Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:15:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
DOVE OPEN YOUTH CHESS CHAMPIONSHIP 2018 - U8
Son yeniləmə24.08.2018 21:08:49, Müəllif/Son yükləmə: ugandachess
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Adei Jordan
UGA
0
Benjamite Primary School
2
Aguma Michelle
UGA
0
3
Alvin Ojanji
UGA
0
4
Anzo Anthony
UGA
0
5
Ariko John Francis
UGA
0
6
Arinda Shanice
UGA
0
7
Aronda Jayson
UGA
0
The North Green
8
Atusimire Shane
UGA
0
9
Awili Esther
UGA
0
Benjamite Primary School
10
Ayinebwona Joshua
UGA
0
11
Bagine Jayson Emmanuel
UGA
0
St. Savio Junior School
12
Birungi Elizabeth
UGA
0
The North Green
13
Blessed Joe
UGA
0
Hillside Primary School
14
Easter Jeremiah
UGA
0
15
Edubbe Jaidon
UGA
0
St. Savio Junior School
16
Galimoi Emmanuel
UGA
0
St. Savio Junior School
17
Galimoi Solomon
UGA
0
St. Savio Junior School
18
Gena Aaron
UGA
0
St. Savio Junior School
19
Ikoona Janelle
UGA
0
Bethel International
20
Ikoona Jenelle
UGA
0
21
Jaidon David
UGA
0
22
Kabuye Prince
UGA
0
KABS Nursery
23
Kampa Ryan
UGA
0
24
Kanaabi John Mary
UGA
0
Kibuuka Mixed
25
Kanyankole Nathan Ayabatwa
UGA
0
Hillside Primary School
26
Karugu Tevin
UGA
0
27
Kateregga Shifrah
UGA
0
Kibuuka Mixed
28
Katusabe Sarah
UGA
0
29
Katusiime Manuela Cruz
UGA
0
Chum International
30
Kibirige Richmond
UGA
0
Hormisdallen School
31
Kinzi Jemimah
UGA
0
32
Kirabo Chessman Daniel
UGA
0
33
Kisakye Miriam
UGA
0
Nazirite Primary School
34
Kizza Mark
UGA
0
Kibuuka Mixed
35
Kulumba Blessing
UGA
0
Kibuuka Mixed
36
Kyomugisha Destiny
UGA
0
Bright Stars Infant School
37
Magala Jaythen Hesper
UGA
0
Sir Apollo Kagwa
38
Mbabazi Joan
UGA
0
39
Mikisa Branden
UGA
0
40
Mikisa Liam
UGA
0
The North Green
41
Mpagi Malanie
UGA
0
Kibuuka Mixed
42
Mugabi Paul
UGA
0
St. Savio Junior School
43
Muhumuza Mark
UGA
0
Chum International
44
Mukisa Elijah Asha
UGA
0
Frobel Primary School
45
Mukuru Elijah
UGA
0
The North Green
46
Munduya Maxine
UGA
0
Vine International
47
Murungi Darryna
UGA
0
Hillside Primary School
48
Musenze Charline
UGA
0
49
Mutabazi Nia Kyla
UGA
0
Vine International
50
Mutambi Kevin
UGA
0
51
Mutegaya Devin Katusiime
UGA
0
52
Mutegeya Devin
UGA
0
53
Muwanguzi Gabriel
UGA
0
54
Muyeti Amos
UGA
0
St. Savio Junior School
55
Mwanje Kishmanuel
UGA
0
56
Mwase Arthur Mark
UGA
0
57
Mwase Jaden Micheal
UGA
0
58
Mwesigye Raphael
UGA
0
59
Nabuwembo Celine Precious
UGA
0
60
Nagasha Desire
UGA
0
Bright Stars Infant
61
Nakalema Joselyne
UGA
0
Kibuuka Mixed
62
Nakalembe Daniella
UGA
0
Kibuuka Mixed
63
Nakanyike Olivia
UGA
0
64
Nakiganda Magret
UGA
0
Hillside Primary School
65
Nakimbugwe Royce
UGA
0
Kibuuka Mixed
66
Namatovu Arianah Grace
UGA
0
Orel Vine International
67
Namugabi Shantrina Datva
UGA
0
Hillside Primary School
68
Nandagire Chritess
UGA
0
Kibuuka Mixed
69
Nanfuka Christine Alice
UGA
0
Kibuuka Mixed
70
Nassonko Carolyne
UGA
0
Kibuuka Mixed
71
Nduya Emmanuel
UGA
0
72
Nitin Sivakumar
UGA
0
73
Nsubuga Isaac
UGA
0
74
Ochora Daniel
UGA
0
75
Omara Benjamin
UGA
0
Benjamite Primary School
76
Owomugisha Shadrack
UGA
0
77
Owor Kean
UGA
0
78
Oyera Shanel
UGA
0
79
Rhaphelm
UGA
0
Hillside Primary School
80
Samson Power
UGA
0
81
Seremba Joy
UGA
0
Bukalabi Church of Uganda Pri Schoo
82
Sharil Hannah
UGA
0
83
Sharti Nashetsya
UGA
0
84
Ssali Eliana
UGA
0
Word of Life
85
Ssekyete Alex
UGA
0
86
Tayebwa Jayson
UGA
0
87
Tezira Jasmine
UGA
0
Hillside Primary School
88
Tino Juliana
UGA
0
Hillside Primary School
89
Tumusiime Peace
UGA
0
90
Twinomugisha Luke
UGA
0
St. Savio Junior School
91
Vijay Niharika
UGA
0
92
Wandera Ian
UGA
0
Kibuuka Mixed
93
Wanyana Suzannah
UGA
0
94
Were Aaron
UGA
0
95
Were Terry David
UGA
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri