Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:14:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
DECODA ANNUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2018 - U11
Τελευταία ενημέρωση29.07.2018 15:39:05, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: ugandachess
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Adel Ndusa
UGA
0
Aga KhanPrimary School
2
Ahumuza Jonathan
UGA
0
3
Ainembabazi Promise
UGA
0
Kibuuka Mixed Primary School
4
Akena Arnold
UGA
0
Silver spoon
5
Albert David King
UGA
0
Silver Spoon
6
Anyola Anna
UGA
0
Silver Spoon
7
Asiimwe Benjamin
UGA
0
Silver Spoon
8
Atiki Daniel
UGA
0
Greenhill Academy
9
Ayebale Maxi
UGA
0
10
Ayebare Charles
UGA
0
11
Bella Nicki
UGA
0
Silver Spoon
12
Bukenya Claude
UGA
0
13
Busuulwa Salim
UGA
0
14
Byawaka Raymond
UGA
0
Kibuuka Mixed
15
Dokoria Daniel
UGA
0
Shoma Christian Academy
16
Ichaka Immaculate
UGA
0
Kibuuka Mixed
17
Izimba Jay Rodney
UGA
0
Silver Spoon
18
Kaggwa Jjunju
UGA
0
Greenhill Academy
19
Kagimu Christian
UGA
0
20
Kagimu Emmanuel
UGA
0
Kibuuka Mixed
21
Karuhanga Tasha
UGA
0
22
Kateregga Shifra
UGA
0
Kibuuka Mixed Primary School
23
Katongole Warid
UGA
0
24
Kayanja Henry
UGA
0
Aga KhanPrimary School
25
Kazibwe Harry
UGA
0
Silver spoon
26
Kibuuka Mathias
UGA
0
Silver Spoon
27
Kiconco Ruby lina
UGA
0
Silver spoon
28
Kikonyogo Shadrak
UGA
0
29
Kintu Tevin
UGA
0
Greenhill Academy
30
Kirya Laurian
UGA
0
31
Kizza Mark
UGA
0
Kibuuka Mixed
32
Lina Lina Costa
UGA
0
Silver spoon
33
Lolita Florence
UGA
0
34
Lubega Simon Peter
UGA
0
35
Lutwetwe Hayden
UGA
0
Silver Spoon
36
Magezi Karen
UGA
0
37
Male Gidion
UGA
0
38
Mawanda Mathew
UGA
0
Silver Spoon
39
Mbeiza Rinah Elizabeth
UGA
0
Kibuuka Mixed
40
Menya Jonathan
UGA
0
Kibuuka Mixed
41
Mpora Mathew
UGA
0
Silverspoon
42
Mukisa Aldrine
UGA
0
Greenhill Academy
43
Mule Dorcus
UGA
0
Silver spoon
44
Musenze Rodney
UGA
0
Greenhill Academy
45
Musinguzi Ethan
UGA
0
46
Musinguzi Himbisa
UGA
0
47
Muwanga Linnet
UGA
0
48
Muwanguzi Patrick Elijah
UGA
0
49
Mwebembezi Fahad
UGA
0
50
Mwesigwa Aaron
UGA
0
51
Mwesigwa Jeremiah
UGA
0
Greenhill Academy
52
Mwesigwa Kagyezi
UGA
0
53
Mwesigwa Kennedy
UGA
0
54
Mwesigwa Samuel
UGA
0
55
Nabuyondo Peace
UGA
0
56
Nakasi Kiwanuka
UGA
0
57
Nalumansi Annet
UGA
0
Kibuuka Mixed
58
Nampindo Timothy
UGA
0
59
Nankunda Trisha
UGA
0
60
Netuwa Emmanuel
UGA
0
Silver spoon
61
Nicole Faith
UGA
0
Silverspoon
62
Ninsiima Triza
UGA
0
63
Nkesiga Mukama Joel
UGA
0
Silver spoon
64
Nyagaya Daniel
UGA
0
65
Pitia Emmanuel
UGA
0
Greenhill Academy
66
Rutindagyezi Abner
UGA
0
Greenhill Academy
67
Sagala Mark
UGA
0
Greenhill Academy
68
Seguya Martina
UGA
0
Silver spoon
69
Shammah Esther
UGA
0
Silver spoon
70
Ssenkezi Cyril
UGA
0
71
Ssentongo Kevin
UGA
0
72
Suubi Kiwanuka
UGA
0
Aga KhanPrimary School
73
Tamale Ismael
UGA
0
Greenhill Academy
74
Tekie Seam
UGA
0
Silver spoon
75
Tendo Mark Jesse
UGA
0
76
Wagubi Robin
UGA
0
Greenhill Academy
77
Wampamba Jordan
UGA
0
Greenhill Academy
78
Wandera Ethan
UGA
0
Aga KhanPrimary School
79
Wandera Ian
UGA
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα