Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:48:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
5.Frankenthaler Weihnachtsopen B-Turnier
Viimeisin päivitys30.12.2018 20:22:06, Creator/Last Upload: Ralf Schwarzkopf
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
RtgN
Kerho/Kaupunki
1
Wilk Jörg
4627571
GER
1792
SC Rülzheim
2
Pek Istvan
4678770
GER
1791
SK 1960 Neckarhausen
3
Wieber Dominik
24699012
GER
1789
TSV Schott Mainz
4
Detter Hans-Peter
16201493
GER
1784
SC 1922 Ketsch
5
Zeh Rolf
4648781
GER
1784
SV 23 Böckingen
6
Gutzen Werner
24655228
GER
1781
SK Mannheim 1946 e.V.
7
Shahisavandi Abdollah
1271894
GER
1780
Karlsruher SF 1853
8
Bauer Ottmar
12913987
GER
1776
TSV 1869 e. V. Rottendorf
9
Bloch Colin
12959480
GER
1773
SC Landskrone
10
Ohler Julius
16238982
GER
1772
SG Trier
11
Adam Wilfried
4655850
GER
1761
SC Blauer Turm Bad Wimpfen
12
Förster Rudi
4686209
GER
1761
SF Braunfels
13
Kohlmeyer Klaus
4677331
GER
1747
SF Braunfels
14
Vakuliuk Fiodor
24630756
GER
1746
SC 1926 Leimen
15
Amato Cristiano
12998460
GER
1741
SK 1947 Sandhausen e.V.
16
Avdagic Alan
16262328
GER
1731
DJB Steuben Feudenheim
17
Gnad Gunnar
4001770
LUX
0
18
Björknes Uwe
4668278
GER
1719
SK Bad Homburg 1927
19
Höhler Waldemar
4690346
GER
1715
SK 1947 Sandhausen e.V.
20
Utikal Nico
16210808
GER
1710
SC Viernheim 1934 e.V.
21
Reißfelder Matthias
16217845
GER
1706
SC Rülzheim
22
Schwartl Helmut
24630578
GER
1697
SK 1933 Bad Neustadt
23
Michels Fabio
16223780
GER
1696
SG Mörsdorf-Lahr
24
Münch Mohammed
GER
1692
SK Frankenthal
25
Böhles Marcel Dr.
24665274
GER
1689
TSG Mutterstadt
26
Pitic Mustafa
14401304
BIH
1679
SK Großsachsen
27
Dussel Steffen
1271970
GER
1669
SSC Altlußheim
28
Plitzko Christian
24607991
GER
1669
SC Bad Dürkheim
29
Gärtner Peter
16213858
GER
1651
SV Bodenheim
30
Eckert Jürgen
16220412
GER
1647
SK Mannheim-Lindenhof 1865
31
Kühn Thomas
24629995
GER
1646
SF Braunfels
32
Boschmann Alexander
12998605
GER
1645
SC Viernheim 1934 e.V.
33
Köbele Winfried
1271930
GER
1637
SK 1926 Ettlingen
34
Feil Felix
12938726
GER
1636
SSC Altlußheim
35
Gerhardt Pascal
1271732
GER
1625
SK Mannheim 1946 e.V.
36
Trunz Michelle
16227980
GER
1601
Godesberger Schachklub 1929 e.
37
Seidler Ottmar
1271910
GER
1599
SF Schwaigern
38
Scherer Josua
16244486
GER
1591
SC 1975 Bann
39
Scheck Clemens
24660655
GER
1589
SSC Altlußheim
40
Simbikangwa Philippe
16259157
GER
1589
SK 1947 Sandhausen e.V.
41
Petschick Claus
12918369
GER
1585
SK 1912 Ludwigshafen
42
Heckfuß Harald
16220161
GER
1561
SK 1962 Ladenburg
43
Stein Julian
16242297
GER
1551
SG Speyer-Schwegenheim 2012
44
Back Lennart
12918407
GER
1548
SF Rot 71
45
Theilig Maximilian
16240154
GER
1530
SC Viernheim 1934 e.V.
46
Fischer Ronald
GER
1520
SC Schifferstadt
47
Schreidl Michael
16265750
GER
1516
SK Frankenthal
48
Köbele Bernhard
16269136
GER
1510
Mosbacher SC von 1931
49
Schotthöfer Tobias
16265203
GER
1494
SC Schifferstadt
50
Schöler Klaus
1271944
GER
1473
TSG Mutterstadt
51
Probst Ilias
16238974
GER
1472
SV Worms 1878
52
Drumm Beate
16250184
GER
1447
SK Altrip
53
Yergin Danyar
16243722
GER
1446
SK Frankenthal
54
Reuther Marvin
16223837
GER
1445
SG Mörsdorf-Lahr
55
Weckerle Anatol
16244583
GER
1442
VfR-SC Koblenz
56
Schneble Rüdiger
-
1426
SC 1975 Bann
57
Reimer Karl
12978183
GER
1424
TSG Mutterstadt
58
Marmann Jan
16225937
GER
1422
SSC Altlußheim
59
Badour Sebastien
16225988
GER
1420
TSG Mutterstadt
60
Berger Lars
16258819
GER
1416
SF Rot 71
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot