Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:29:31
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
TORNEO DE AJEDREZ MAGISTERIO DE BOGOTA 2018
Poslední aktualizace15.08.2018 00:52:16, Creator/Last Upload: FECODAZ
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
1
CM
Manrique Fernando
4417844
1
1999
2
Mora Luis Jose
4411471
1
1900
3
Jula Jose Manuel
4421027
1
1826
4
Alvarez Nelson
4404319
1
1814
5
Reyes Riscanevo
4427149
1
1787
6
Correa Flavio
4415540
1
1764
7
Ceballos Julio Cesar
4415531
1
1744
8
Herrera Wilene
4418441
1F
1736
9
Garcia Julio Cesar
4456599
1
1731
10
Ruiz Cruz Cesar Augusto
4427173
1
1726
11
Cordero Victor
4426894
1
1722
12
Ayala Ballesteros Javier
4432355
1
1718
13
Gonzalez Amalia
4420969
1F
1697
14
Duran Mauricio
4411579
1
1691
15
Aldana Jose
4415450
1
1655
16
Cisneros Alvaro Enrique
4440285
1
1631
17
Quevedo Wilson
1
1631
18
Quintero Isaac
4415671
1
1631
19
Zuluaga Molina David
4423658
2
1532
20
Pardo Sarmiento Hugo Alejandro
4436040
2
1527
21
Rodriguez Ortiz Patricia
4466101
2F
1518
22
Martinez Mayorga Juan Carlos
4453611
2
1509
23
Alvarez Oscar
4449746
2
1483
24
Solorzano Roldan Orlando
4427211
2
1429
25
Urueña Jairo
2
1420
26
Baquero Hector
2
1399
27
Rey Reinel
4456718
2
1374
28
Leguizamo Manuel Ricardo
2
1369
29
Espinosa Sergio Gonzalo
2
1368
30
Robles Juan Cesar
2
1342
31
Almonacid Luis Carlos
2
1333
32
Buitrago Teresa
2F
1312
33
Amaya Fredis
3
1300
34
Bautista Montaña Hernando
3
1300
35
Beltran Salvador Vania
3311830
3
1300
36
Fonseca Rafael Antonio
3
1300
37
Fuentes Diego Hernan
3
1300
38
Guarin Carlos
3
1300
39
Hidalgo Elena
3F
1300
40
Mangones Luis Alberto
3
1300
41
Molina Mongui Andres Mauricio
3
1300
42
Montes Norberto Javier
3
1300
43
Negret Van Arcken Daniel Ricardo
3
1300
44
Niño Maikol Andres
3
1300
45
Niño Maria Ervillet
3F
1300
46
Ossa Carlos
3
1300
47
Pardo Alejandro
3
1300
48
Parrado Henry
3
1300
49
Pillimue Nelson
3
1300
50
Pinto Aura
3F
1300
51
Piraneque Jose
3
1300
52
Poveda Edwin
3
1300
53
Revelo Willian Hernando
3
1300
54
Rodriguez Camilo Andres
3
1300
55
Romero Maria Teresa
3F
1300
56
Sanchez Ronald Javier
3
1300
57
Santos Edimer
3
1300
58
Tello Jonathan Alexander
3
1300
59
Valencia Albeiro
3
1300
60
Valencia Jairo
3
1300
61
Zaldua Fabio
3
1300
62
Romero Rocio
3F
1259
63
Cely Oscar
3
1254
64
Huerfano Lilia Marleny
3F
1214
65
Samper Geovanny
3
1147
66
Bejarano Alba Ligia
4440161
2F
1543
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž