FIDE World Junior and Girls Under 20 Chess Championship 2018 (Girls)

Organisator(en)Turkish Chess Federation (TCF)
FederatieTurkey ( TUR )
ToernooidirecteurIO Solakoglu, Ozgur 6300510
HoofdscheidsrechterIA Karabay, Fahri 6350925
Deputy ArbiterIA Uctu, Ahmet 34505806; IA Rimestad, Arild 7200455
ScheidsrechterIA Caliskan, Ismail 6301258; IA Hashemi, Amir Erfan 12526819; IA Kucukkilinc, Harun 6384536; IA Prohorov, Olexandr 14105578; FA Imamoglu, Mustafa 6320210; FA Ozer, Ali 34561919; FA Yildirim, Yucel 34568786; NA Gunay, Bedretttin 6358683; NA Tezuysal, Duygu 34593489; NA Zhao, Yalun 8606820; Okay, Ilkin Ege 6310117
Bedenkzeit90 min. for 40 moves + 30 min. with an increment of 30 sec. per move starting from the 1st move
PlaatsGebze, Kocaeli
Rating calculationInternationale rating
Datum vanaf2018/09/05 tot 2018/09/15
Gemiddelde rating2039
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz HerzogSwiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op17.09.2018 13:50:50, Creator/Last Upload: ismail caliskan

ToernooiselectieOpen, Girls
LinksOfficiƫle beginpagina van de organisator, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
Overzicht voor teamALG, ANG, ARG, ARM, AUT, AZE, BEL, BIH, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, CZE, DEN, ECU, EGY, ENG, ESP, FID, FIN, FRA, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, INA, IND, IRI, IRL, ISR, ITA, KAZ, KGZ, KOR, LUX, MAR, MAS, MDA, MGL, MKD, MLT, MNE, NED, NOR, PER, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SRI, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, UZB
LijstenStartranglijst, Alfabetische lijst van spelers, Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Alphabetical list all groups, Chronoloog
Tussenstand na de 11 ronde, kruistabel naar startplaats
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11/11 , niet ingedeeld
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11
, Totaal statistieken
Excel en afdrukkenLijst afdrukken, Exporteren naar Excel (.xls), Exporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand

Paringen/Resultaten

3. Ronde op 2018/09/07 om 10.00

Bo.No. NaamFEDRtgPt. ResultaatPt. NaamFEDRtg No.
124
WIMGhukasyan Siranush ARM22052 ½ - ½2 FMAssaubayeva Bibisara RUS2371
3
28
FMGorti Akshita USA23152 1 - 02 WGMWafa Shahenda EGY2129
37
326
WFMHilario Aleyla PER22032 0 - 12 WIMKhomeriki Nino GEO2313
9
428
WFMKanakova Natalie CZE22012 ½ - ½2 FMAntova Gabriela FID2292
11
543
WFMDwilewicz Katarzyna POL20812 0 - 12 WFMSliwicka Alicja POL2272
15
645
WFMNurgali Nazerke KAZ20802 1 - 02 Diakonova Ekaterina RUS2243
17
730
WFMGeorgescu Lena SUI2195 0 - 1 IMTsolakidou Stavroula GRE2393
1
84
WGMTokhirjonova Gulrukhbegim UZB2369 1 - 0 WFMSerikbay Assel KAZ2125
39
929
WIMChu Ruotong CHN2199 1 - 0 WIMZhu Jiner CHN2364
5
1034
WCMSong Yuxin CHN2156 ½ - ½ WIMDordzhieva Dinara RUS2318
7
1112
WIMChitlange Sakshi IND2279 ½ - ½ FMSchneider Jana GER2190
31
1236
WIMIvana Maria Furtado IND2144 1 - 0 WIMSieber Fiona GER2277
13
1314
WFMPotapova Margarita RUS2277 1 - 0 WFMOzbay Ece TUR2114
41
1438
WFMUrh Zala SLO2128 0 - 1 Maltsevskaya Aleksandra RUS2234
19
1542
Li Xinyu CHN2086 ½ - ½ WIMMahalakshmi M IND2213
21
1674
Salah Nadezhda UKR1918 1 - 0 WFMBeydullayeva Govhar AZE2202
27
172
IMNomin-Erdene Davaademberel MGL23771 1 - 01 WIMCaballero Quijano Mitzy Mishell PER2034
52
186
WGMHojjatova Aydan AZE23561 1 - 01 WCMYang Yijing CHN2018
53
1910
WIMUnuk Laura SLO22991 ½ - ½1 WCMIsha Sharma IND2012
55
2016
WIMAlinasab Mobina IRI22611 1 - 01 WFMCramling Bellon Anna SWE2009
57
2118
WIMHaussernot Cecile FRA22371 1 - 01 Stanciu Ioana-Georgiana ROU2000
59
2220
WGMParamzina Anastasya RUS22221 1 - 01 Nastase Andreea-Cristina ROU1983
61
2322
WFMAltantuya Boldbaatar MGL22101 1 - 01 Aubert Laurane FRA1970
63
2456
WFMKamalidenova Meruert KAZ20111 1 - 01 WFMCaglar Sila TUR2208
23
2558
Hu Yu A. CHN20091 1 - 01 WIMKubicka Anna POL2204
25
2632
WIMVarshini V IND21731 1 - 01 Kocyigit Buse Naz TUR1944
69
2766
Vujcic Milena SRB19551 ½ - ½1 WFMPychova Nela CZE2173
33
2868
Kyrkjebo Hanna B. NOR19471 0 - 11 Du Yuxin CHN2146
35
2940
WFMSanteramo Alessia ITA21241 ½ - ½1 WFMHereklioglu Sude TUR1930
71
3044
WFMSankova Stella SVK20811 1 - 01 Aksoy Ayca TUR1898
77
3146
Bai Xue CHN20731 1 - 01 Zairbek Kyzy Begimay KGZ1770
89
3276
WCMInce Safiye Oyku TUR19051 0 - 11 WFMLingur Zalina RUS2061
47
3348
WFMLi Yunshan CHN20601 1 - 01 Gur Tuba TUR1724
93
3484
WFMDuran Esma Doga TUR18251 ½ - ½1 WFMAuvray Honorine FRA2050
49
3590
De Silva Tenara SRI17641 1 - 01 WIMGomez Barrera Javiera Belen CHI2035
51
3694
Incecik Seyma Zeynep TUR17161 0 - 1½ Meenal Gupta IND1963
65
3754
WCMCelik Eylul TUR2014½ 1 - 0½ Nass Sara NOR1888
79
3862
WFMAyan Bengu Sena TUR1976½ 0 - 1½ WIMNassr Lina ALG1854
81
3970
Kyrkjebo Marte B. NOR1935½ ½ - ½½ WCMCan Isil TUR1798
87
4072
Tian Shi Yuan CAN1923½ 0 - 1½ Yorgun Yaren Naz TUR1751
91
4196
Esti Kubra Selenay TUR1662½ 0 - 10 Malatsilava Volha BLR2040
50
4260
Nemcova Karin CZE19900 0 - 10 WCMSade Defne TUR1826
83
4364
Celik Eda TUR19700 ½ - ½0 Catal Uktenur TUR1809
85
4486
WIMCaxita Esperanca ANG18030 0 - 10 Heydarova Aytaj AZE1948
67
4588
Anacoglu Cisel TUR17910 1 - 00 Koo Wei Xin Rosamund MAS1918
73
4692
Huttl Sofie BEL17270 0 - 10 WFMDoroy Allaney Jia G PHI1914
75
4778
Koljevic Nikolina MNE18980 1 - 00 Rousseau Christilla BEL1677
95
4898
Gusic Jelena BIH00 0 - 10 WCMAydin Gulenay TUR1882
80
4982
Bail Ellen Larissa BRA18320 1 - 00 Anandpara Jayendra Saloni HKG1326
97