Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Okresní přebor Karviná 2018/2019

Poslední aktualizace03.03.2019 17:44:19, Creator/Last Upload: czech republic licence 107

Nejlepší hráči: podle bodů

Minimální požadovaný počet partií: 60%

Board 1
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Bulava Petr2017TJ Sokol Těrlicko5,561,119249
2FMPacl Václav2040TJ Slovan Havířov "B"5,062,520118
3Chmiel František1933Sokol Chotěbuz5,055,619139
4Wanot Aleš1865SK Slavia Orlová "E"4,564,319547
5FMOlšar Jaroslav2216ŠK Karviná "C"4,066,720366
6Hanák Tomáš1933Rychvaldský spolek šachový 1945 "C"3,543,818968
7Oczko Zdeněk1655Baník Havířov "D"2,535,717757
Board 2
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Barteček Ladislav1735Rychvaldský spolek šachový 1945 "C"5,055,618009
2Szotek Josef1932ŠK Karviná "C"3,543,818018
3Malyrz Ladislav1905Slavoj Český Těšín "B"3,538,916899
4Kwasek Andrzej1846Sokol Chotěbuz3,050,017236
5Barabasz Gustav1766TJ Sokol Těrlicko3,037,516658
6Neděla Adam1486TJ Slovan Havířov "C"2,541,716396
7Bystroň Vladislav1550Baník Havířov "D"1,011,114279
Board 3
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Šebesta Jan1838SK Slavia Orlová "E"5,578,619647
2Crha Břetislav1744Rychvaldský spolek šachový 1945 "C"5,568,818298
3Stoklasa Jiří1922Slavoj Český Těšín "B"5,561,117879
4Broda Michal1796ŠK Karviná "C"5,071,418237
5Ovesný Radim1999TJ Slovan Havířov "B"5,071,417727
6Melzer Petr1708TJ Slovan Havířov "C"5,055,617509
7Szumilo Štefan1835TJ Slovan Havířov "B"4,564,317697
8Folwarczný Jiří1750ŠK Karviná "C"4,556,317398
9Chmiel Jan1698Sokol Chotěbuz4,550,017599
10Martinák Tomáš1829TJ Sokol Těrlicko4,050,017138
11Polka Bohumil1528Baník Havířov "D"3,033,315499
Board 4
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Novotný Radim1867Slavoj Český Těšín "B"6,066,718099
2Konečný Herbert1650TJ Sokol Těrlicko5,568,817508
3Borovička Tomáš1802TJ Slovan Havířov "B"4,575,017376
4Burda Josef1524Baník Havířov "D"4,550,016139
5Pisz Břetislav1782ŠK Karviná "C"4,066,715696
6Šebesta Petr1754SK Slavia Orlová "E"3,550,016557
7Wardas Pavel1696Sokol Chotěbuz1,518,813898
Board 5
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Ruman Martin1835Slavoj Český Těšín "B"7,583,318509
2Pavlíček Tomáš1833TJ Slovan Havířov "B"7,583,317759
3Krajčovič Filip1603ŠK Karviná "C"7,077,817329
4Adamčík Bohdan1655Rychvaldský spolek šachový 1945 "C"5,062,516688
5Mrázek Roman1333SK Slavia Orlová "F"4,556,316738
6Sieber Bohumil1507SK Slavia Orlová "E"4,556,316318
7Papuga Miroslav1628TJ Sokol Těrlicko3,033,313669
8Němec Jaroslav1445TJ Slovan Havířov "C"2,527,814189
9Hečko Miloslav1437Baník Havířov "D"1,014,311897
Board 6
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Červenka Roman1746TJ Slovan Havířov "B"8,594,417809
2Kijonka Ondřej1612SK Slavia Orlová "E"5,578,615117
3Šejda Karel1526Rychvaldský spolek šachový 1945 "C"5,561,115129
4Bažanowski Stanislav1603Slavoj Český Těšín "B"5,055,615319
5Lamacz Pavel1682TJ Sokol Těrlicko4,550,014889
6Štefanec Josef1570Sokol Chotěbuz3,550,014377
7Havlíček Jiří1316TJ Slovan Havířov "C"3,543,814518
8Pawlas Martin1000Baník Havířov "D"2,033,313976
9Tomanec Samuel1328SK Slavia Orlová "F"2,028,613437
10Lipus Drahomír1518Rychvaldský spolek šachový 1945 "C"2,028,613127
Board 7
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Kostka Jakub1308Slavoj Český Těšín "B"7,583,316979
2Moravčík Ladislav1605Baník Havířov "D"5,568,814438
3Wertheim Adolf1741TJ Slovan Havířov "B"5,071,414887
4Zimniok Zdeněk1710ŠK Karviná "C"4,575,015176
5Šosták Viktor1604TJ Sokol Těrlicko4,057,114287
6Bulawa Adam1127SK Slavia Orlová "F"2,028,611097
Board 8
Poř.JménoRtgDružstvoBody%RpPartie
1Odzemec Jiří1543TJ Sokol Těrlicko4,050,013068
2Wilczková Hana1338Baník Havířov "D"2,033,313616