Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 06:23:49
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
традиционный турнир по быстрым шахматам памяти М.М. Ботвинника
Zadnja izmjena19.08.2018 15:02:53, Creator/Last Upload: St.Petersburg Chess Federation
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
IM
Shushpanov Vladimir
4108264
RUS
2252
2
Manin Viktor
14201291
UZB
2218
3
Mukhin Georgy
4102215
RUS
2193
4
Fedorov Sergey
4175115
RUS
2045
5
FM
Rutman Aleksandr
4104854
RUS
2010
6
WFM
Malinicheva Lidia
14200457
RUS
1991
7
FM
Vager Boris
4118537
RUS
1964
8
Krukovsky Alexander
4157346
RUS
1964
9
Ryzhik Valery
34150614
RUS
1952
10
Sokolov Yury
4143779
RUS
1943
11
Nedilskiy Igor
34150592
RUS
1938
12
Korolikhin Valentin
34179248
RUS
1936
13
Gurov Vladimir I.
34150568
RUS
1914
14
Estrin Mark
54191815
RUS
1913
15
Borisov Alexander
24139319
RUS
1896
16
Kruglikov Alexander
4128176
RUS
1896
17
Skrjabin Igor
4138732
RUS
1889
18
Gusev Boris A
34129500
RUS
1886
19
Zhukov Gennady
4112571
RUS
1869
20
Elkin Lev
34116866
RUS
1855
21
Smirnov Vladimir G.
24112100
RUS
1844
22
Fokin Anatoly
24124451
RUS
1818
23
Trofimchuk Vladimir
4199227
RUS
1812
24
Baibordin Vsevolod
34152099
RUS
1805
25
Dzidziguri Anzor
44181140
RUS
1801
26
Grekov Igor
24114731
RUS
1797
27
Drobatiuk Iuriy
44186738
RUS
1784
28
Avdonin Maxim
4186753
RUS
1745
29
Afonin Gennady
24100617
RUS
1737
30
Kravtsov Aleksandr
54174058
RUS
1726
31
Dementiev Valentin
54191807
RUS
1667
32
Ivanov Anatoliy
44186754
RUS
1667
33
Sergeev Aleksandr N.
34173649
RUS
1662
34
Nakonechniy Yuriy
44181183
RUS
1661
35
Rogov Evgeny
34147877
RUS
1656
36
Erenskii Anatolii
44181159
RUS
1640
37
Генусов Михаил Вениаминович
RUS
1628
Санкт-Петербург
38
Smirnov Maxim Y.
24270156
RUS
1612
39
Semenova Daria
34152137
RUS
1585
40
Chinilin Gennadiy
34256857
RUS
1580
41
Klepikov Vyacheslav
24285978
RUS
1578
42
Ovechkin Vladimir
24156817
RUS
1526
43
Smachkova Galina
34150630
RUS
1475
44
Дубчук Игорь Павлович
RUS
1430
Санкт-Петербург
45
Кравченко Виктор
34334408
RUS
1285
Санкт-Петербург
46
Микаелян Тигран Арамович
RUS
1195
Санкт-Петербург
47
Сергеев Игорь Анатольевич
RUS
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
masthead