35th National Age Group Chess Ch 2018 - Boys Under-8

OrganizatorSingapore Chess Federation
FederacjaSingapur ( SGP )
Dyrektor turniejuIO Thomas Hoe
Arbiter głównyIA Nisban Jasmin
Bedenkzeit90 minites with 30 secs increment
MiastoOrchid & Rose Room, Kallang Theatre, 1 Stadium Walk, S(397688)
Rating calculationElo
Data od2018/12/27 Data do 2018/12/30
Elo Ø turnieju1016
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony14.12.2018 12:31:12, Creator/Last Upload: singapore chess federation

Wybranie turniejuBoys U7, Boys U8, Boys U9, Boys U10, Boys U11, Boys U12, Boys U13, Boy U14, Boys U15, Boys U18, Girls U7, Girls U8, Girls U9, Girls U10, Girls U11, Girls U12, Girls U13, Girls U14, Girls U15, Girls U18
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Skład drużynyAUS, BRA, CHN, ENG, HKG, IND, JPN, MAS, PHI, SGP, USA
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Alphabetical list all groups, Terminarz
, Zestawienie ogólne
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Lista startowa

Nr NazwiskoFideIDFedRg
1
AFMMuthukumar Mukesh366194743IND1318
2
Gan Wei En Justin5826659SGP1146
3
Dhanuka Aman25727630IND1137
4
Yen Gideon5826934SGP1110
5
Low Tjoon Kun5744059MAS1070
6
Peramunetilleke Savin Kavindu6004466HKG1049
7
Liew Tze Hsien5827248SGP1035
8
Amarnani Adityan Vivek22741259BRA0
9
Arsh Saxena25970038IND0
10
Aw Yong Hom Chuen5739152MAS0
11
Aw Zhe Xi Joash5826756SGP0
12
Chan Hong Li Oscar5830192SGP0
13
Chen Chad5825628SGP0
14
Chew Yi Ern5829844SGP0
15
Darsh Mittal5829836SGP0
16
Goh Zheng En Jovan5828074SGP0
17
Heng Jun Kai Ryan5830117SGP0
18
Hu Runda Steven5830249SGP0
19
Hui Zheng Yu Zachary5830290SGP0
20
Jiang Zheyuan5829879SGP0
21
Kusumanchi Ashwin Krishna5828856SGP0
22
Li Chuanfei5823439SGP0
23
Lim Fang Phin5741270MAS0
24
Lim Yu-Kai Ean5830443SGP0
25
Lim Zhe Yi Gerrard5824834SGP0
26
Liu Jing Jovan5828872SGP0
27
Low Zhi Xian Joshua5829887SGP0
28
Meng Rongxuan5827094SGP0
29
Muhd Ridzuan Ariel Redza5734967MAS0
30
Neo Quan Ting Tudor5826950SGP0
31
Ng Cheng-En Sheldon5824621SGP0
32
Ng Hong Yi5828007SGP0
33
Ng Jan-Ray Benjamin5827744SGP0
34
Pang Yean Khai Howard5823501SGP0
35
Peh Yi Ming Evan5827213SGP0
36
Phua Yan Thern5829976SGP0
37
Poh Oo Heng Ethan5829542SGP0
38
Qiao Zhiyuan5829461SGP0
39
Raj Ananthakumar Jitendra5783461MAS0
40
Sanjay Vasu5828678SGP0
41
Sathish Sathvik5828830SGP0
42
Seow Thaddeus5829518SGP0
43
Shameer Aman Abdullah5830869SGP0
44
Sim Shi En5829275SGP0
45
Tan Jun De Alexnder5828635SGP0
46
Tay Jun Heng Damien5828503SGP0
47
Teo Rui Zhe5830761SGP0
48
Teyu Zhao Hui Warren5827604SGP0
49
Venkata Narayanaswamy Vinesh5829445SGP0
50
Wong Jia Qi Nathan5829135SGP0
51
Wong Xin Li5829330SGP0
52
Xiao Boyang Brian5828031SGP0
53
Xu Xiaohan5825083SGP0
54
Yang Yunsen5827892SGP0