Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:12:06
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
III Torneo Feria de Albacete Infantil 2018 AYUNTAMIENTO DE ALBACETE
Darrera actualització08.09.2018 15:50:17, Creador/Darrera càrrega: SUÁREZ SEDEÑO, Manuel
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
FIDE
EloN
Sexe
Tipus
Club/Ciutat
1
De Haro Morcillo Marcos
24563641
ESP
1527
1521
U14
Parque Sur
2
Lopez Milian Adela
24565598
ESP
1431
1433
w
U14
Parque Sur
3
Pardo Ruiz Carlos
24595748
ESP
1404
1376
U10
4
Elias Duarte Kristian Alexander
24565547
ESP
1299
1282
U14
Excalibur
5
Rodriguez Canovas Elena
24596175
ESP
1295
1288
w
U10
Casa Ajedrez Murcia
6
Rodriguez Fernandez Carlos
24565687
ESP
1287
1270
U12
Parque Sur
7
Rubio Popoteur Samuel
54501741
ESP
1279
1265
U12
Excalibur
8
Delicado Martinez Adrian
54501547
ESP
1259
1203
U12
Parque Sur
9
Gonzalez Lopez Diego
24571717
ESP
1120
1103
U14
Excalibur
10
Carrilero Moya Pablo
54542561
ESP
1101
1094
U12
La Roda
11
Gomez Contreras Hector Daniel
54547717
ESP
1095
1084
U12
Excalibur
12
Parreño Moragon Alfonso
24516287
ESP
1059
1056
U14
Villarrobledo
13
Clemente Grande Daniel
54544920
ESP
1040
1019
U08
La Roda
14
Yaranga Vargas Pedro Gonzalo
54501792
ESP
1034
1033
U12
Parque Sur
15
Carrilero Moya Sergio
54544912
ESP
0
1001
U08
La Roda
16
Avino Zavyalova Nadia
54542979
ESP
0
0
w
U10
La Roda
17
Barragan Sanchez Carlos
54544904
ESP
0
0
U12
Excalibur
18
Bota Urrea Juan Gabriel
ESP
0
0
U10
Excalibur
19
Campoy Garrido Guillermo
ESP
0
0
U08
Giner de los Ríos
20
Carretero Tolsada Aaron
54586860
ESP
0
0
U10
La Roda
21
Carrilero Otalora Vanesa
54501539
ESP
0
0
w
U12
La Roda
22
Cebrian de la Pola Pablo
ESP
0
0
U08
Excalibur
23
De Haro Morcillo Andrea
54547652
ESP
0
0
w
U10
Parque Sur
24
Domenech Martinez Pablo
ESP
0
0
U12
25
Elbal Delicado Hugo
24565539
ESP
0
0
U12
Parque Sur
26
Garcia Gomez Alicia
ESP
0
0
w
U10
La Felipa
27
Garcia Gomez Rocio
54582598
ESP
0
0
w
U12
La Felipa
28
Garcia Martinez Alejandro
ESP
0
0
U08
Excalibur
29
Gonzalez Lopez Guillermo
54501652
ESP
0
0
U12
Excalibur
30
Grimaldos Arango Jesus
ESP
0
0
U08
31
Grimaldos Arango Jose
ESP
0
0
U12
32
Huertas Sanchez Rodrigo
54501660
ESP
0
0
U10
Parque Sur
33
Iniesta Gonzalez Carlos
ESP
0
0
U08
Excalibur
34
Martinez Felipe Daniel
ESP
0
0
U08
Parque Sur
35
Martinez Felipe Victor
ESP
0
0
U08
Parque Sur
36
Medrano Alcahud Damian
ESP
0
0
U10
La Roda
37
Montejano Castillo Massimo
ESP
0
0
U12
La Roda
38
Montejano Castillo Zaira
ESP
0
0
w
U12
La Roda
39
Navarro Fajardo Alejandro
ESP
0
0
U10
Excalibur
40
Ortega Garcia Marcos
ESP
0
0
U10
41
Pardo Ruiz Beatriz
ESP
0
0
w
U08
42
Paredes Ortiz Jimena
ESP
0
0
w
U08
43
Parra Moya Helena
54586240
ESP
0
0
w
U08
La Roda
44
Parreño Moragon Maria
ESP
0
0
w
U10
Villarrobledo
45
Parreño Romero Hector
ESP
0
0
U08
46
Parreño Romero Pablo
ESP
0
0
U08
47
Rumbo Picazo Alejandro
54544971
ESP
0
0
U12
Excalibur
48
Rumbo Picazo Jaime
54544980
ESP
0
0
U08
Excalibur
49
Yaranga Vargas John Frank
54547881
ESP
0
0
U14
Parque Sur
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió