Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:55:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Zlínský krajský přebor 2018/2019
Poslední aktualizace07.04.2019 17:35:10, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
1. Kolo
Šach.
1
ŠK Staré Město C
ELO
-
12
ŠK Zlín B
ELO
7 : 1
1.1
Vavruška Antonín
2016
-
Slovák Pavel
2006
1 - 0
1.2
Babula Vlastimil ml.
2074
-
Veselý Miroslav
1952
1 - 0
1.3
Studený Radovan
2075
-
Hronek Martin
1881
1 - 0
1.4
Knotek Josef
1943
-
Foukal František
1861
1 - 0
1.5
Zpěváková Kateřina
1866
-
Suchánek Kryštof
1735
1 - 0
1.6
Štefaník Richard
1880
-
Stojan František
1707
½ - ½
1.7
Macháček Lukáš
1702
-
Navrátil Patrik
1631
½ - ½
1.8
Kučera Pavel
1716
-
Machala Matěj
1618
1 - 0
Šach.
2
TJ Sokol Valašská Bystřice A
ELO
-
11
SK Boršice A
ELO
3 : 5
2.1
Viták Pavel
2228
-
Volčík Luděk
2111
1 - 0
2.2
Pyš Zbyněk
1944
-
Pfeffer Erik
1985
0 - 1
2.3
Kubín Petr
1995
-
Trávníček Kryštof Mikuláš
1909
0 - 1
2.4
Jasný Igor
1923
-
Vrtal Jaroslav
2019
0 - 1
2.5
Pagáč Jaroslav
1858
-
Havránek Michal
1953
1 - 0
2.6
Slížek Josef
1928
-
Bartas Pavel
1880
0 - 1
2.7
Břoušek Jiří
1835
-
Pfeffer Dominik
1728
0 - 1
2.8
Růčka Petr
1902
-
Volčík Stanislav st.
1754
1 - 0
Šach.
3
ŠO TJ Sokol Francova Lhota
ELO
-
10
Slavia Kroměříž C
ELO
4½:3½
3.1
Bolacký Jiří
2166
-
Beneš Miroslav
2101
0 - 1
3.2
Vrátný Radim
2148
-
Šudřich Radek
2034
1 - 0
3.3
Zvardoň Petr
2026
-
Jablečník Gustav
2036
0 - 1
3.4
Hrtánek Jiří
1973
-
Petřík Petr
2051
1 - 0
3.5
Kubačák Lubomír
2021
-
Bačák Petr ml.
1907
½ - ½
3.6
Doležal Karel
1953
-
Navrátilík Pavel
2025
0 - 1
3.7
Běhunčík Josef
2044
-
Kostka Michal
1787
1 - 0
3.8
Filák Josef
1747
-
Jánek Jiří
1820
1 - 0
Šach.
4
ŠK Zbrojovka Vsetín B
ELO
-
9
Sokol Postoupky A
ELO
5 : 3
4.1
Bosák Jan
2050
-
Brázdil Roman
2079
½ - ½
4.2
Smilek Petr
1969
-
Dvouletý Tomáš
1907
1 - 0
4.3
Kovařík Matyáš
1906
-
Vančura Jakub
1724
1 - 0
4.4
Matůš Filip
1747
-
Opluštil Vladimír
1940
0 - 1
4.5
Závodný Jaroslav
1838
-
Charčenko Valerij
1823
0 - 1
4.6
Bierská Adéla
1697
-
Šimčáková Julie
1574
1 - 0
4.7
Hradil Karel
1793
-
Kubín Tomáš Daniel
1428
1 - 0
4.8
Dvořák Martin
1501
-
Huňa Rostislav
1385
½ - ½
Šach.
5
TJ Valašské Meziříčí A
ELO
-
8
ŠK Holešov A
ELO
3½:4½
5.1
Novák Josef
1822
-
Rafaja Marek ml.
1938
0 - 1
5.2
Martiňák Cyril
1810
-
Zicháček Libor
2006
1 - 0
5.3
Bobalík Petr
1908
-
Čechál Martin
1957
0 - 1
5.4
Dorňák Pavel
1863
-
Chutný Aleš
1954
½ - ½
5.5
Tomčík Libor
1939
-
Prachař Mojmír
1874
½ - ½
5.6
Ryšánek Jakub
1866
-
Macůrek Miloslav
1836
0 - 1
5.7
Koňařík Filip
1328
-
Pospíšil Ignác
1868
½ - ½
5.8
Cverna Pavel
1829
-
Vymětal Milan
1836
1 - 0
Šach.
6
ŠK Zlín-Malenovice A
ELO
-
7
ŠK Staré Město D
ELO
6 : 2
6.1
IM
Zpěvák Pavel
2342
-
Staufčík Robert
2107
1 - 0
6.2
IM
Babula Milan
2204
-
Omelka Roman
2033
1 - 0
6.3
Svítek Jiří
2100
-
Šmíd Jan st.
1893
½ - ½
6.4
Chmelař Zdeněk
1903
-
Vávra Antonín
1942
½ - ½
6.5
Janál Vladimír
1943
-
Krča Milan
1963
½ - ½
6.6
Gabriel Lubomír
1984
-
Šmíd Jan ml.
1906
1 - 0
6.7
Zapletal Oldřich
2009
-
Rachůnek Milan
1927
½ - ½
6.8
Balážec Ludovít
1922
-
Štefanko Igor
1817
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž