Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 15:02:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Международный шахматный фестиваль "Гродно-Опен-2018". Блиц-турнир.
Zadnja izmjena11.08.2018 15:17:38, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Гоголев Артемий
RUS
2400
Вологодская обл.
2
Поникаровский Алексей
RUS
2300
Вологодская обл.
3
Филипец Егор
BLR
2300
Мозырь
4
Веремейчик Владимир
BLR
2200
Гродно
5
Абразевич Евгений
BLR
2000
Бобруйск
6
Ананьев Илья
RUS
2000
Вологодская обл.
7
Артёмов Станислав
BLR
2000
Могилёв
8
Астапенко Иван
BLR
2000
Светлогорск
9
Вайнерчук Борис
BLR
2000
Бобруйск
10
Головчиц Каролина
BLR
2000
Могилёв
11
Ежель Валентин
BLR
2000
Гомель
12
Климов Андрей
BLR
2000
Гомель
13
Клочков Платон
BLR
2000
Рогачёв
14
Клочков Тимофей
BLR
2000
Рогачёв
15
Леинов Роман
BLR
2000
Гомель
16
Николаев Дммитрий
BLR
2000
Барановичи
17
Ольховик Андрей
BLR
2000
Гродно
18
Пилипенко Денис
BLR
2000
Могилёв
19
Саксонов Леонид
BLR
2000
Могилёв
20
Тимакова Мария
RUS
2000
Вологодская обл.
21
Холупко Даниил
BLR
2000
Гродно
22
Ярош Руслан
RUS
2000
Вологодская обл.
23
Андрухович Елизавета
BLR
1800
Светлогорск
24
Архипов Роман
BLR
1800
Могилёв
25
Асауленко Кирилл
BLR
1800
Гродно
26
Белевич Мария
BLR
1800
Гродно
27
Бендик Маргарита
BLR
1800
Могилёв
28
Власов Андрей
RUS
1800
Люберцы
29
Гвоздев Тимур
BLR
1800
Могилёв
30
Давыдов Андрей
BLR
1800
Могилёв
31
Дещиц Алексей
BLR
1800
Минск
32
Казаченко Мария
BLR
1800
Гомель
33
Кисляк Тимур
BLR
1800
Брест
34
Кореник Илья
BLR
1800
Лида
35
Лозовский Мартин
BLR
1800
Гродно
36
Мельников Алексей
BLR
1800
Гродно
37
Норман Ксения
BLR
1800
Гродно
38
Самойлик Максим
BLR
1800
Гродно
39
Смоляк Виктория
BLR
1800
Лида
40
Стёпкина Евгения
BLR
1800
Светлогорск
41
Сытый Эдуард
BLR
1800
Гродно
42
Чуприненко Евгений
BLR
1800
Гродно
43
Шаров Филипп
BLR
1800
Гродно
44
Шидловский Артём
BLR
1800
Минск
45
Шпетный Алексей
BLR
1800
Гомель
46
Астапчик Дарья
BLR
1600
Лида
47
Бенчук Глеб
BLR
1600
Минск
48
Бенчук Кирилл
BLR
1600
Минск
49
Макаревич Дмитрий
BLR
1600
Брест
50
Борисевич Александр
BLR
1400
Гродно
51
Кисляк Егор
BLR
1400
Брест
52
Медведева Елизавета
BLR
1400
Гомель
53
Московкин Платон
BLR
1400
Гомель
54
Саприкова Анна
BLR
1400
Витебск
55
Шкута Ярослав
BLR
1400
Гродно
56
Лебедь Савелий
BLR
1200
Гродно
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead