,21-0,2110-2,1
6IMVujaković Branko2340CRO145003611½1½½½½4,57226974,54,170,33103,3
7IMBrumen Dinko2315CRO1450149011½1½4,052228543,100,90109,0
8FMBlažeka Matej2354CRO1451574111111½½6,072206764,871,132022,6

Podaci o igraču

Livaić Leon IM 2483 CRO Rp:2468
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
156GMSedlak Nikola2587SRB6,5w 01
283GMSprenger Jan Michael Dr.2490GER4,0w ½1
321GMPap Miša2482SRB3,0s 11
449GMBrkić Ante2565CRO4,5w ½1
565GMŠarić Ante2535CRO5,0s ½1
61GMMedvegy Zoltan2543HUN5,5w ½1
729GMKosić Dragan2465MNE4,0s 01
877FMSrbiš Jurica2428CRO2,0w ½1
913GMRuck Robert2502HUN5,5s ½1
Plat Vojtech GM 2540 CZE Rp:2489
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
157IMNemeth Miklos2477HUN4,5s 02
284IMSeyb Alexander2388GER6,0s ½2
322GMNikčević Nebojša2428MNE4,0w ½2
450GMKadric Denis2543BIH5,5s ½2
566IMGalyas Miklos2512HUN4,5w ½2
62IMRežan Saša2436CRO2,0s 12
730IMAntunac Goran2359CRO4,5w 12
878FMOstović Matija2390CRO2,5s ½2
914GMHorvath Adam2481HUN6,0w ½2
Zilka Stepan GM 2521 CZE Rp:2635
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
159IMKrstić Uroš2364CRO4,5w 13
286IMRade Miroslav2395CRO3,5w 13
323FMMatković Tonći2274CRO3,5s 13
451IMMaier Christian2357GER2,5w 13
567GMŠarić Ibro2546BIH8,0s ½3
63IMBilobrk Franjo2360CRO4,0w ½3
731IMMufić Goran2254CRO4,0s 13
880NMIveković Zvonimir2424CRO3,0w 13
915FMDabo-Peranić Robert2284CRO5,5s ½3
Rogulj Branko IM 2404 CRO Rp:2379
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
160FMVernački Srđan2357CRO4,5s ½4
287FMMuha Miljenko2364CRO5,0s 04
324FMVlaić Branko2246CRO3,5w 14
452FMStočko Josip2322CRO4,0s ½4
568IMPlenča Julijan2417CRO5,5w ½4
65FMBiliškov Vjekoslav2292CRO5,5s 14
733FMRameša Davor2303CRO0,0- 1K4
881IMMathe Gaspar2308HUN3,0s ½4
Vujaković Branko IM 2340 CRO Rp:2371
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
161FMTrbojević Mladen2353CRO4,5w 15
325MKMalenica Mario2212CRO5,0s ½5
453IMPucovski Miroslav2241CRO5,0w 15
569FMBobanac Miro2288CRO6,0s ½5
66FMZelić Mladen2266CRO4,5w ½5
879FMVrban Mladen2280CRO6,0w ½5
916IMMartić Zlatko2244CRO6,0w ½4
Brumen Dinko IM 2315 CRO Rp:2468
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
288FMIvić Mateo2223CRO1,0w 15
454FMBubalović Davorin2206CRO6,5s 16
570FMBrulić Denis2232CRO4,0w ½6
735FMTomulić Teo2264CRO2,5s 15
918FMRubil Marko2213CRO3,0s ½5
Blažeka Matej FM 2354 CRO Rp:2515
KoloSNoImeRtgFEDBod.Rez.Bo.
163MKHorvat David2212CRO1,0s 16
290NMĆurić Dražen2133CRO0,5s 16
327MKGrgurević Boris2145CRO3,5w 16
67IMJušić Zdenko2261CRO4,0s 16
737MKŠafar Sandro2214CRO2,5w 16
882NMMatijević Hrvoje2228CRO3,0s ½6
919MKMatanović Luka2251CRO6,0w ½6

Bodovi po pločama

1. Kolo na 2018/09/15 kod 15:00
Bo.1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg-10  ŠK STRIDON ŠtrigovaRtg3½:2½
1.1IM
Livaić, Leon
2483-GM
Sedlak, Nikola
25870 - 1
1.2GM
Plat, Vojtech
2540-IM
Nemeth, Miklos
24770 - 1
1.3GM
Zilka, Stepan
2521-IM
Krstić, Uroš
23641 - 0
1.4IM
Rogulj, Branko
2404-FM
Vernački, Srđan
2357½ - ½
1.5IM
Vujaković, Branko
2340-FM
Trbojević, Mladen
23531 - 0
1.6FM
Blažeka, Matej
2354-MK
Horvat, David
22121 - 0
2. Kolo na 2018/09/16 kod 15:00
Bo.1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg-2  ŠK BRDA SplitRtg4 : 2
5.1IM
Livaić, Leon
2483-GM
Sprenger, Jan Michael, Dr.
2490½ - ½
5.2GM
Plat, Vojtech
2540-IM
Seyb, Alexander
2388½ - ½
5.3GM
Zilka, Stepan
2521-IM
Rade, Miroslav
23951 - 0
5.4IM
Rogulj, Branko
2404-FM
Muha, Miljenko
23640 - 1
5.5IM
Brumen, Dinko
2315-FM
Ivić, Mateo
22231 - 0
5.6FM
Blažeka, Matej
2354-NM
Ćurić, Dražen
21331 - 0
3. Kolo na 2018/09/17 kod 15:00
Bo.3  ŠK ŠIBENIK ŠibenikRtg-1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg1 : 5
2.1GM
Pap, Miša
2482-IM
Livaić, Leon
24830 - 1
2.2GM
Nikčević, Nebojša
2428-GM
Plat, Vojtech
2540½ - ½
2.3FM
Matković, Tonći
2274-GM
Zilka, Stepan
25210 - 1
2.4FM
Vlaić, Branko
2246-IM
Rogulj, Branko
24040 - 1
2.5MK
Malenica, Mario
2212-IM
Vujaković, Branko
2340½ - ½
2.6MK
Grgurević, Boris
2145-FM
Blažeka, Matej
23540 - 1
4. Kolo na 2018/09/18 kod 15:00
Bo.1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg-4  ŠK VINKOVCI VinkovciRtg4½:1½
4.1IM
Livaić, Leon
2483-GM
Brkić, Ante
2565½ - ½
4.2GM
Plat, Vojtech
2540-GM
Kadric, Denis
2543½ - ½
4.3GM
Zilka, Stepan
2521-IM
Maier, Christian
23571 - 0
4.4IM
Rogulj, Branko
2404-FM
Stočko, Josip
2322½ - ½
4.5IM
Vujaković, Branko
2340-IM
Pucovski, Miroslav
22411 - 0
4.6IM
Brumen, Dinko
2315-FM
Bubalović, Davorin
22061 - 0
5. Kolo na 2018/09/19 kod 15:00
Bo.5  ŠK MORNAR SplitRtg-1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg3 : 3
3.1GM
Šarić, Ante
2535-IM
Livaić, Leon
2483½ - ½
3.2IM
Galyas, Miklos
2512-GM
Plat, Vojtech
2540½ - ½
3.3GM
Šarić, Ibro
2546-GM
Zilka, Stepan
2521½ - ½
3.4IM
Plenča, Julijan
2417-IM
Rogulj, Branko
2404½ - ½
3.5FM
Bobanac, Miro
2288-IM
Vujaković, Branko
2340½ - ½
3.6FM
Brulić, Denis
2232-IM
Brumen, Dinko
2315½ - ½
6. Kolo na 2018/09/20 kod 15:00
Bo.1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg-6  ŠK GORAN BibinjeRtg4½:1½
3.1IM
Livaić, Leon
2483-GM
Medvegy, Zoltan
2543½ - ½
3.2GM
Plat, Vojtech
2540-IM
Režan, Saša
24361 - 0
3.3GM
Zilka, Stepan
2521-IM
Bilobrk, Franjo
2360½ - ½
3.4IM
Rogulj, Branko
2404-FM
Biliškov, Vjekoslav
22921 - 0
3.5IM
Vujaković, Branko
2340-FM
Zelić, Mladen
2266½ - ½
3.6FM
Blažeka, Matej
2354-IM
Jušić, Zdenko
22611 - 0
7. Kolo na 2018/09/21 kod 15:00
Bo.7  AŠK JUNIOR RijekaRtg-1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg1 : 5
4.1GM
Kosić, Dragan
2465-IM
Livaić, Leon
24831 - 0
4.2IM
Antunac, Goran
2359-GM
Plat, Vojtech
25400 - 1
4.3IM
Mufić, Goran
2254-GM
Zilka, Stepan
25210 - 1
4.4FM
Rameša, Davor
2303-IM
Rogulj, Branko
2404- - +
4.5FM
Tomulić, Teo
2264-IM
Brumen, Dinko
23150 - 1
4.6MK
Šafar, Sandro
2214-FM
Blažeka, Matej
23540 - 1
8. Kolo na 2018/09/22 kod 15:00
Bo.1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg-8  ŠŠK PODRAVKA KoprivnicaRtg3½:2½
2.1IM
Livaić, Leon
2483-FM
Srbiš, Jurica
2428½ - ½
2.2GM
Plat, Vojtech
2540-FM
Ostović, Matija
2390½ - ½
2.3GM
Zilka, Stepan
2521-NM
Iveković, Zvonimir
24241 - 0
2.4IM
Rogulj, Branko
2404-IM
Mathe, Gaspar
2308½ - ½
2.5IM
Vujaković, Branko
2340-FM
Vrban, Mladen
2280½ - ½
2.6FM
Blažeka, Matej
2354-NM
Matijević, Hrvoje
2228½ - ½
9. Kolo na 2018/09/23 kod 09:30
Bo.9  ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ Slavonski BrodRtg-1  HAŠK MLADOST ZagrebRtg3 : 3
5.1GM
Ruck, Robert
2502-IM
Livaić, Leon
2483½ - ½
5.2GM
Horvath, Adam
2481-GM
Plat, Vojtech
2540½ - ½
5.3FM
Dabo-Peranić, Robert
2284-GM
Zilka, Stepan
2521½ - ½
5.4IM
Martić, Zlatko
2244-IM
Vujaković, Branko
2340½ - ½
5.5FM
Rubil, Marko
2213-IM
Brumen, Dinko
2315½ - ½
5.6MK
Matanović, Luka
2251-FM
Blažeka, Matej
2354½ - ½
Advertisement