I Open Internacional d’Escacs Actius Fundació Joviat

OrganitzadorEscola Joviat
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJordi Lladó Valero
Àrbitre principalIA Miguel Ramos Vizuete
ÀrbitreAC Alexandra Muratet Carmona
Control de temps15min + 5 seg per move
SeuEscola Joviat 2, Muralla de Sant Francesc, 39 (Manresa)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/09/22
Mitjana d'Elo1678
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització18.09.2018 22:22:35 / Page cached 20.09.2018 23:11:36 30min., Creador/Darrera càrrega: alexandra muratet carmona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFideIDFEDFIDEEloNTipusGrClub/Ciutat
1
GMMunoz Miguel3800229CAT25672627Sant Andreu C.E.
2
GMMovsziszian Karen13301152ARM24622525Sant Andreu C.E.
3
GMOms Pallisse Josep2205521ESP24150Monzón
4
IMGarriga Cazorla Pere32011601CAT24002544AMollet, Club D'escacs
5
IMCruz Filemon3800296PER23762484ATres Peons C.E.
6
IMGonzalez Rodriguez Jorge A.4400240COL23642438S60AFigueres C.E.
7
IMVidarte Morales Arturo3800253CAT23612447AMontcada, Unio Escacs
8
FMAyats Llobera Gerard32067607CAT22552376ALlinars, Club D'escacs
9
FMCastillo Dalmau Albert32009925CAT21182319BVila Olimpica, Club D'escacs
10
Mascaro Cornet Josep2284499CAT20242173S60CSantpedor C.E.
11
Cano Sevilla Ivan32043546CAT20002173CBarcelona, Club Escacs
12
Moles Fuentes Jesus2268841CAT19682050CGerunda, C.E.
13
Gracia Vergara Ferran2218887CAT19422052S60DCatalonia C.E.
14
Toquero Gracia Pau32086296CAT19362128DLlinars, Club D'escacs
15
Soler Bel Josep32090765CAT18842026S60DSuria C.E.
16
Masdemont Serra Guillem32086997CAT18441978U16DCatalonia C.E.
17
Ambros Pladellorens Jordi22218491CAT18111996S60DBalsareny-Sallent U.E.
18
Vila Camps Carles2281880CAT17651890EMontgri, C.E.
19
Xifra Tome Bernat24586382CAT17182007U14EGerunda, C.E.
20
Carranza Font Joan54518008CAT17081943EVilobi C.E.
21
Muratet Casadevall Jordi2264625CAT17071930EBanyoles, C.E.
22
Bernado Lopez Roger24585009CAT16932021U12EColon Sabadell Chessy
23
Salinas Tomas Daniel24597716CAT16772007U10EColon Sabadell Chessy
24
Gonzalez Cobos Arnau24585580CAT16622024U14ESant Andreu C.E.
25
Vila Lopez Joan22231676CAT16171871FMontbui C.E.
26
Argelaguer Benitez Francesc32060947CAT16171803FCatalonia C.E.
27
Alcon Llosada Alex6900780AND15961899U16FGeva-Cea C.E.
28
Sadlocha Miroslaw24584045CAT15951795FBalsareny-Sallent U.E.
29
Ribera Veganzones Josep Maria6900763AND15881946U16FGeva-Cea C.E.
30
Saborit Verdaguer Roger32014317CAT15811854FManlleu Club Escacs
31
Burniol Coch Angel22219765CAT15571881S60FCatalonia C.E.
32
Ortiz Padro Pol24594040CAT15341826U10FTres Peons C.E.
33
Creixans Comerma Pol24585238CAT15281891U12FLira, La C.E.
34
Garcia Torres Adolfo32095350CAT15181796S60FCastellar del Vallès
35
Garcia Moles Alex54501458CAT14871811FSanta Eugenia Escacs
36
Alcon Llosada Jaume6900798AND14581800U12FGeva-Cea C.E.
37
Casanovas Barniol Gerard24590070CAT14201825FManlleu Club Escacs
38
Moles Benali Joan24560553CAT13881935U12FSanta Eugenia Escacs
39
Iborra Polo Eric54565740CAT13791480U10FJoviat Fundacio
40
Iborra Martinez Manuel54587590CAT13681691S60FJoviat Fundacio
41
Lobo Pereira Arami24560588CAT13651785U12FLlinars, Club D'escacs
42
Benseny Martinez Guerau24597481CAT13571653U10FLleida C.E.
43
Vila I Bague Arnau24594199CAT13551706U10FFigueres C.E.
44
Ribera Veganzones Serni6900860AND13011766U12FGeva-Cea C.E.
45
Saborit Codina Jaume24590118CAT12801551S60FManlleu Club Escacs
46
Sultygov Vyshegurov Adam24586277CAT12611495U12FJoviat Fundacio
47
Creixans Comerma Marti54507758CAT12081702U12FLira, La C.E.
48
Najar Arrieta Oriol54587603CAT11851321U08FJoviat Fundacio
49
De La Riva Reina Marti24540471CAT11691639U10FFoment Martinenc
50
Filipenko Yan34171760RUS11271792U16FManlleu Club Escacs
51
Alcon Beltran Alfred6901069AND11161532FGeva-Cea C.E.
52
Clotet Mas Dan24560570CAT10801602U10FJoviat Fundacio
53
Abizanda Gilibets Manuel54516633CAT01666U14FCatalonia C.E.
54
Carmona Liz Olga2203510CAT01603FBanyoles, C.E.
55
Pons Serrano Arnau54528658CAT01329U10FJoviat Fundacio